אני מ.צ ! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מ.צ !

First Squad

Recommended Posts

הצבא זה מסוג הדברים שאתה מבין שנהנית רק בדיעבד

אני לא מציע לך להשתמש בנסיון של אחרים פה אלא בשלך בלבד

תתחיל, תבדוק, תנסה

לא יהיה טוב? תמיד תוכל לצאת

תמיד קיימת האפשרות שתעשה חיים (אם לא בגלל התפקיד אז בגלל האנשים)

שלא תמצא את עצמך עובד רס"ר באיזה חור, שבוז על כך שאתה מבזבז את הזמן שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, גם אני מ.צ מחזור אוק' 06... הגעתם לחרא של מקום ! אגב, המחזור שלנו היה בעייתי פצצות יצאו איזה 30 על קב"ן נפלטו הורידו ל45 המחזור הנוכחי הם שוקיסטים ברמות רצים ומורעלים כאילו הם בקרבי זה מצחיק ברמות.

אני עכשיו בקורס במצ"ח... [ת"ד] הקורס בינתיים נחמד אבל כמו תמיד חושבים על איך יוצאים מהחיל או לחלופין איך מגיעים לתפקיד הכי חבשני שיכול להיות.

באשר למ"כים שלכם בטירונות [פש"צ] אני יכול לתת לכם סקירה על כל אחד ואחד... הם בסה"כ מעולים אני מאוד אהבתי את הסגל

אלי טאוב, עידו ברייר, ירדן פרטוק, שאבס, דרור, סלאביק הסמל, רובד סמל גם כן לוטם הרס"פ... מפקדות רותם מאור נרקיס בקיצוררררררררררר

הציעו לי גם לצאת לקורס מכים בסוף זה לא התאפשר.. עצה שלי פשוט תחשבו איך אתם יוצאים משם כמה שיותר מהר או לחלופין להגיע להיות ג'ובניק במפקדה של הקמצ"ר או משהו זה גם סבבה הכומתה על הזין מי שלא נוח לא בעין, ממש לא מזיז לי ! :cool2: כל עוד המצפון שלי נקי שאני לא עושה עבודת חרא באמת שזה לא בא בחשבון בשיט.

בהצלחה שיהיה... צעירים לנצחח... :)

בכל אופן אני ממהר ברמות... אם תרצו אני יוכל להרחיב לכם על כל דבר שיש בבה"ד 13 שאגב לא קשה שם בשיט... אבל אני חושב קדימה על התפקיד עצמו שהוא חרא ברמות הטירונות והקורס זה שטויות!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"סלאביק הסמל, רובד סמל גם כן "

התגייסו איתי בדיוק לפני שנה ושלוש חודש אהלק סמלים !

כל הילידי כאפות שעושים פוזות הלכו בסוף להיות מ"כים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא זה מסוג הדברים שאתה מבין שנהנית רק בדיעבד

אני לא מציע לך להשתמש בנסיון של אחרים פה אלא בשלך בלבד

תתחיל, תבדוק, תנסה

לא יהיה טוב? תמיד תוכל לצאת

תמיד קיימת האפשרות שתעשה חיים (אם לא בגלל התפקיד אז בגלל האנשים)

שלא תמצא את עצמך עובד רס"ר באיזה חור, שבוז על כך שאתה מבזבז את הזמן שלך

ושהוא יהיה תקוע במצח הוא לא רק יהיה שבוז שהוא מבזבז את הזמן שלו, הוא גם יהיה שבוז שהוא טוחן תתחת ולא רואה את הבית

אז עדיף להיות שבוז בג'וב הנפצה מאשר לטחון ולהיות שבוז מת

כל עוד זה יומיות לפחות יש לך עוד חיים, שאתה כולך סגור באיזה בסיס מסריח ופועל בשיגרה אין לך חיים בגרוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושהוא יהיה תקוע במצח הוא לא רק יהיה שבוז שהוא מבזבז את הזמן שלו, הוא גם יהיה שבוז שהוא טוחן תתחת ולא רואה את הבית

אז עדיף להיות שבוז בג'וב הנפצה מאשר לטחון ולהיות שבוז מת

כל עוד זה יומיות לפחות יש לך עוד חיים, שאתה כולך סגור באיזה בסיס מסריח ופועל בשיגרה אין לך חיים בגרוש

תאמין לי שאני מדבר מנסיון

אולי לך עדיף להיות כל יום בבית

אבל יש כאלה שזאת לא השאיפה היחידה שלהם בצבא

הוא צריך לנסות בעצמו, אף אחד לא יכול לקבוע אם הוא יהנה או לא בתפקיד שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maskar

תאמין לי אפשר להנות בכל מקום בצבא

אפילו בבהל"צ 14 (חצי שעה מאילת) משרתים שם אנשים ממטולה ונהנים

לא צריך להיות פסימים כל כך...

כי הם עושים בית זונות חמשושים בבהלצ, גם לי יש חברים בשיזפון וביסלש שוסגרים 1 ל4 חודש,

אני לא פסימי אחי, אני פשוט אומר שלא יפתח ציפיות,

ותכלס מה שאתה אמרת על בהלצ, זה בסך הכל עוד ג'וב חמשושים מבין המון כאלה בכל מני בסיסים, זה לא קשור שזה בדרום, זה בית זונות לא משנה איפה זה.

תאמין לי שאני מדבר מנסיון

אולי לך עדיף להיות כל יום בבית

אבל יש כאלה שזאת לא השאיפה היחידה שלהם בצבא

הוא צריך לנסות בעצמו, אף אחד לא יכול לקבוע אם הוא יהנה או לא בתפקיד שלו

שמע אני מעדיף לצאת מהצבא מאשר לעשות יומיות,

אבל אם הייתי עושה יומיות אני בטוח שהייתי מאושר פי 100 מעכשיו,

וכבר מזמן הבנתי שלא משנה מה אתה עושה בצבא, לא כזה איכפת לאנשים,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מעדיף לצאת מהצבא מאשר לעשות יומיות,

אבל אם הייתי עושה יומיות אני בטוח שהייתי מאושר פי 100 מעכשיו,

וכבר מזמן הבנתי שלא משנה מה אתה עושה בצבא, לא כזה איכפת לאנשים,

אתה לא ממש סגור על עצמך, נכון? :)

ומה זה קשור מה אכפת לאנשים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

נכון תכלס אני לא סגור על עצמי

אבל מה שבאתי להגיד, שאם עכשיו אומרים לי תעשה יומיות, אני יגיד מה זה שווה, זה סתם בזבוז זמן, ואני יצא מהצבא או משהו

קיצר כמה שאנשים אומרים שיומיות זה מסריח, וצריך לקום מוקדם כל בוקר וכל יום לנסוע באוטובוס על א', ובלה בלה

זה כלום לעומת טחינה אמיתית (שיריון)

אבל זה עדיין חרא :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו בקורס במצ"ח... [ת"ד] הקורס בינתיים נחמד אבל כמו תמיד חושבים על איך יוצאים מהחיל או לחלופין איך מגיעים לתפקיד הכי חבשני שיכול להיות.

The UnKnown, חוקרי ת"ד יוצאים בזול יחסית למצ"ח, כמות עבודה רבה אבל בלי לחץ (האנשים תלויים בך יותר משאתה בהם) רק תתפלל שלא תגיע לרמה"ג ותעבוד מתחת לאורי צור. הידוע בשמו "שחין". אם תגיע... אתה לא יודע מה אתה עומד לחוות.

מ.צ יושבים בקציניה אבל אפשר להעביר אותם לפלוגה א (כמו טירונות חוזרת) על כל שטות או אפילו בהחלטה של המפ בקצינה...

לא יודע עד כמה אתה צודק. אני יודע שמצ"ח הם חריגים בנושא הזה. אסור לנו אפילו לעבוד בכלא. עקב העובדה המוצדקת שאחוז מסויים מהיושבים בפלוגות יושבים שם בגללנו

ולא משנה מה תגידו במ.צ לא נהנים בשום תפקיד...

אתה לא צודק. אני מכיר חברה שנהנים בתפקידים שלהם

תמיד אפשר לצאת מהחייל - אבל לאן? עבודות רס"ר ? ומה זה יתן לי?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

לצאת מהחייל? :screwy: איפה אתה חיי? בלי קומבינות וקשרים אי אפשר לזוז מטר

אני מנסה לצאת מהתפקיד שלי כמה חודשים ולא מצליח, שלא לדבר על לצאת מהמגזר או מחייל בכלל.

צעיר. כומתה כחולה נעוצה בכתף שלך עד סוף השרות שלך.

חוקר/ת עבירות מחשב

תיאור הקורס

חוקר עבירות מחשב הוא חוקר פלילי שהוכשר בקורס יחיד מסוגו במדינת לחקור עבירות מחשב, כגון: פריצה לרשתות או לשרתים, גניבת מחשבים ניידים או תקליטורים המכילים מידע מסווג, שתילת לוגיקה זדונית. העבודה מתבצעת בשיתוף גורמי אבטחת מידע וגופים אזרחיים שונים (מחלקת בטחון מידע בצה"ל, משטרת , שב"כ ועוד)

קורס עבירות מחשב הוא קורס ייחודי לצה"ל ומשתתפים בו נציגים ממשטרת , שב"כ, רשויות מס, מע"מ ועוד..

בתום קורס עבירות מחשב המתקיים בבסיס ליד צריפין מקבל הבוגר תעודת חוקר מיומן אשר מקנה למחזיקה זכות להעיד בבית משפט. בוגרי הקורס לרוב חוזרים לבסיס שממנו הגיעו בתפקיד זה, כמו-כן אפשר להשתבץ במפקדת קצין המשטרה הצבאית הראשי.

קורס בלאי, חבר שלי ישב 3 שבועות ושיחק CS

תעודת חוקר מיומן :lol: כן עוד כרטיס לאוסף. אתה יודע מה חבר שלי עושה במציאות? כלום חוץ מחיפוש פלאפון פעם בשבועיים. למה? כי כל הציוד במקמצ"ר ואל בבסיסים ושם יש את תחום מחשב של מצ"ח שעושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The UnKnown, חוקרי ת"ד יוצאים בזול יחסית למצ"ח, כמות עבודה רבה אבל בלי לחץ (האנשים תלויים בך יותר משאתה בהם) רק תתפלל שלא תגיע לרמה"ג ותעבוד מתחת לאורי צור. הידוע בשמו "שחין". אם תגיע... אתה לא יודע מה אתה עומד לחוות.

לא יודע עד כמה אתה צודק. אני יודע שמצ"ח הם חריגים בנושא הזה. אסור לנו אפילו לעבוד בכלא. עקב העובדה המוצדקת שאחוז מסויים מהיושבים בפלוגות יושבים שם בגללנו

אתה לא צודק. אני מכיר חברה שנהנים בתפקידים שלהם

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

לצאת מהחייל? :screwy: איפה אתה חיי? בלי קומבינות וקשרים אי אפשר לזוז מטר

אני מנסה לצאת מהתפקיד שלי כמה חודשים ולא מצליח, שלא לדבר על לצאת מהמגזר או מחייל בכלל.

צעיר. כומתה כחולה נעוצה בכתף שלך עד סוף השרות שלך.

קורס בלאי, חבר שלי ישב 3 שבועות ושיחק CS

תעודת חוקר מיומן :lol: כן עוד כרטיס לאוסף. אתה יודע מה חבר שלי עושה במציאות? כלום חוץ מחיפוש פלאפון פעם בשבועיים. למה? כי כל הציוד במקמצ"ר ואל בבסיסים ושם יש את תחום מחשב של מצ"ח שעושה את זה.

מה רע בזה ? :smile1:

אתה פשוט ממורמר ומדוכא לך לקבן אולי תצא על פרופיל ;)

יש מיליון ואחת דברים לצאת מכל דבר - אל תכך הכל כ"כ קשה , ויופי אני צעיר - אתה תמות לפני . :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl

בטירונות שלי היו 5-6 טירונית שהורידו ל45 ויצאו חזרה למיון מחדש בבקום ובסוף הם הלכו למז"י ואני יודע על אחד שהוא פקיד לא במ.צ

5-6 מתוך מחזור של כמה 200-300 ? וזה בשלב של הטירונות

ועד שלא פגשת קב"ן של מ"צ בסדיר אתה לא יכול להגיד כלום. הם במצב גרוע מאיתנו.

דבר אחד שאני כן אוהב בכל מחזור של טירונות יש טירונית אחת או 2 שמתפרקות לרוב ליד השק"ם זה חתיכת הצגה

מי שלא ראה לא יודע מה הוא מפסיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...