למה אנחנו עדין משלמים לHOT \YES ? עודכן בעמוד 4 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אנחנו עדין משלמים לHOT \YES ? עודכן בעמוד 4

stone cold

Recommended Posts

אני זוכר שלפני כמה שבועות בית המשפט קבע שערוץ הספורט יחוייב לשדר את ליגות המרכזיות באירופה בספורט 5 ולא בספורט 5+, כמובן שההחלטה לא מקויימת וספורט 5+ עדיין משדר את כל השידורים המרכזיים בלי שום דין ודיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשך-

עכשיו זה סופי: yes מורידה את "סטאר וורלד"

יומיים לפני תחילת העונה השישית של "אמריקן איידול" ירד מהאוויר הערוץ שמשדר אותו בשידור ישיר. רק ב-yes

מירב קריסטל פורסם: 04.01.07, 16:56

ביום שני, ה-15 בינואר, תסיר חברת yes את ערוץ סטאר וורלד מלוח השידורים, אחרי שלא הגיעה להבנות עם הערוץ לגבי המשך ההתקשרות עמו. ערוץ BBC פריים, המתורגם לעברית, יישאר לעת עתה חלק מחבילת הבסיס.

מועד הסרת הערוץ נופל בעיתוי לא מוצלח לאוהדי התוכנית "אמריקן איידול": יומיים לפני תחילת העונה השישית שלה, המשודרת בשידורים ישירים בערוץ.

בנוסף, הערוץ ייעלם מלוח yes מספר שבועות לפני התאריך המיועד לשידור הסדרה "גיבורים" בערוץ (31.1). "אמריקן איידול" ו-"גיבורים" נחשבות לשתיים מבין הסדרות המצליחות בארה"ב.

חברת HOT לעומת זאת תמשיך לכלול את הערוץ בחבילת הערוצים שהיא מציעה למנוייה. לכן, מי שמנוי ל-HOT יוכל לצפות כרגיל בשידורים הישירים של העונה החדשה של "אמריקן איידול". מנויי הלוויין יאלצו לצפות בתוכנית הפופולרית באיחור של יומיים, בימים שישי ושבת, שכן היא תשודר בערוץ HOT3 , הנקלט גם ב-yes. עתידו של BBC פריים ב-HOT עדיין לא ברור.

yes העלתה בחודש האחרון שני ערוצים חדשים - France 24 ואלג'זירה אינטרנשיונל ודחקה את סטאר וורלד מאפיק 27 לאפיק 270 הנידח. אז נמסר כי אין בכוונת החברה להוריד את הערוץ מהלוח. מ- yes נמסר כי לקוחותיה יוכלו לצפות במרבית הסדרות המשודרות בסטאר וורלד בערוצים השונים, כשהן מלווות בתרגום לעברית.

רון אילון, מנכ"ל yes, מסר: "בחודשים הקרובים צפויים לעלות ב-yes ערוצים נוספים המותאמים לבקשות והצרכים של לקוחותינו, זאת לצד מגוון סדרות אשר יעלו בערוצים הקיימים".

ערוץ סטאר וורלד השייך לרשת STAR TV הינו ערוץ טלוויזיה בשפה האנגלית המשדר בדרום מזרח אסיה ונקלט גם בארץ. לוח המשדרים שלה מורכב מסדרות אמריקאיות ובריטיות רבות כמו "עקרות בית נואשות", "פרקינסון", "חברים" ו"משפחת סימפסון".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3348374,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה ברור שזה יקרה אחרי שהם העיפו אותו לאפיק 270...

ועכשיו סופית כל פעם שאני עושה ביביסיטר אצל אנשים שיש להם יס יש לי רק ערוץ אחד לראות... דיסקברי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שיש בערוץ 8 הפקות מקור "ישראליות" זה לא מדויק, אני זוכר שבד"כ בשבת "ישראלית"(צריך להיות: "שמאלנית") תמיד מסדרים על כמה קשה לפלשתינאים לעבור במחסומים וכמה צה"ל מתעלל. לפעמים יש שדרוים חוזרים של בחזרה לתחתית או בולדוג - ועד שיוצא משהו חדש(למשל, חדשות המדע) לוקח להם נצח, ככל הנראה עד שהDVD נמס בכונן מרב שדורים חוזרים של העונות הקודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחזרה לתחתית הישראלית מסריחה קשות לאומת הבריטית

גם מבחינת תוצאות לא ראיתי בישראלית שינוי משמעותי אחרי כמה חודשים

וגם זה ניראה שהם מחפפים ועובדים פה שעה ושם חמש דקות

זה פשוט לא רציני חלק מהפרקים עני מעריך שהם מצלמים בכמה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזבלים גם הורידו לפני כמה שנים את ערוץ NBATV!

זה היה הערוץ היחיד כמעט שצפיתי בו (אולי חוץ מביפ) אבל הורידו אותו... זה ביאס מלא אוהבי כדורסל בארץ והרבה חולי NBA כמוני...

ממש התעצבנתי בזמנו על זה והייתה אפילו עצומה, אבל הכבלים נשארו אטומים ולא החזירו את הערוץ.

למה הם הורידו? כדי שספורט 5+ יוכל לשדר פעם בשבוע איזה משחק מסכן של ה-NBA וכולם יצפו בו, אבל למרות הבטחותיהם שזה יקרה מתחילת העונה, זה לא ממש קורה, ויש אולי פעם בחודש משחק NBA שמשודר בערוץ המסריח הזה... לפחות יש תקווה מ-ESPN , אבל גם אותם הם מצנזרים הכבלים האלה...

(הרבה משחקים ש-ESPN משדר בארה"ב לא משודרים בארץ... זה ממש מרגיז!)

אחי, אתה מיושן.... NBATV ירד ממזמן, זה הערוץ היחיד שזכה להצלחה גדולה - ודווקא הוא ירד. אידיוטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני ניתקתי השבוע את היס אצלי בדירה, עשיתי את זה אחרי שחיברתי מקמיני לטלוויזיה והתחלתי לרכוש תכנים מהאינטרנט.

יש לי שליטה על כל מה שאני רואה, המחיר נמוך ואני לא צריך לצפות בשידורים חוזרים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניתקתי השבוע את היס אצלי בדירה, עשיתי את זה אחרי שחיברתי מקמיני לטלוויזיה והתחלתי לרכוש תכנים מהאינטרנט.

יש לי שליטה על כל מה שאני רואה, המחיר נמוך ואני לא צריך לצפות בשידורים חוזרים כל הזמן.

מסכים עם כל מילה (במיוחד המקמיני :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מקמיני ?? ואיך אתה בדיוק רוכש שידורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון למאק מיני

שזה מחשב קטן של שהרבה משתמשים בו כמחשב מולטימדיה

באמת דבר חמוד

אני מקווה שבעתיד יוציאו דגמים יחסית זולים שיוכלו להריץ גם WIN

כמו בדגמים החדשים הגדולים

בכל מיקרה יש שרותי הורדה בתשלום ברשת

וגם טלוויזיות ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בכלל רואה ...

רק בשבילי :)

עריכה:

הייתה לי הרגע הברקה.

הסיבה שהאינטרנט בארץ הוא כמו מה שהיה בימי הביניים זה בגלל שחברות הכבלים לא רוצות שננטוש אותם לגמרי בשביל תכנים אמיתיים!!!

ציטוט של מישהו בארה"ב שדיברתי איתו בסקייפ:

"I wonder if we can get a better connection using 2 plastic cups and some string"

נמאס לי להתנצל לחברים שלי ברשת על החיבור המעפן שלי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...