רייכר עצבני - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רייכר עצבני

maverick

Recommended Posts

קצת תרבות על הפרק היום - תרבות ישראלית. כל מי שמכיר את גדעון רייכר (עוד מימי כלבוטק) יודע שהוא אדם המסור לעבודתו. מצחיק איך שכאילו לא עברו איזה 10 או 15 שנים מאז אותה פינה מצ'וקמקת וגדעון נשאר אותו הדבר. טיפוס קטן וחביב חד לשון אך עצבני (במובן החיובי של המילה). יש לו דרך מצחיקה להעביר גם את הנושאים הכי מעצבנים והוא עומד על שלו שחס וחלילה לא נצא פריארים.

אני חושב שראיתי כמעט את כל התוכניות החדשות שלו - "רייכר בשטח" ואני חושב שהוא האיש הנכון בזמן הנכון.

אני ממליץ לכולם לצפות. ערוץ 10 בשעה 19:30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לשמוע אותו ביום שלישי ציפורי לילה בגל"ץ..... הוא ממש אנטי תזה סבלנות (טוב בהתחשב באנשים שמתקשרים...).

יותר נכון, מספיק לשמוע אותו ב-"יש עם מי לדבר..." - קוטל אנשים.

מה בדיוק אנחנו צריכים? שדרנים עצבניים?

אני בטוח שנתן זהבי ניצח באולימפיידת - השדרן העצבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ 10 לאט לאט נהיה ערוץ טוב, או שאני מדמיין?

שי ודרור

רייכר

מני פאר (not my cup of tea)

כדורגל

מכבי ת"א בכדורסל

סיינפלד

שי ודרור זה ממש לא מציאה. יש לי ביפ וויתרתי על התוכנית כבר בשבוע הראשון. 3\4 שעה של אילתורים ומשיכת זמן שמתוכם צחוקים קצת מאוד

זאת ארצנו היתה הרבה יותר טובה ומרוכזת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב אותם, אבל זה לא קשור, מדברים פה על ערוץ שעד עכשיו הלוח שידורים שלו היה 'קרוב רחוק', 'חופשי על הבר'

ובפריים טיים קיבלנו סרט כושל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שי ודרור עברו לערוץ 10?

האמת היא שמאז "זו ארצנו" הם הדרדרו נורא... פתאום במקום לדחוס את כל המערכונים הטובים שלהם לחצי שעה בשבוע הם היו צריכים להמציא שטויות לשעה כל יום... מיותר לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי ודרור היו שווים כשהתחבאו להם מאחורי המקרופון ברדיו ת"א (102).

כל יום בבוקר הייתי מקליט את התוכניות שלהם ונקרע מחדש.

ובנוגע לערוץ 10, הוא בהחלט מפתיע לטובה... בייחוד למשתמשי YES. לפי דעתי איכות התמונה והסאונד בערוץ הזה עולה בהרבה על ערוץ 11, 22 ו33.

כמו כן גם מבחינת התכנים, בהחלט שווה עוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר לשי ודרור - כשהם היו מתקשרים לחברי פרלמנט מאיראן למשל, אז זה אשכרה היה חברי פרלמנט מאיראן? (זה היה בזו ארצנו)

אני שואל כי פעם אחת הם "התקשרו" (לא ידעתי אם באמת) וצחקו עליו לאללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...