*ספויילר* תהיות בנוגע לסרט ממנטו *ספויילר* - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*ספויילר* תהיות בנוגע לסרט ממנטו *ספויילר*

nice-1

Recommended Posts

*ספויילר*, צאו עכשיו אם אתם לא רוצים שיהרס לכם הסרט.

יש לי ולעוד חבר ויכוח בקשר לסוף הסרט

אם הוא תמיד מחפש John G, אז הוא לא יוכל למצוא יותר כי הלוחית רישוי מקועקעת לו על הירך.

אני אומר שהוא החליט שזה האחרון כשהוא אמר you can be my John G

חבר שלי אומר שלא הבנו משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה הבנתי, אבל לקראת סוף הסרט, מגלים שהוא פשוט רוצח כל John G בשביל לזכור

אז אם הוא רצח את השוטר John G, אבל קעקע את הלוחית רישוי על הרגל- הוא לא יוכל להמשיך לרצוח John G's...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררר אתה מפספס אותי.

בסוף הסרט השוטר מגלה לו שהוא רוצח כבר הרבה זמן כל מיני John G's

ואז אחרי זה לאנרד ישב באוטו ואמר לעצמו you can be my john g ורשם לעצמו לקעקע על הרגל את המספר רישוי שלו.

הויכוח הוא איך הוא ימשיך לרצוח John G's מזדמנים אם הם לא יתאימו ללוחית רישוי יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הסרט מראים לו שהוא רצח את הרוצח של אשתו (התמונה עם הדם על הידים) והוא מקעקע לוחית על הרגל שלו, ורוצח את השוטר (טדי) -> בתחילת הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

arrghhh

אתה לא מבין, כ-ל פעם אחרי שהוא רצח John G הוא גילה שזה הוא זה שרצח

וכשנגמרו לו הJohn G's אז הוא קעקע את הלוחית רישוי של השוטר על הרגל כדי שהוא יוכל לרצוח אותו גם

בעצם הבנתי- ככה לא יהיה מי שיגיד לו שהוא בעצם זה שרצח את אשתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח אני מת על איך שהוא כל פעם מתעצבן ומסביר לך למה הוא התכוון ואתה כל פעם עונה לו אותו הדבר :lol:

לדעתי העיסוק בדקויות בסרט הזה הוא לא נכון כי כל העקרון זה הקטע שהוא מחפש לעצמו כל הזמן John G-ים ועיסוק בדברים שאין להם ממש חשיבות.

עכשיו לדבר עצמו. מן הסתם באמת טדי הוא הג'ון האחרון שהוא ירצח כי אנני זוכר שהוא עשה לעצמו קעקוע לאיזה ג'ון חדש בתחילת הסרט (יענו בסוף העלילה).

מה שקרה שרק בסוף הסרט אנחנו מבינים שהוא רשם את לוחית הרישוי שלו בשביל שבתחילת הסרט הוא ימצא וירצח אותו. הוא מודע לכך שהוא מחפש ג'ון ג'י חדש ולכן נותן לעצמו קצה חוט לחפש ג'ון חדש שזה הלוחית רישוי שלו.

[me=DXT]gets headache[/me]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא ימצא עוד ג'ון וירדוף גם אותו. בקשר לנס' רישוי שעל הירך שלו - הוא יכול להתעלם ממנו אם הוא לא מתקשר לג'ון ג'י הנוכחי. אולי זה מה שהוא הניח, או שהוא רץ למקעקקעת שתקשקש לו על הקעקוע הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...