ג'ינין ג'נין ... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'ינין ג'נין ...

udicol

Recommended Posts

איך אנחנו אשמים! אנחנו בפנינו אליהם בבקשה לשלום! ועשינו כמה פעמים שלום אבל מי שמפר את ההסכמים זה הם שרוצים את היד שחתמו על קבלת האצבע!

אני כיהודי לא מוכן ובחיים לא יוותר על ירושלים כבירת ישראל! זה המקום הכי קדוש לנו שמה אנחנו בנינו את הבית לאלוהים.

הם, הם, הם, הם, הם. מי זה הם? ארגוני הטרור השונים שמטרפדים נסיונות למשא ומתן? נכון. כנס בהם, יש לך את ברכתי.

אבל עד כמה שאני יודע, לא כל הפלשתינאים תושבי השטחים משויכים לארגוני טרור. לו זה היה המצב, היינו נמצאים בבוץ עמוק מאוד.

אגב, יש לך מושג עד כמה מגוחך הוא הטיעון השני שלך?

'אני כחובב פוקימונים לא מוכן ובחיים לא יוותר [אוותר] על העיר הזאת! זה המקום הכי קדוש לנו שמה אנחנו בנינו את הבית לפיקאצ'ו.'

נו באמת... יופי שאתה יהודי, גם אני יהודי. בוא נצא לחגוג את זה בחוצות העיר. את מי זה מעניין? בית המקדש לא קיים כבר 2500 שנה.

תראה גם אני חושב שהמתנחלים הגזימו אבל עדיין זאת המדינה שלנו ואם אנשים רוצים להקים קהילה במדינת למה לא?

הכנסת את עצמך פה למלכודת.

אם יש"ע הם חלק ממדינת , אז מן הראוי שכל מי שחי שם יקבל אזרחות ישראלית - כשאתה מספח שטח אתה חייב לתת אזרחות לכל מי שחי שם.

ברור מאליו שאף אחד לא ייתן אזרחות ל 3 מיליון פלשתינאים, לכן אתה לא יכול להחשיב את יש"ע כחלק מישראל, מה שמבטל את הטיעון שלך.

הם רוצים להקים קהילה? שיקימו אותה בגבולות המדינה.

יש הבדל גדול בין זה שילד זורק אבנים על חייל ואחר כך מנסה להרוג אותו לבין ילד בן 10 צועק אין ערבים אין פיגועים

נכון הילד מקבל בגיל 18 m16 אבל יש מפקד שאומר לו מה לעשות וצה"ל לא יפגע באנשים חפים מפשע!

הא לא?

יום שבת האחרון, השעה 17:00, מבזק חדשות בערוץ 2: ילדה פלשתינית בת 12 נהרגה מירי חיילי צה"ל.

נ.ב. אתה צודק, היא אכן מדינת היהודים. אבל ממתי ירדן ומצרים הם חלק מישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני אוהב פוקימונים ולא אוותר על ירושלים בירת ולא בגלל בית המקדש.. אלא מכיוון שמדובר בירושלים בירת ישראל.

זה רק אני או שרמת הדיון יורדת מתחת לכל ביקורת? כל אחד מכם רואה את האמת הצרה שלו... ומתעלם מהמציאות היותר מסובכת.

כפי שכבר אמרתי... טיפשים מרצון אני לא אוהב. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם, הם, הם, הם, הם. מי זה הם? ארגוני הטרור השונים שמטרפדים נסיונות למשא ומתן

מי עומד ברואשם ערפאת אתה רוצה להגיד לי שהוא לא טרוריסט? אם הם היו רוצים שלום הם היו מעיפים אותו? אז למה הם לא עושים את זה

"אגב, יש לך מושג עד כמה מגוחך הוא הטיעון השני שלך?"

אתה לא יודע כמה אתה טועה אולי אתה מוכן לוותר על ירושלים אבל אני בחיים לא יוותר על העיר הזאת היא העיר הכי קדושה בכל העולם!

"בית המקדש לא קיים כבר 25000" נו אז מה? ככל שהמקום ישן יותר ככה הוא קדוש יותר.

ילדה פלשתינית בת 12 נהרגה מירי חיילי צה"ל לא קראתי על זה ואני לא יודע מה הסיבה אבל לפני שחייל ירה תאמין לי שיש לו סיבה טובה.

תכניסו לכם את זה לראש טוב מאוד! שאתם גרמתם לכל המצב הזה תנו לצה"ל לפעול! ותראו איך הכל ישתנה מספיק לתת הגיע זמן לקחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד גם לא מתכוון לוותר על ירושלים; בסך הכל הראתי כמה הטיעון שלו מגוחך.

נ.ב. אני לא מתעלם מהמציאות המסובכת, אני מכיר אותה טוב מאוד וכשיש לי פרטנר שמכיר בה גם כן אז אני מוכן לדון בה, אבל כשזורקים לי טיעונים מטופשים וחסרי כל שחר אז אני בוודאי לא אתחיל לדון עם אותו אדם על התמונה הגדולה יותר, כי זה ברור שהוא מקובע בעמדה שלו (אחד מאלה שבאים לפורום בחו"ל ומתחילים לכתוב שטויות בעברית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם, הם, הם, הם, הם. מי זה הם? ארגוני הטרור השונים שמטרפדים נסיונות למשא ומתן

מי עומד ברואשם ערפאת אתה רוצה להגיד לי שהוא לא טרוריסט? אם הם היו רוצים שלום הם היו מעיפים אותו? אז למה הם לא עושים את זה

"אגב, יש לך מושג עד כמה מגוחך הוא הטיעון השני שלך?"

אתה לא יודע כמה אתה טועה אולי אתה מוכן לוותר על ירושלים אבל אני בחיים לא יוותר על העיר הזאת היא העיר הכי קדושה בכל העולם!

"בית המקדש לא קיים כבר 25000" נו אז מה? ככל שהמקום ישן יותר ככה הוא קדוש יותר.

ילדה פלשתינית בת 12 נהרגה מירי חיילי צה"ל לא קראתי על זה ואני לא יודע מה הסיבה אבל לפני שחייל ירה תאמין לי שיש לו סיבה טובה.

תכניסו לכם את זה לראש טוב מאוד! שאתם גרמתם לכל המצב הזה תנו לצה"ל לפעול! ותראו איך הכל ישתנה מספיק לתת הגיע זמן לקחת!

לא מחליפים את עראפת כי זה בלתי אפשרי;

- אין מנהיגים אחרים בעם הפלשתיני שיכולים להחליף אותו

- הפלשתינים עצמם לא יסכימו לכך בשום פנים ואופן, גירוש ערפאת יביא לעליה דרסטית בפיגועים

- מנהיגי העולם (ובראשם ארה"ב) לא יסכימו לכך בשום אופן

אתה לא יכול לעשות מה שבא לך, אתה מדינה קטנטנה באמצע המזרח התיכון וכולם משתינים עליך בקשת.

למה ירושלים קדושה בדיוק? מה הופך אותה לקדושה? תוכיח לי קודם שיש אלוהים, אחרי זה נדבר.

נ.ב. ונצרת לא קדושה יותר? הרי שם נולד הבן של אלוהים! מה עם בית לחם? ומכה? ומדינה?

ולא, קשה לי להאמין שכל ירי שבוצע ע"י צה"ל יש לו סיבה טובה, ואם אתה מאמין בזה אז אתה פשוט עיוור. אין דבר כזה הומני, 'הומניות' נובעת מהמצב בשטח: אם היתרונות בלהיות הומניים עולים על החסרונות, אז נהיה הומניים. אם לא, אז לא נהיה הומניים.

נכון שמלמדים את החיילים על כבוד האדם ועל טוהר הנשק, אבל יש כאלו שעליהם זה לא כל כך משפיע, ואם אתה מתכחש לקיומם של אנשים כאלו במדינה הזאת אז זה מאוד מצער.

נ.ב. מי זה 'אתם' שגרמו לכל המצב הזה? ומה כבר תיקח? אין להם שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. מי זה 'אתם' שגרמו לכל המצב הזה? ומה כבר תיקח? אין להם שום דבר.

שמלאנים! אולי במקום שאנחנו ניתן שטחים בשביל שלום אנחנו ניקח שטחים בשביל שלום

וזה שאין לך אמונה באלוהים זאת בעיה שלך יש אנשים שמאמינים באלוהים אז אתה רוצה להגיד לי שהם טועים

ואת מי מעניין ישו אני יהודי לא נוצרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד?

לא דווקא אני מוכן אולי לא להתחלק לא כל כך מעניין אותי ירושלים כיוון שאני לא דתי... כל עוד יהיה לי גישה בלתי מוגבלת אני מוכן לתת את ירושלים

אני מוכן לשתי אפשרויות... אני מוכן בלי שום בעיה לעשות שלום עם הפלסטינים אבל אחרי כמו ג'נין ג'נין אני רק יותר כועס על כך שנתנו לו לצלם את הסרט הזה שדומה מאוד מאוד לתעמולה הנאצית! וNICE-1 אם אתה לא רואה את זה כנראה שכחת את ההיסטוריה וזה מאוד מאוד מעצבן אותי אנשים שמאלנים פנאטים כמוך שאני יסביר למה זה דומה כל כך? כי הגרמנים הציגו את היהודי משהו רע שצריך לחסל שהוא פוגע בגרמני שהם רוצים לאנוס ילדות קטנות בין הסרטים שלהם לאמת לא היה שום קשר אותו דבר זה פה הסרט של מוחמד באכרי מציג שקר ואמת מסולפת שגורמת לאנשים לחשוב שזה אמת אבל זה שקר!

אני לא מוכן לשמישהו יהודי ישראלי שגר בישראל יגן עליהם בכל צורה שהיא אם אתה חושב שהדמוקרטיה כל כך חשובה לך וכל הבולשיט הזה גם לדמוקרטיה צריך להיות איזה גבול אני חושב שאין כל סיכוי לעשות איתם שלום כרגע למרות שהייתי רוצה שלום

עכשיו אם הם לא מוכנים לעשות שלום אני מציג הפרדה חד צדדית ושמי שיתקרב לגבול בנינו להם יקבל כדור בראש פשוט ככה

כי לי נמאס מהמצב המסריח הזה שזה לא שלום ולא מלחמה במלחמה כמו במחלמה הורגים אבל פה שאנחנו הורגים זה לא צודק או לא נאור בעייני השמאלינים המסריחים או העולם שזה בסך הכל להגן על החיים שלי כיוון שאי אפשר לדבר איתם ובראשם עראפת שהוא המנהיג הכי מושחט הכי רמאי שקרן וחסר על כוח ומהשפעה על העם שלו אין שום הגיון לנסות במצב הנוכחי לדבר איתם

אם הם ממשיכים לנסות צריך לקחת טנקים ומטוסים ופשוט להפציץ פשוט ככה ולהרוג אותם עד שהם יבואו על הברכיים ויתחננו להכנע כי אני לא רואה דרך אחרת!

כל מי שלא מסכים לדעה הזאת עם שינויים מסויימים הוא בוגד מבחינתי גם אם יש דמוקרטיה הגענו למצב שאין מקום לזה יותר אי אפשר לחיות במקום אחר כאשר כל יום יש ניסיונות לפיגוע ואנשים ימשיכו להגיד "לא כל הפלסטינים מחבלים" אבל הם כן! למה? כי לא כולם הם מחבלים בעצמם אבל הם מכירים אותם מכירים את האירגונים עוזרים בדרכים לא ישירות כל אחד מהם קשור בדרך מסויימת לטרור...

הדרך היחידה היא להתחיל לעשות להם מה שהם לעשות להפגיז בלי בקרה שיבינו מה זה הורגים נשים וילדים כמו אצלינו!

אתם יודעים למה התירוץ הזה עובד? כי זה התירוץ שלהם הם אומרים שאין להם בעיה להרוג באוטובוס ילדים נשים וזקנים כי כל אחד מהם היה או יהיה חייל אז מבחינתי זה אותו דבר לגביהם!

לקרוא את התגובות הלא מציאותיות של אנשים פה מעצבנות אותי בצורה מדהימה איך אנשים יכולים לחשוב ככה בימינו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטחים בדיוק אתה רוצה לקחת? אם לא שמת לב, מאז פרוץ האינתיפדה צה"ל פרוס מסביב לכל הערים הפלשתיניות. אולי אתה מציע שנכנס לתוכן? זה ידרוש גיוס מסיבי של מילואים ולא ייתן שום דבר. אז תשב אצלהם בחצר, הם ישנאו אותך עוד יותר, ומה השגת בזה?

לא, אני לא אומר שמי שמאמין באלוהים טועה, בכלל לא. שיאמין לבריאות.

אבל האם אתה יכול להוכיח לי שהוא צודק? כמובן שאתה לא יכול; אז אם אתה לא יכול להוכיח שמי שמאמין באלוהים (אתה) צודק, זאת אומרת שאתה לא יכול להוכיח שאלוהים בכלל קיים ולכן אתה גם לא יכול להשתמש בטיעון של ירושלים = קדושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שלא מסכים לדעה הזאת עם שינויים מסויימים הוא בוגד מבחינתי גם אם יש דמוקרטיה

תסלח לי, אבל :lol: :lol: :lol: :lol:

דמוקרטיה סטייל סדאם חוסיין.

לא מסכים לדעה שלך, תקרא לי בוגד.

חבר יקר, אני לא מאמין שבאמת ראית את הסרט שאתה כל כך ממהר לדמות אותו לתעמולה נאצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את הנוסחא המסריחה הזאת שטחים תמורת שלום! למה שאני יתן משהו מוחשי תמורת משהו תאורתי!!!

מי אמר שהם לא צריכים את השלום??? הם ואנחנו צריכים אותו לכן אני אומר שהם צריכים לתת משהו בתמורה.

עכשיו לגבי הישיבה של צה"ל בשטחים זה לא מבחירה.... אל תהפוך את זה כאילו אנחנו רוצים להיות שם

תאמין לי כל החיילים רוצים להיות בבית...

וגם אם יש וגם אם אני אלוהים ירושלים היא עור הבירה צריך לחלוק אותה כי היא קדושה לכולם זה לא הדבר שלי אישית מפריעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר יקר, אני לא מאמין שבאמת ראית את הסרט שאתה כל כך ממהר לדמות אותו לתעמולה נאצית.

כנראה אתה לא מבין בהיסטוריה בגרוש

כיוון שהסרט הוא תעלומה שיקרית... הוא מציג אותנו כחיות אכזריות שהורגות פלסטינים בלי לב... מה שלא נכון

התעלמולה הנאצית הציגה גם את היהודים כי חיות...

יש להם הרבה במשותף...

ואתה שונא לפי העמדה המאוד קיצונית שמאלנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

אתה שונא ובוגד כי אתה תומך באוייב

כנראה אתה גם לא מכיר את ההגדרה של בוגד...

אם אתה כל כך חושב שהם צודקים לך תעבור לג'נין אני רוצה לראות אותך שורד שם יום אחד שלם...

אתה טוב בדיבורים בתאוריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף! Tazok צודק!

אני רוצה לראות אם יהודי ניכנס לעזה לגי'נן.... ואני רוצה לראות אותו יוצא חי.

מה שאני לא מסכים עם tazok זה לתת את ירושלים! נימאס לחלק שטחים בשביל שלום! נימאס! יש לנו מלא הסכמים איתם הם קיבלו את השטחים אבל איפה השלום?

Nice-1 אם אתה דואג לשלום האויב יותר משלום העם שלך אז אתה יותר מבוגד! אתה מוכן לתת להם עוד ועוד מתי יהיה מספיק? מתי הם יקיימו את ההסכמי השלום?

כל השמלאנים מתי תעמדו לטובת המדינה שלכם מתי!

כל הערבים שונאים אותנו זה לא חדש וגם אם ניתן להם את כל הם לא יאוהבו אותנו אז מספיק ללקק להם ולהתחיל להכניס להם לראש שאם הם רוצים טרור רק הם יסבלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...