ג'ינין ג'נין ... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'ינין ג'נין ...

udicol

Recommended Posts

למה לא מכינה סרט בשם

גינן גינן השקר הגדול ביותר

ערפאת הטרוריסט מספר 1 כל העובדות!

Nice-1 הורג אותי איך אתה מנסה לשכנע את עצמך שאתה צודק.

תפסיקו כבר להגן עליהם ותנו להם להגן על עצמיהם! ותראו כמה שקרים ואיך הם יפילו את עצמם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Nice-1 לא יודע שה"חופש" וה"דמוקרטיה" שהוא מדבר עליהם בסוף יהרגו אותו

הם לא חלק מאתנו

אנחנו במלחמה לכן לא צריכים להיות לנו שום סנטימנטים ובטח שהמדינה הטיפשה הזאת לא צריכה להראות שום צד "כביכול" מסכן ובטח לא סרט תעמולה של שמאלים חסרי בינה שמראה את ה"כביכול" "טבח"

זוהי בדיחת שנות ה2000 של חלק מהמדינה הזאת לצערי

משת"פים של השקרים של ערפת מבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nice-1 לא יודע שה"חופש" וה"דמוקרטיה" שהוא מדבר עליהם בסוף יהרגו אותו

כנראה שאתה לא ידעת את זה כשעלית לארץ או כשקיבלת את תעודת הזהות שלך- אתה חי במדינה דמוקרטית.

לפי דעתי, חוסר החופש והדמוקרטיה, והעלם זכות הציבור לדעת- זה המתכון להחרבות המדינה.

'כשהתותחים רועמים המוזות שותקות' זו גישה שניסו בברה"מ, לא הובילה לשום דבר פרט לאחדות סביב death wish שיצאו ממנה מופסדים.

חסרי בינה תקרא לחברים שלך, ומשת"פ תקרא לממשלת הגנרלים שלך.

sonic, אני לא מנסה לשכנע את עצמי שאני צודק, אלא אתכם.

udicol, חולמי החלומות הם בעצם המאמינים העיוורים (והמשיחיסטים) בפתרון צבאי- יעלון אמר לפני כשבועיים שמס' ההתרעות

השתווה לזה שלפני "חומת מגן", עזר המון- או סתם דחה את הקץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז Nice 1 תסביר לי את זה

שהם הורגים אותנו אנחנו אשמים

שאנחנו הורגים את אלה ששולחים את אלה שהורגים אותנו אנחנו אשמים

מתי אנחנו צודקים?

ואתה מדבר ממשלה של גנרלים אתה כינראה לא רואה מי מנהיג את הפשלתינאים ומה הוא לובש ואיך הוא מממן אירגוני טרור.

שישראל יוצאת לפעולת חיסול היא מנסה לחסל רק את המחבלים ואת העוזרים שלהם.

אבל שמחבל יוצא לפעולת חיסול הוא מנסה לפגוע בילדים נשים וגברים.

ואם תראה חדשות תראה שילדים בני 10+- זורקים אבנים על החיילים שלנו ושהם רודפים אחריהם הם שמים להם מטענים!

על האנשים האלו אתם מגינים! שמלמדים את הילדים שלהם לפגוע בנו שאמא שולחת את הבן שלה להתפוצץ...

ומי שמאמין לסרט גינן גינן הוא הפושע המלחמה הגדול ביותר! כי הוא תומך באויב של המדינה שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מדבר ממשלה של גנרלים אתה כינראה לא רואה מי מנהיג את הפשלתינאים ומה הוא לובש ואיך הוא מממן אירגוני טרור.

אתה רק עוזר לי להראות נקודה, עראפת- טוב או לא טוב? גנרל או לא?

:-X

ותודה tomerico, רק אם אתה תומך תשתדל להגיב יותר. its getting lonely

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי MiniMizer ו-nice-1, בחרתם להתייחס לחלק הכי פחות חשוב בהודעה של Sonic בזמן שהחלק האחר הוא נכון במלואו!

איך תסבירו את זה?

אז Nice 1 תסביר לי את זה

שהם הורגים אותנו אנחנו אשמים

מתי אנחנו צודקים?

אבל שמחבל יוצא לפעולת חיסול הוא מנסה לפגוע בילדים נשים וגברים.

ואם תראה חדשות תראה שילדים בני 10+- זורקים אבנים על החיילים שלנו ושהם רודפים אחריהם הם שמים להם מטענים!

על האנשים האלו אתם מגינים! שמלמדים את הילדים שלהם לפגוע בנו שאמא שולחת את הבן שלה להתפוצץ...

ומי שמאמין לסרט גינן גינן הוא הפושע המלחמה הגדול ביותר! כי הוא תומך באויב של המדינה שלו!

מרגיז אותי שלקחתם מכל מה שהוא כתב רק את מה שמשרת את האינטרסים שלכם!

ו-MiniMizer אולי שכחת אבל יש עדיין מושג שנקרא פטריוטיות (תתפלא, מספיק להסתכל על האמריקאים בכדי להבין מה פירושו), מושג שלא אתה ולא nice-1 מראים אותו אלא דווקא Sonic!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבתי כבר המון פעמים על תגובות כאלו, אבל אם אתה ממש רוצה, עוד פעם אחת לא תזיק. לא הגבתי לזה משום שאין לזה שום קשר

ופתאום הוא דיקלם לנו איזה מנטרה ימנית כדי לשכנע את עצמו עוד קצת (כי מה לעשות, השאלה באורך 3 מילים, התשובה באורך כמה ימים).

"שהם הורגים אותנו אנחנו אשמים

מתי אנחנו צודקים?"

לא מדבר כרגע על האשמים וזה לא קשור בכלל (וגם לא לת'רד, אבל מה לעשות)- אשמה המדיניות שמונהגת בשני הצדדים.

ראש שני הצדדים הוא ימין, אחד ישראלי ואחד פלסטינאי.

אין ספק ש'חומת מגן' וכל הכיבוש הזה, לא רוצח את אלה שרוצחים אותנו ו'אלה ששולחים אותם'.

איני תומך בהוצאות להורג ללא משפט וכך גם המדינה בעקרונה. משום מה ממשלת הימין מחליטה להתעלם מבג"צ וחוקים של האו"ם שהיא חתומה עליהם ובכל זאת מוציאה להורג ללא משפט.

חיסול שאחדה הוא דוגמא מצוינת- בתחילה הצבא אמר ש'בגלל שהם חיים בחושות אי אפשר לראות את זה ברדאר'

כשהגיעו התצלומים לאחר ~יומיים הצבא הודה שבניינים כן רואים ברדאר.

הצבא אחראי לרצח של האנשים שהיו שם.

מתי נהיה צודקים? כשנשתמש בפתרונות צודקים.

סיפור קצר, כשהייתי ביום חיילות, באוהל חיל הנדסה קרבית (אם אני לא טועה) היו ענקיות של המוקטעה ברמאללה ובעוד מקום

במצבים של 'לפני' ו'אחרי'.

הרס השלטון הפלסטינאי והנהגת משטר צבאי עם עוצר, הוא לא פעולת חיסול למחבלים ועוזריהם.

הגנה על האחזויות בלתי חוקיות? גם לא.

הנצחת ההתנחלויות? גם לא.

אי אספקת הגנה למוסקי הזיתים משום שכל הכוחות עסוקים בלהגן על המתנחלים? גם לא.

ואני ראיתי שני חרדים מארה"ב באים להתנחלות ומבקשים מכ20 ילדים בני 10+- לצעוק 'אין ערבים אין פיגועים' והשתרבבו לשם כמה 'מוות לערבים'.

כשהילדים האלה יהיו בני 18 הם יקבלו M16 וגיבוי מלא של אנשים כמוכם.

על האנשים האלו אתם מגינים!

כן, כשמדינה שלמה תחת כיבוש, לנו גם האחריות לדאוג להם. אחד מחסרונות הכיבוש.

rngkay:

-MiniMizer אולי שכחת אבל יש עדיין מושג שנקרא פטריוטיות (תתפלא, מספיק להסתכל על האמריקאים בכדי להבין מה פירושו), מושג שלא אתה ולא nice-1 מראים אותו אלא דווקא Sonic!

אני אוהב את המדינה שלי ודואג לה, בגלל זה אני טורח לבלות שעות במקומות כאלה ולכתוב את דעתי.

לפטריוטיות וציונות אין שום קשר לרצון לדיכוי או להתנחלויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RnGKay

הקדמה: זה לא עקיצות זה השקפת עולמי ורוב האוכלוסיה בארץ

לשמאלנים כיום והמעופפים ואלו המשתפ"ים (היי חבר.. ) כבר אין במה להיתפס לכן בהודעה של Sonic נתפס Nice-1 לתפל במקום לעיקר דמוקרטיה או לא זהו לא מצב נורמאלי, הטרור יפסק כשאנחנו נטבע בים מצדם

כל ממשלה שלנו היתה מוכנה ללכת לשולחן הדיונים אבל הם פשוט לא עושים את זה אפשרי, לכן המצב נראה כמו שהוא נראה כיום .. אנחנו צריכים לשבת בשטחים כמו ביביסיטר לשמור שבני הבליעל לא יבואו לרצוח אנשים חפים מפשע .. בעלי משפחות .. ילדים נשים וטף .. ברגע שנגמרה ההבחנה בין להלחם ב"צבא כיבוש" במרכאות כפולות מכופלות לבין רצח אזרחים אז צריכה להיגמר ההבנה מצדנו לכל צעד רחמני או הומאני

וסרטים כמו הסרט נ"ל כמו שSonic אומר הוא פשע מלחמה ליצור אותו, ופשע מלחמה להקרין אותו

ודרך אגב .. אני לא יודע אם כולכם שמעתם אבל שבוע שעבר שמעתי על סקר שנעשה בשטחים ובסביבות ה80 (סלחו לי לא זוכר בדיוק אבל זה היה בין ה 75% ל85% אז הלכתי על הממוצע ) אחוזים מתושבי השטחים תומך ברצח אזרחים ישראלים כפתרון

אז תגיד לי אתה שמאלן אם יש לך מקום בארץ הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא מדבר כרגע על האשמים וזה לא קשור בכלל (וגם לא לת'רד, אבל מה לעשות)- אשמה המדיניות שמונהגת בשני הצדדים.

ראש שני הצדדים הוא ימין, אחד ישראלי ואחד פלסטינאי."

איך אנחנו אשמים! אנחנו בפנינו אליהם בבקשה לשלום! ועשינו כמה פעמים שלום אבל מי שמפר את ההסכמים זה הם שרוצים את היד שחתמו על קבלת האצבע!

אני כיהודי לא מוכן ובחיים לא יוותר על ירושלים כבירת ישראל! זה המקום הכי קדוש לנו שמה אנחנו בנינו את הבית לאלוהים.

ובקשר לחומת מגן והכל אתה צריך להודות לצה"ל כל יום על זה שהוא שומר עליך שתקום בבוקר ושתיסע באוטובוס לא יעלה מחבל ויפוצץ את עצמו. יכולנו לעשות יותר עם אתם לא הייתם קושרים את היידים של צה"ל.

מה זה פתרונות צודקים: מה לתת להם עוד שטחים לחתום איתם עוד הסכמים? לתת להם את ירושלים? ואז הם ירצו את באר שבע אילת!

למדנו מאוסלו מספיק!

נמאס כבר לתת!!!

תראה גם אני חושב שהמתנחלים הגזימו אבל עדיין זאת המדינה שלנו ואם אנשים רוצים להקים קהילה במדינת למה לא?

"ואני ראיתי שני חרדים מארה"ב באים להתנחלות ומבקשים מכ20 ילדים בני 10+- לצעוק 'אין ערבים אין פיגועים' והשתרבבו לשם כמה 'מוות לערבים'.

כשהילדים האלה יהיו בני 18 הם יקבלו M16 וגיבוי מלא של אנשים כמוכם"

יש הבדל גדול בין זה שילד זורק אבנים על חייל ואחר כך מנסה להרוג אותו לבין ילד בן 10 צועק אין ערבים אין פיגועים

נכון הילד מקבל בגיל 18 m16 אבל יש מפקד שאומר לו מה לעשות וצה"ל לא יפגע באנשים חפים מפשע!

וגם אם הוא פוגע בחפי מפשע יש סיבה! אם טרוריסט מסתתר בבתים של "חפי פשע" מה ציפת שנחטוף עוד אבדות. בוא ניהיה רצינים כל השכנים יודעים שהם גרים מול שחאדה וישראל רוצה לחסל אותו וטוב שחיסלה! אז הם היו מתרחקים ממנו!

וזה שהמשפחה של שחאדה נהרגה טוב שכך! אם זה האב אז איזה חינוך הם היו מקבלים.

איזה כיבוש?

ישראל היא מדינת היהודים!

Nice 1 אם היית אוהב את המדינה היית מגן עליה! ולא על אלה שמנסים לקחת אותה ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, באמת שנגמר לי מה להגיב.

לא התייחסת לשום דבר שאמרתי (לקחת את 'חומת מגן' ודיברת בלי קשר אליו, גם כך בקשר לשאחדה, גם לפתרונות הצודקים).

בכלל, אם אתה חלק מחבורת המשיחיסטים 'שתי גדות לירדן, זו שלנו זו גם כן' אז ברור שאני מבזבז את זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשמוע ממל מה זה הפתרונות הצודקים?

ועוד משהו:

"ואני ראיתי שני חרדים מארה"ב באים להתנחלות ומבקשים מכ20 ילדים בני 10+- לצעוק 'אין ערבים אין פיגועים' והשתרבבו לשם כמה 'מוות לערבים'.

כשהילדים האלה יהיו בני 18 הם יקבלו M16 וגיבוי מלא של אנשים כמוכם"

ושאצלהם מחבל נהרג ילדים נערים מבוגרים לא עושים הפגנה וצועקים מוות לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...