פורסם 2006 בדצמבר 1618 שנים גילה נשלחה למכולת לקנות חמאה.במכולת ראתה שמחיר-10 חבילות מרגרינה שווה למחיר-6 חבילות חמאה.בסוף קנתה-4 חבילות מרגרינה ו-3 חבילות חמאה ושילמה-27 ש"חמהו מחיר חבילת חמאה וחבילת מרגרינה?
פורסם 2006 בדצמבר 1718 שנים תגידו אתם דבילים משו?סתם כתבתי חידה מה הסיפור שלכם?אתה לומד לפסיכומטרי במקרה?
ארכיון
דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.