ADSL, חופשי חודשי ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL, חופשי חודשי ?

Ibrow-Now

Recommended Posts

מי שאין לו ADSL קרוב לוודאי עושה חופשי חודשי של ב99 ש"ח לגלישה ללא הגבלה ומשלמים (לבזק) 99 ש"ח.

אם מתחברים לADSL, מפסיקים את זה, אין צורך בזה, נכון ?

או בנוסף ל149 ש"ח שבזק לוקחים (אני יודע שיש גם 99, 119 ועוד......) צריך לעשות גם 99 ש"ח כדי לא להגיע לחשבונות טלפון ענקיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאין לו ADSL קרוב לוודאי עושה חופשי חודשי של ב99 ש"ח לגלישה ללא הגבלה ומשלמים (לבזק) 99 ש"ח.

אם מתחברים לADSL, מפסיקים את זה, אין צורך בזה, נכון ?

או בנוסף ל149 ש"ח שבזק לוקחים (אני יודע שיש גם 99, 119 ועוד......) צריך לעשות גם 99 ש"ח כדי לא להגיע לחשבונות טלפון ענקיים ?

אם מתחברים ל ADSL מבטלים אוטומאטי את החופשי חודשי! אלא אם כן אתה מבקש להשאר בזב ! אבל אני בטוח שלא תבקש!

בזק לוקחים לך 99 ש"ח לחודש (אם המודם שלך ולא שכור מהם ובחבילה הבסיסית). על ההתחברות ל ADSL ואתה לא משלם להם יותר מזה בכל מה שקשור לאינטרנט!

בקיצור אתה ממשיך לשלם אותו הדבר בשביל החיבור לאינטרנט (חוץ מתשלומים חד פעמיים) ותשלום מעט יותר יקר לספק האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מתחברים ל ADSL מבטלים אוטומאטי את החופשי חודשי! אלא אם כן אתה מבקש להשאר בזב ! אבל אני בטוח שלא תבקש!

בזק לוקחים לך 99 ש"ח לחודש (אם המודם שלך ולא שכור מהם ובחבילה הבסיסית). על ההתחברות ל ADSL ואתה לא משלם להם יותר מזה בכל מה שקשור לאינטרנט!

בקיצור אתה ממשיך לשלם אותו הדבר בשביל החיבור לאינטרנט (חוץ מתשלומים חד פעמיים) ותשלום מעט יותר יקר לספק האינטרנט.

בזק החארות האלה, 4 פעמים הייתי צריך להתלונן על כך שלא הורידו לי את החיוב של 99 ש"ח של החודשי חופשי,

8 חודשים הם חייבו אותי על זה, ורק אחרי שהתלוננתי למנהל בכיר, זיכו אותי.

חארות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט התקשרתי אליהם אחרי התקנת הקו ושיניתי את החבילה של הגלישה במודם אנלוגי ל-לייט נט

עכשיו חסר להם שיחייבו אותי כפול, גם ADSL וגם חופשי חודשי :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פאשלות אבל ככה זה כשאין לך מתחרים ואתה מונופול!!!

צריכים לעשות להם כמו שעשו לאגד שהפריטו את הקווים שלהם לחברות , קראתי בעיתון שמחיר נסיעה בקו מסויים ירד בכמה שקלים, אז תארו איזו תחרות תהייה בבזק שהיא תופרט (אם בכלל). cwm34.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שבמדינת ישראל היחידים שבאמת מפעילים חרם ציבורי כללי הם החרדים. אם הרב פוסק להחרים חברה מסוימת אז אף אחד לא יעז אפילו לומר את שמה של החברה ובטח לא לקנות מוצרים שלה.

אבל נראה את כל הציבור לא משתמש בכלל בקווי בזק ועושה חרם מוחלט עד שהמסר יעבור ?

כמה מאיתנו יחזיקו מעמד בלי יותר מכמה שעות ? :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...