הפניה למצע של מפלגה שלא חשבתם עליה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפניה למצע של מפלגה שלא חשבתם עליה

nice-1

Recommended Posts

עלה ירוק מאמינה כי הדרך היחידה להילחם בסחר בסמים קשים

היא הפיכתו לבלתי כדאית מבחינה כלכלית לסוחרי הסמים.

זאת ניתן להשיג רק באמצעות חלוקתם של הסמים הקשים

למכורים בצורה מבוקרת ובפיקוח ממשלתי. רק באופן זה

עם הקטע הזה אני לא מסכים בשום פנים ואופן. סמים קשים זה נגע בחברה הישראלית שצריך לעקור - אבל לעקור מהשורש זה בלתי אפשרי. צריך לחנך נגד הסמים האלה. לדעתי היום לא עושים מספיק למניעת שימוש בסמים קשים ולצמצום השימוש בסמים קלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא כל כך קשור לנושא, אבל כל מי שלא בוחר מאבד אוטומטית את הזכות לקטר על המצב.

אני חושב שאם אתה כן בוחר אז אין לך זכות לקטר, היי, אתה בחרת אותם, זו בעיה שלך. (ג'ורג' קרלין ;) )

לעומת זאת, אם מישהו לא בוחר, אין לו שום מחוייבות כלפי מי שנבחרו, הוא לא רצה אותם (ולכן לא בחר, אני לא רואה אף מפלגה שתומכת בדעות שלי, כי העובדה שהם מפלגה זה כבר נגד הדיעות שלי) והם נבחרו, יש לו את כל הזכות לקטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice 1, אתה פשוט לא מוכן להבין שכל הקטע של הדאגה לסביבה וכו' וכו' זה הכל סתם בלבולי שכל בשביל להסתיר את המטרה האמיתית של המפלגה הזו - להפוך סמים """""קלים""""" לחוקיים? למה נראה לך שפתאום השתנתה השקפת העולם של המפלגה הזו לאחר 4 שנים? בשביל להצליח בבחירות בכך שהם יעבדו על אנשים שהם כאילו יפעלו למען המטרות שרשומות במצע שלהן (שהן יפות מאד..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם אתה כן בוחר אז אין לך זכות לקטר, היי, אתה בחרת אותם, זו בעיה שלך. (ג'ורג' קרלין ;) )

לעומת זאת, אם מישהו לא בוחר, אין לו שום מחוייבות כלפי מי שנבחרו, הוא לא רצה אותם (ולכן לא בחר, אני לא רואה אף מפלגה שתומכת בדעות שלי, כי העובדה שהם מפלגה זה כבר נגד הדיעות שלי) והם נבחרו, יש לו את כל הזכות לקטר.

לא לא לא.

אתה לא הלכת לבחור, זה אומר שאתה לא רוצה להשפיע (לכל רע יש הרע במיעוטו)

אם היית רוצה להשפיע, היית מצביע.

מי שמקטר המעט שהוא יכול לעשות זה ביום הבחירות ללכת ולהצביע.

DXT- מאיפה לך בדיוק? תדע לך שגם לפני שקראו להם עלה ירוק הם היו מהפעילים הסביבתיים (וחלקם גם החברתיים) הגדולים,

אז לפני שאתה מדבר, כדאי שתדע על מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שממשלות הן הפתרון האידיאלי בשביל בני האדם, השאלה היא לא אם אני צודק או טועה, אלא למה שאתמוך (=אצביע) במשהו שאני לא מאמין בו?

אני לא חושב שמפלגה יכולה להביא לעולם טוב יותר, לחברה שהייתי רוצה לחיות בה, אין אף מפלגה שמייצגת את הדיעות שלי (וגם לא תהיה, כי הדעות שלי הן נגד הרעיון של מפלגות וממשלות, לכן זה בלתי אפשרי שמפלגה תייצג את דיעותיי) אז למה שאני אצביע?

לדעתי כל המפלגות הן דרעק, אז שאני אצביע בשביל הדרעק הכי טוב? נו באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתצביע לדרעק הכי טוב

או שתשב ותשתוק, כי המדינה לא תהפוך את פניה הדמוקרטיות (שגם ככה לא משהו) sorry.

וDXT

שים לב למתמודדים מטעם עלה ירוק (תודה לדו"ח אמין- להרשמה לניוזלטר: dochamin-subscribe@topica.com)

בניוזלטר החדש של מפלגת עלה ירוק (למינוי) מפורטים מועמדי המפלגה לכנסת. בשלישיה הריאלית (פחות או יותר): יו"ר המפלג בועז וכטל; דן גולדנבלט, מזכ"ל המפלגה ועו"ד בהכשרתו (עבד בבית הדין לבוררות בנושא החשבונות הרדומים בשוויץ), והילה דורון, רכזת הפעילים של עלה ירוק. במקום 4: שי חכים, גזבר המפלגה, המרכז פורום לנפגעות אונס. מקום 5: אלעד שי, רכז פעילות שטח, לשעבר איש "פעולה ירוקה" וממארגני "יום כדור הארץ". מקום 6: עו"ד אברהם ברדוגו, ממקימי הפנתרים השחורים בשנות השבעים, גר בכליל. מקום 7: בני ניסים טורם, פעיל שטח, מקום 8: תמרה שרייבר, עיתונאית ב"העיר", פעילה בקהילה ההומו-לסבית ("יהיה דיסקו!", מגיב הניוזלטר). מקום 9: איזבל דמלין, אדריכלית, פעילה בקהילה הלסבית הפמיניסטית (קל"ף), מקום 10: רנן מוסינזון, עיתונאית, הזכורה לטוב ממדור אחד של "ריאה ירוקה" שפורסם ב"עיתון תל אביב" לפני שסגרו לה אותו. גרה במצפה רמון.

על כל אלה, ועל עוד פעילים מזדמנים, אפשר להציץ ולבלוש באמצעות מצלמת רשת שהתקין שי מאתר "המחירון" במטה הצנוע של המפלגה. ואגב וידאו, עוד בניוזלטר של עלה ירוק, פנינה: קישור לוידאו המראה חיילים בריטיים בניסוי LSD. מפיל (ציון ROFL בסולם אמין) ונוגע ללב כאחד, והיה יכול לשמש כתעמולה למען אהבה ושלום. בעצם, עכשיו שאני חושב על זה, זה באמת משמש כרגע כתעמולה למען אהבה ושלום.

הסיפור שמאחורי הוידאו: http://www.goleshet.com/309-drugs.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמוקרטיה אם שכחת זה שלטון העם, שלטון האנשים.

כאשר החופש שלנו מסתיים בכך שהבחירה היחידה שאנחנו עושים זה להצביע לדרעק הכי טוב (עד כמה אומללים אנחנו יכולים להיות כבני אדם שאנחנו נכנעים למצב הזה?) שאחר כך יקבע לנו מה לעשות (נאלצים ללכת לפי חוקים שאפילו לא היתה לנו את האפשרות להצביע עליהם), זו לא ממש דמוקרטיה.

אם היינו מדינה דמוקרטית, לא היית מציע לי לשבת ולשתוק, מצטער.

דמוקרטיה ישירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא משנה כרגע במה אתה מאמין או לא מאמין.

זה מה שיש לנו ועם זה אנחנו (אמורים) לנצח..

אתה לא יכול לשבת ולבכות על למה מנהיג X נבחר כאשר לא יצאת לבחור בשום אלטרנטיבה (אתה יודע מה, אולי אני אקבל פתק לבן

כאלטרנטיבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tb, אבל אתה עושה משהו למען זה? מפגין? לוקח את חברי הכנסת כבני ערובה? לא, אז שב בשקט, עד שאתה לא עושה משהו למען המטרה שלך אין לך הרבה זכות מהבחינה הזו

(IMO) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100% צדק טהור.

הכלכלה שלנו קורסת בגלל הקפיטליזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...