קורס רשתות NAISA מישהו מכיר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס רשתות NAISA מישהו מכיר?

Jack_g

Recommended Posts

שמעתי על קורס NAISA -Network administrating & information security analyzing

שהוא כולל את התעודות הבאות:

MCSE- (Microsoft Certified Systems Engineer) Level - Managing of Microsoft networks

CCNA- (Cisco Certified Networks Associate) Level - Management of CISCO communication devices

CISCO PIX - Management of Cisco security systems

CCSE- (Check Point Certified Security Expert) Level - Expert Level CheckPoint Management

LPI - (Linux Professional Institute) & SUSe Certification

CIW - Security Analyst

העניין הוא שהקורס מועבר במכללה שנקראת רויאלנט האתר שלה הוא: http://www.royalnet.co.il

מישהו מכיר שמע עשה את הקורס הזה?

אני מעוניין בתעודת MCSE פלוס הידע כמובן אבל אם יש קורס שעושה את כל זה ונותן יותר אז למה לא.

השאלה היא איך אני יכול לדעת שהמכללה היא לא סתם איזה עסק שתוך שבוע יעלם ולא יחזיר את הכסף.

אם מישהו יכול ליעץ ולעזור מאוד אודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לאכזב אותך, אבל ממבט ראשון זה נראה לי כמו עסק שבקרוב מאוד הולך לככב בכולבוטק.

קודם כל אין מצב שקורס אחד מכסה כלכך הרבה הסמכות מתחומים שונים. דבר שני עד כמה שאני יודע חלק מההסמכות פה בככל לא קיימות.

למיטב ידעתי אין הסמכה שנקראת LPI . יש "אגודה" שנקראת LPI שמספקת הסמכות על לינוקס שנקראות LPIC-1 ו LPIC-2 .

עד כמה שאני יודע אין להסמכות האלה התמקדות מיוחדת ב SUSE , לנובל יש הסמכות משלה על SUSE שנקראות CLP ו CLE .

עד כמה שאני יודע גם אין ל cisco הסמכה שנקראת " CISCO PIX" , יש להם פיירוול שנקרא PIX והסמכה שמתעסקת באבטחה CCSP,

אבל אף פעם לא שמעתי (ולא מצאתי באתר שלהם) על הסמכה שנקראת " PIX". לגבי CIW ו CCSE אין לי מושג.

בקיצור, אל תמהר להירשם למקום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישבתי עם הנציג שלהם בתל-אביב (הפ נמצאים לי התחנה המרכזית החדשה) תאמת הוא לא עשה עליי רושם מי יודע מה טוב ובכלל המקום שם לא עשה רושם טוב למרות שהיו סטודנטים של עיצוב וגרפיקה שלמדו שם בכיתות אחרות.

אני הייתי קצת חוצפן ואמרתי מה מונע ממנו לקפל את המשרד ולסגור את הבסטה ברגע שאני יוצא מהמשרד, אז הוא אמר לי שאם אני חשדן כל כך אני יכול לא לשלם את את דמי ההרשמה שזה 400ש"ח עד שאני מתחיל ממש ללמוד ומגיע לכיתה ועובר שיעור.

הם מציעים הלוואה מתאם בנק לאומי של כל דמי הלימודים שזה 24000 בלי ריבית והצמדה ב 36 תשלומים.

מה אתם אומרים עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה משך הקורס? האם הוא יום יומי או שני מפגשים בשבוע? כמה שעות כל מפגש?

כי אם למשל הוא קורס של שנה, של שני מפגשים בשבוע של 4-5 שעות, אז אין מצב שאתה לומד את הנושאים האלה לעומק ובצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משער ש 10K זה בערך הסכום של כל המבחנים, תוסיף לזה משכורות ורווח אתה אמור להגיע לאזור ה-30 אלף, לא פחות.

חוץ מזה שבחצי שנה לא עושים קורס נורמלי של MCSE בלבד, אולי משהו ממש מחופף ואז לא נשאר זמן להסמכות האחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב לעשות MCSE ב 6 חודשים בלי ידע "מוצק" ברשתות ולא לצאת " paper MCSE", תזכור שזה 7 מבחנים.

נניח שאתה עושה MCSE איך בדיוק ישאר לך זמן ללמוד ל CCNA או ללמוד להסמכה המזוייפת שלהם.

מה שאני מנחש שיקרה זה, שיביאו לך מרצה סוג ד שילמד קצת מכל דבר ברמה מאוד נמוכה, כי הם לא מחוייבים שתעבור

את המבחנים, ואתה כמובן לא תעבור אותם בזכות הידע שתקבל שם. אחרי מחזור אחד של אנשים לא מרוצים ושם רע למכללה

הם יסגרו אותה יפתחו אחת חדשה תחת שם אחר במקום אחר ולך יהיה 0 ידע נוסף ופחות 24K (ב 36 תשלומים נוחים) בבנק.

עדיף כבר שתתרום 15K וכל השאר תבזבז על חומר לימוד וציוד לעשות מעבדות, זה יועיל לך יותר.

או לחילופין תלך למכללה עם שם מוכר, שלא תמציא הסמכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורס הוא במשך שנה ולא חצי פעם זה היה חצי שנה והם ראו שזה לא מסתדר.

איזה מכללה אתם ממליצים ללמוד את ה MCSE ? ובכמה זמן וכמה זה יעלה?

אגב אם יש לי רקע ברשתות כמו שרתים של 2000 שאני מכיר דיי טוב ויש לי תעודות אפילו של NT4 הישן יש מצב ללמוד את החומר לבד?

הכוונה יש איזה קורס ממוחשב שמכין אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש קצת הגיון בזה

הרי כל ההסמכות עוסקות ברשתות מחשבים ואבטחה

לפי דעתי זה רעיון טוב רק :

1.צריך לעשות אותו במשך שנה וחצי עם די הרבה שעות שבועיות

2.שמכללה בעלת שם תעשה את הקורס הנ"ל ולא איזה חברה שרק היום אנחנו מכירים אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורס הוא במשך שנה ולא חצי פעם זה היה חצי שנה והם ראו שזה לא מסתדר.

איזה מכללה אתם ממליצים ללמוד את ה MCSE ? ובכמה זמן וכמה זה יעלה?

אגב אם יש לי רקע ברשתות כמו שרתים של 2000 שאני מכיר דיי טוב ויש לי תעודות אפילו של NT4 הישן יש מצב ללמוד את החומר לבד?

הכוונה יש איזה קורס ממוחשב שמכין אותך?

גם אם היה במשך שנה וחצי עדין זה לא נראה לי משהו רציני.

אין לי מושג לגבי מכללות, אבל אם יש לך ידע בניהול מערכות ווינדוס (במיוחד 2000 ומעלה) להוציא MCSE בלימוד עצמי ממש לא תהיה בעיה.

יש כל מיני חברות שמספקות לך CBT ( קיצור של Computer based training ) כמו לדוגמה cbt nuggets או Train Signal , אני מציע שתבדוק את

ההדגמות באתרים שלהם ותחליט אם זה עובד בשבילך.

יש גם המון ספרים מצויינים בנושא. וכמובן יש לך את technet שמכיל הרבה מידע לגבי כמעט כל דבר שקשור למוצרי microsoft כולל windows server 2003.

וכמובן יש לך את www.google.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם היה במשך שנה וחצי עדין זה לא נראה לי משהו רציני.

אין לי מושג לגבי מכללות, אבל אם יש לך ידע בניהול מערכות ווינדוס (במיוחד 2000 ומעלה) להוציא MCSE בלימוד עצמי ממש לא תהיה בעיה.

יש כל מיני חברות שמספקות לך CBT ( קיצור של Computer based training ) כמו לדוגמה cbt nuggets או Train Signal , אני מציע שתבדוק את

ההדגמות באתרים שלהם ותחליט אם זה עובד בשבילך.

יש גם המון ספרים מצויינים בנושא. וכמובן יש לך את technet שמכיל הרבה מידע לגבי כמעט כל דבר שקשור למוצרי microsoft כולל windows server 2003.

וכמובן יש לך את www.google.com

מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...