חיי הגיעו לכדי מיצוי... ושלכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיי הגיעו לכדי מיצוי... ושלכם?

Kurt

Recommended Posts

You are currently using 2793 MB (100%) of your 2793 MB

אחרי בערך 7K של איימילים (תמימים ותמימים פחות) הצלחתי להדביק את הפער עם התיבה הגדלה נצחית של ג'ימייל.

המרכיבים להצלחה: פ-ו-ר-נ-ו, והרבה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח

אני ב-54%, כבר בחצי השני.. צריך לחשוב מה לעשות כשיגמר המקום..

מעניין אם תהיה להם פעם אפשרות לעשות mass-forward לכל ההודעות בתיבה, או פשוט העברה בין חשבונות.. או הכי פשוט - שינוי שם לחשבון קיים.. :P

זה הרי טיפשי, יש לי מעל 90 הזמנות שאני יכול לשלוח לעצמי, כך שלמעשה אני יכול לפתוח עוד 90 תיבות שונות * 2.7GB.. הבעיה היא שהכתובת תשתנה במעבר לחשבון חדש, וזה באסה.. אני רוצה להעביר את ההודעות הקיימות לחשבון אחר, שיהיה על תקן ארכיון, ולרוקן את החשבון הראשי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i r teh nab ;((

You are currently using 38 MB (1%) of your 2793 MB.

מצד שני, יש לי תיבת אימייל של החברה של אח שלי [לא חנות מחשבים לצורך העניין ס_ס] ויש בה מקום בלתי מוגבל ושם אני מקבל את רוב המיילים בכל"מ xD

ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You are currently using 1872 MB (67%) of your 2793 MB.

יש לי 3700 אימיילים של ספאם. :o אני מקבל בסביבות ה75 ביום, מתוכם 2 לא מסוננים ואני מדווח. :)

מיבזקון מזבלים לי כ10% מהתיבה.

אני שומר אימיילים שלהם רק אם הם ממש טובים או אם זה דברים חשובים יחסית...

אני נמצא ברשימת תפוצה של מישהו ששולח לי בסביבות ה10 מיילים ביום :| את הרוב המוחלט אני מוחק.

יש לי לייבל מיוחד לדברים שאני שולח לעצמי כדי שיהיה נגיש בכ"מ.

וכל הדברים החשובים כמו קבלות, אישורים, אימיילים ממשפחה מקנדה\אוקראינה(עם , סירטונים, סתם שיחות..)...

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You are currently using 17 MB (1%) of your 2793 MB.

מה גודל הקובץ המקסימלי שאפשר להעלות למייל ?

ומה המייל שיש בו גודל קובץ מקסימלי? אומר שג'ימייל זה 10 מגה פר הודעה. לא קצת...קטן לתיבה של 2.7ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...