איך אני מבריא מחום? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מבריא מחום?

CrossFire

Recommended Posts

להבריא לא, אבל כדי להעלים סמפטום ניתן לעשות דבר או שתיים. כשלמדתי בקורס לאחיות וטרינריות אמרו לנו למשל שסוס זאת חיה מאד רגישה ולפעמים בלי סיבה נראית לעין יכול להיות לה חום מאד גבוה שיש להוריד בשימוש בחוקן קר. חוקן בעקרון זאת התרופה הכי טובה לחום. זה נכנס ישירות לתוך הגוף ומקרר אותו מבפנים. איזה כיף שיש דם קריר כמו שלי ולא צרייך חוקן. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבריא לא, אבל כדי להעלים סמפטום ניתן לעשות דבר או שתיים. כשלמדתי בקורס לאחיות וטרינריות אמרו לנו למשל שסוס זאת חיה מאד רגישה ולפעמים בלי סיבה נראית לעין יכול להיות לה חום מאד גבוה שיש להוריד בשימוש בחוקן קר. חוקן בעקרון זאת התרופה הכי טובה לחום. זה נכנס ישירות לתוך הגוף ומקרר אותו מבפנים. איזה כיף שיש דם קריר כמו שלי ולא צרייך חוקן. ;D

חבר'ה יש לנו חייה בפורום :o

כשניכנסתי היה רשום שאסור להכניס חיות מה ניסגר? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החום בעצם זה מנגנון שעוזר לגוף להלחם במחלה כך שכל עוד לא מדובר

בטמפרטורה קיצונית (40+) עדיף לא להוריד.

דווקא 40+ הייתי מעדיפה להוריד... זה עלול להיות מסוכן ומאד לא נעים. אם זה 38-39, זה הגוף נלחם במחלה, אבל אם זה 40+ זה כבר מאד מאד רציני ודורש התערבות רפואית.

מרק עוף זאת התרופה של הסינים והסבתות היהודיות. אני מעדיפה מרק וונטון-עוף כי בוונטון יש כל מיני ירקות ותבלינים שעוזרים להלחם במחלה בעוד שמרק עוף פולני רגיל מכיל עוף, אטריות וקצת גזר. אפרופו גזר - לגרר גזר בפומפיה דקה, לערבב עם מיונז והרבה שום (גבינת פרמז'ן גם לאניני טעם) ולמרוח על טוסט, להגיד בצד עם המרק עוף. גם עוזר להלחם במחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שכבר הגיע כמעט ל40C אבא שלי לקח אותי בהפנייה מרופא שביקר אותי לבית החולים שניידר בפ"ת, שם התברר לי שלקחתי האת התרופות במינון נמוך שמתאים לתינוק (ילד ששוקל 8 קילו) לקחתי סירופ שזה בכלל מותאם לילדים והייתי צריך לקחת כדורים שיש בהם בהרבה מינון גבוהה, את המינון קובעים לפי משקל וגיל אם כבר לקחתי סירופ הייתי צריך לקחת 22cc ולא 3cc (כמות המינון).... חזרתי הבייתה בערך ב-3 אחרי חצות והרגשתי בהרבה יותר טוב, חלק ממה שאמרו פה איך לטפל בחום גבוה צדק (למשל: צריך לשתות תה, מרק.....). בקיצר עכשיו החום שלי הוא 37.2C ככה שטיפ טיפה אני מבריא לגמריי והכל בגלל מינון נמוך מאוד.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרופה הכי טובה שיש בעולם זה לקחת 3 סמיכות פוח עבות עבוד להתכסות טוב טוב לישון איזה 12 שעות!

אתה קם כמו חדש

אם טמפרטורת הגוף שלך היא 40+, אתה תתעורר מת או שלא תתעורר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרופה הכי טובה שיש בעולם זה לקחת 3 סמיכות פוח עבות עבוד להתכסות טוב טוב לישון איזה 12 שעות!

אתה קם כמו חדש

אתה אומר בידיוק את ההפך הרופא אמר לי לא להתכסות בשמיכה כי זה מחמם את הגוף ומעלה טמפ' וזה אכן מה שקרה לי, זה עלה לי בהרבה.....

הובכן, איך לתאר לך את ההרגשה? תשובה: הגוף שלי פלט חום בטירוף וגם העיניים שלי מתחממות והרגשה היא שהן נשרפות..... :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא 40+ הייתי מעדיפה להוריד... זה עלול להיות מסוכן ומאד לא נעים. אם זה 38-39, זה הגוף נלחם במחלה, אבל אם זה 40+ זה כבר מאד מאד רציני ודורש התערבות רפואית.

מרק עוף זאת התרופה של הסינים והסבתות היהודיות. אני מעדיפה מרק וונטון-עוף כי בוונטון יש כל מיני ירקות ותבלינים שעוזרים להלחם במחלה בעוד שמרק עוף פולני רגיל מכיל עוף, אטריות וקצת גזר. אפרופו גזר - לגרר גזר בפומפיה דקה, לערבב עם מיונז והרבה שום (גבינת פרמז'ן גם לאניני טעם) ולמרוח על טוסט, להגיד בצד עם המרק עוף. גם עוזר להלחם במחלה.

thank you doctor ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...