מה עם ME? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עם ME?

גואר

Recommended Posts

תראה אני גם השתמשתי בכל משפחת 9X וזה מה שיש לי לומר עליהן:

וינדוס ME לא החזיק אצלי מעל לשבוע בלי פירמוט, הגעתי למצב שבו לא היה לי כוח למצוא למה המחשב שלי זוחל, או נתקע בזמן טעינת וינדוס ופשוט פירמתי והתקנתי מחדש, כי שום דבר לא עזר...

עם וינדוס 98 היה אותו דבר רק עם פרקי זמן ארוכים יותר...

עם 95 לא זכורות לי בעיות...

מלבד משפחת ה9X יש גם את האקס פי והאלפיים, האקס פי החזיקה אצלי הכי הרבה זמן בלי פירמוט והיא באמת מערכת מעולה, בלי פירמוטים בלי שטויות, הכל רץ חלק, חלק אבל לאט זה כי יש לי מחשב ישן ואקספי היא מערכת כבדה...

עכשיו יש לי 2000 ולדעתי היא הטובה מבין כל המערכות, יציבה, מהירה, והכי חשוב אין מסכים כחולים, אז ההמלצה שלי, קח 2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש דווקא מערכת הפעלה מסדרת ה-9X, לך על 98, מהדורה שניה (SE). על ME אני לא מכיר יותר מדי אנשים שיגידו דברים טובים, ובצדק. מכל מערכות ההפעלה שהיו מותקנות אצלי, ME היתה היחידה שגם אחרי התקנה חלקה (ולמעשה התקנתי אותה רק כדי לשחק במשחק מסויים שלא עבד ב-2000) עשתה בעיות. ללא שום תוכנות מותקנות, ME נתנה לי שגיאות, תקיעות ומסכים כחולים בלי סוף ובלי סיבה, ותאמין לי שאני יודע לעבוד עם מערכות .

Mrraz, למה "אל תאמין לסיפורים"? כולנו שקרנים? יכול להיות שלך היה נסיון טוב איתה, אבל אתה one in a million.

עריכה:

שכחתי... כדאי שתחליף כותרת למשהו יותר אינפורמטיבי... קרא את חוקי הפורום אם אתה לא בטוח למה אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N N C: עם איזה השתמשת?

היו לי שתי גרסאות של אקספי

אחת גרסת home בעיברית מלאה, שממש אבל ממש זחלה

והשניה גרסת pro עם תמיכה בעיברית שפעלה הרבה יותר מהר יחסית ל-home

אבל אל תשכח שיש לי מחשב חלש מאוד 3 450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש דווקא מערכת הפעלה מסדרת ה-9X, לך על 98, מהדורה שניה (SE). על ME אני לא מכיר יותר מדי אנשים שיגידו דברים טובים, ובצדק. מכל מערכות ההפעלה שהיו מותקנות אצלי, ME היתה היחידה שגם אחרי התקנה חלקה (ולמעשה התקנתי אותה רק כדי לשחק במשחק מסויים שלא עבד ב-2000) עשתה בעיות. ללא שום תוכנות מותקנות, ME נתנה לי שגיאות, תקיעות ומסכים כחולים בלי סוף ובלי סיבה, ותאמין לי שאני יודע לעבוד עם מערכות .

Mrraz, למה "אל תאמין לסיפורים"? כולנו שקרנים? יכול להיות שלך היה נסיון טוב איתה, אבל אתה one in a million.

עריכה:

שכחתי... כדאי שתחליף כותרת למשהו יותר אינפורמטיבי... קרא את חוקי הפורום אם אתה לא בטוח למה אני מתכוון.

הנה סיפור מספר 1

"אדוני יודע כי ME קיבלה צו איסור ממיקרוסופט עצמה!"

זה נשמע לך רציני ? בפועל היא עדיין נמכרת במחיר מלא ודווקא 98 "המשובחת" הופסקה מכירתה על ידי מייקרוסופט.

זה ש-ME הצטיינה אצלי לא אומר שזו הייתה מערכת טובה, בסך הכל הייתה הטובה בין הגרועות ובשמחה עברתי ל- שלדעתי היא המערכת הטובה ביותר שמייקרוסופט כתבו אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

הנה סיפור מספר 1

"אדוני יודע כי ME קיבלה צו איסור ממיקרוסופט עצמה!"

זה נשמע לך רציני ? בפועל היא עדיין נמכרת במחיר מלא ודווקא 98 "המשובחת" הופסקה מכירתה על ידי מייקרוסופט.

זה ש-ME הצטיינה אצלי לא אומר שזו הייתה מערכת טובה, בסך הכל הייתה הטובה בין הגרועות ובשמחה עברתי ל- שלדעתי היא המערכת הטובה ביותר שמייקרוסופט כתבו אי פעם.

טוב, אני מניח שבאמת היו את אלה שאמרו שטויות (imac ::))

מכירתה של 98 הופסקה בגלל שהיא ישנה כבר... לא בגלל שהיא פחות טובה. היא הופסקה כמו שעוד שנתיים יפסיקו למכור את 2000.

ובאמת נראה לי שאתה אחד היחידים שהיו מרוצים (יחסית) מ-ME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת אני בכלל לא יכול להשוות את 98 לME,ה-98SE לוקח בגדול.

היה לי נסיון ארוך עם שתי הגרסאות וה98 הרבה יותר טובה.

וגואר:

כדאי שתחליף כותרת למשהו יותר אינפורמטיבי... קרא את חוקי הפורום אם אתה לא בטוח למה אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...