עכשיו ברור לי מאוד למה לישראלים יש שם נורא באיביי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו ברור לי מאוד למה לישראלים יש שם נורא באיביי

anatoli

Recommended Posts

זה לא צודק להאשים את כל הישראלים ממש לא.

למשל אני בחיים לא יעשה משהו כזה משתי סיבות:

1) יהיו לי רגשות מצפון כלפי מי שמכרתי לו.

2) אני יחיה בפחד מהידיעה שאני יוכל להידפק כי אני הלא בסדר.

אם ישראלית מטומטמת אחת עושה ככה, זה לא אומר שכולם פועלים ככה וזה מוציא לכולנו שם רע מאוד. :kopfpatsch:

אז אתה לא כי אתה בן אדם ישר כניראה (לפחות לפי מה שאני קורא כאן) ואיכפת לך מהתוצאות של מה שתעשה.

כשתהיה במגע עם המון קונים/מוכרים ישראלים אתה תידע למה הכוונה, שכל ישראלי במובן של "ישראלי" רוצה תמיד לדפוק אותך ותמיד להוריד לך את הביטחון, לגרום לך להרגיש חרא העיקר שהוא יוכל להוריד אותך מהמחיר שאתה דורש על X או לפחות לדפוק אותך בצורה כלשהי על אותה המכירה/קניה או מה שזה לא יהיה כי זה הישראלי המצוי... אתה לא מעניין אותו ולא מזיז לו שום דבר כי אין לו שום סנטימנטים אליך, העיקר שיהיה מה שהוא רצה שיהיה ושתירד ממנו מתישהו.

אני עבדתי בחנות מסוימת שהייתה מוכרת דרך האינטרנט והייתי במגע כל יום טלפוני ופרונטלי עם לפחות לפחות של מאה אנשים ביום ותאמין לי שרק בגלל זה אני שונא את הישראליות הזאתי, זה כל כך מעצבן אין לך מושג

שמע זאת סטיגמה שנדבקה לישראלים ואין מה לעשות, ברוב הגדול יותר של המקרים הסטיגמה הזאתי היא מאוד נכונה, קח לדוגמא גם מה שקרה עם אתר הטורנטים טורנטבייטס, חסמו שם טווח אייפי של אנשים מישראל ולמה? שוב פעם בגלל הבריוניות הישראלית המעצבנת הזאת שאנשים מהארץ מרמים בכל מיני דרכים שמה שזה מאוד חבל כי זה הורס דווקא לאנשים ישראלים שהם טובים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא צודק להאשים את כל הישראלים ממש לא.

למשל אני בחיים לא יעשה משהו כזה משתי סיבות:

1) יהיו לי רגשות מצפון כלפי מי שמכרתי לו.

2) אני יחיה בפחד מהידיעה שאני יוכל להידפק כי אני הלא בסדר.

אם ישראלית מטומטמת אחת עושה ככה, זה לא אומר שכולם פועלים ככה וזה מוציא לכולנו שם רע מאוד. :kopfpatsch:

תשמע, גם אני כמוך. אומנם אני לא אפחד מהתוצאות, אך אני בהחלט לא רוצה לדפוק אנשים אחרים. אני מוכר באיביי ומרוויח מזה כסף. אם אני אדפוק אנשםי באיביי אני אדפק כי יעיפו אותי ואני לא ארוויח יותר כסף. אני גם אדם ישר, וחשוב לי מאוד הפידבק שלי. אצלי כל הפידבקים חיובים, ואני מקבל המון מכתבי תודה מהלקוחות שלי שהיו מאוד מרוצים ממני ומהמוצר שלי ומהצורה שבה תיקשרתי איתם. עם זאת, חלק גדול יחסית מהישראלים לא נוהגים בצורה הזו, וזה ידוע שהישראלים הם בין המובילים בכל הנוגע לפיברוק עסקאות באינטרנט ועבירה על חוקי המסחר של איביי (אשר מושתטים על חוקים אמיתיים. גם בישראל לפי החוק לדוגמא, המוצ באחריות המוכר גם בזמן המשלוח).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...