הפניה למצע של מפלגה שלא חשבתם עליה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפניה למצע של מפלגה שלא חשבתם עליה

nice-1

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:nono: פה אתה טועה.

קריסת מפלגת העבודה (שצפויה לבוא, במיוחד נוכח הפריימריס) מפזרת את כולם לגורמים, ומפלגות כמו עלה ירוק

הן אלו שיקחו את הקופה (לא בבחירות האלה- בבחירות הבאות, אולי 10 שנים)

אבל בשביל להתחיל את השינוי צריך לנצל את החובה האזרחית ולהצביע למפלגה הנכונה עבורנו.

קודם כל כי חברי הכנסת מתחת לכל ביקורת (במיוחד אחרי הפריימריס הכושלים והחלטות מפגרות בגוש השמאל- מר"צ שמה את גלאון במקום

השביעי וחד"ש את טיבי במקום שלישי ברשימה משותפת, העבודה בחרה את ליכוד ב' שלה. גם בליכוד הח"כים לא משהו, גם אם מסכימים עם הרעיון של המפלגה).

בקיצור, הירוקים כבשו כבר את אירופה, צריך רק להאמין שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מבטיחים שטויות... אני לא מאמין שאתה מאמין להם! מה אתה מצפה שיקרה כאשר הם יעלו? שלום כלל עולמי והרבה אושר ועושר?!

כל אחד יכול לדבר אבל לא כל אחד יכול לעשות, הם לא נראים לי שונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שזה לא יהפוך לת'רד של קנביס- בעד/נגד (ואגב, היה אחד כזה)

זה רק נקודה במצע.. מוצנעת יותר מהבחירות הקודמות.

הם אנשים אידיאליסטים שמוכנים לפעול כדי לשנות, ועל זה אני אתן להם את הקול שלי (כנראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך קשור לנושא, אבל כל מי שלא בוחר מאבד אוטומטית את הזכות לקטר על המצב.

אגב, זה לא ממש הגיוני.

אתם, הבוחרים, אחרי שאתם בוחרים באיש שלכם והוא נבחר מקטרים עד כמה הוא גרוע ובלה בלה. אבל האנשים שלא בוחרים, לא יצאו מהבית ביום הבחירות, יש להם כל סיבה לקטר על האיש שאתם בחרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך קשור לנושא, אבל כל מי שלא בוחר מאבד אוטומטית את הזכות לקטר על המצב.

אגב, זה לא ממש הגיוני.

אתם, הבוחרים, אחרי שאתם בוחרים באיש שלכם והוא נבחר מקטרים עד כמה הוא גרוע ובלה בלה. אבל האנשים שלא בוחרים, לא יצאו מהבית ביום הבחירות, יש להם כל סיבה לקטר על האיש שאתם בחרתם.

אני לא מתכוון לאלו שלא יכולים לבחור, אלא לאנשים שיכולים לבחור ולא בוחרים.

הם לא בחרו כי הם לא יצאו מהבית לבחור! אז על מה יש להם לקטר? כשהיתה להם האופציה לפעול, הם קראו עיתון ביום שבתון! (חרוז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה ירוק אכן אופציה ראוייה, הרבה יותר ראוייה משינוי לפי דעתי (*Puts on anti-flame jacket*).

צריך להפסיק את השוק הפלילי שנבנה מסביב לסמים הקלים. הטענה שזה גורם לבני נוער לפנות לסמים קשים יותר הופרכה בהולנד. מאחר ואתה קונה את הקנביס מאדם שיש לו רשיון, הוא לא יכול להחזיק סמים קשים ולכן האופצייה לא פתוחה לפניך.

אני עדיין מתלבט בין עלה ירוק למפלגת העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...