האם כדאי לעבור מ adsl לכבלים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לעבור מ adsl לכבלים?

Eylon

Recommended Posts

אני כרגע ב adsl 1.5 mbit ותוהה האם כדאי לעבור לכבלים 1.5 mbit...

האם אתם מנויי הכבלים :

1.סובלים מניתוקים רבים?

2.איך מהירות ההורדה ממקורות כמו מירק?

3.האם הפינגים במשחקי יציבים ונמוכים בכל שעות היום (שרתי משחק כמו westwood ,battle.net וכו')?

תודה לכל המגיבים :)

נ.ב : ההודעה מיועדת למנויי כבלים בחבילת 1.5 mbit בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתרון היחיד והמשמעותי שיש לאינטרנט בכבלים על ADSL כרגע, הוא שאין הגבלת מהירות בחיבור PEER 2 PEER, מה שאומר שבתוכנות שיתוף תוכל להוריד במהירויות מטורפות.

אבל זה רק כרגע , אולי תיהיה הגבלה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתרון היחיד והמשמעותי שיש לאינטרנט בכבלים על ADSL כרגע, הוא שאין הגבלת מהירות בחיבור PEER 2 PEER, מה שאומר שבתוכנות שיתוף תוכל להוריד במהירויות מטורפות.

אבל זה רק כרגע , אולי תיהיה הגבלה בעתיד.

מאיפה אתה מביא את השטויות האלה שאתה טורח לציין בכזו מקצועיות ? מה זה החרטא הזה ? ב ADSL עושים כאלה דברים ובכבלים לא ?! ב ADSL וגם בכבלים הגבלת המהירות מתבצעת לעיתים על ידי ספקים חמדנים שלא מעונינים שתגנוב רוחב פס על ידי הורדות מיותרות. בנוסף, גם אם אין הגבלה, תקבל תמיד את המהירות המקסימלית המותרת ל UPLOAג במחשב ממנו אתה מוריד את הדברים. אם תתחבר למישהו שמחובר בחבילה שמגבילה אותו ל 64K UPLOAD, אז המקסימום שתוכל להוריד ממנו בחיבור אחד הוא 7K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שטעיתי ואני יגיד גם למה.

אני מחובר ל ADSL בחבילה מלאה של 1.5, וכבר חודשיים שאני מוריד באיטיות מוגזמת מתוכנות שיתוף.

שהרמתי טלפון לספק הניכבד שלי ( ישראסרב ), אמרו לי שאין להם שום קשר לזה ואת ההגבלה עושים .

כאשר היתקשרתי לבזק אמרו לי או שיש לי בעיית תוכנה במחשב או שאני יתקשר לספק שלי להסדיר את זה איתם.

אחריי ששיחזרתי את המחשב והיתקשרתי שוב לישראסרב אמרו לי מה שאני אמרתי בתגובה הראשונה שלי .

כניראה שטעיתי, אני נורא מיצטער ...אני בן אדם לא ?!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שטעיתי ואני יגיד גם למה.

אני מחובר ל ADSL בחבילה מלאה של 1.5, וכבר חודשיים שאני מוריד באיטיות מוגזמת מתוכנות שיתוף.

שהרמתי טלפון לספק הניכבד שלי ( ישראסרב ), אמרו לי שאין להם שום קשר לזה ואת ההגבלה עושים בזק.

כאשר היתקשרתי לבזק אמרו לי או שיש לי בעיית תוכנה במחשב או שאני יתקשר לספק שלי להסדיר את זה איתם.

אחריי ששיחזרתי את המחשב והיתקשרתי שוב לישראסרב אמרו לי מה שאני אמרתי בתגובה הראשונה שלי .

כניראה שטעיתי, אני נורא מיצטער ...אני בן אדם לא ?!!!

לא הייתי מתפלא אם ישראסרב עשו חסימה של חלק מהפורטים. זה היה כבר בעבר, ומספר חברות עשו זאת בלי בושה, והצהירו על כך בפומבי. מצד אחד הם צודקים - הם משלמים על הקוים שלהם על פי תנועה בקו. הם לוקחים בחשבון שמשתמשים ממוצעים רוב הזמן לא גורמים לתעבורה על הקו (גלישה בדף גורמת למעט מאד תעבורה. אם כולם יפעילו תוכנות שיתוף, אזי התעבורה על הקוים תעלה מעבר למצופה, וכך גם התשלום על הקו. מבחינתם - זהו הפסד נקי, והם מרגישים שהם יכולים לעשות פעולות נגד. אני לא בטוח שמבחינה חוקית הדבר מותר, אבל זה דורש בדיקה מעמיקה - אם בא לך.

בכל מקרה - זה ממש לא משנה אם זה כבלים או ADSL. בסופו של דבר, הקוים היוצאים לעולם הם אותם קוים, והתשלום עליהם הוא זהה. הטכנולוגיה שונה אך ורק מהמודם אצלך במחשב עד למרכזיית הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...