Now I've had the time of my life - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Now I've had the time of my life

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי שלושת הפעמים שהייתי בחו"ל: ב-99 עם המשפחה לשבועיים בנורבגיה, ב-00 בסיבוב הופעות עם התזמורת בגרמניה (פרנקפורט והאיזור), והשיא השנה באפריל שבועיים בלונדון. אני צריך הרבה כסף וזמן פנוי (לא לעבוד) בשביל לנסוע שוב לחו"ל והרבה (והרבה זה לפחות 5 חודשים בשנה. אולי. פעם.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסע תרמילאים באירלנד וסקוטלנד, הטרקים המדהימים, החברים החדשים אף אחד לא ישראלי, ההתארחות בבתי משפחות אוהבות (דרך האתר "חיבורים")

צמד הגרמניות שהכרתי שם - סוזי וסקארלט.. :cool2:

אחח איזו תקופה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי שלושת הפעמים שהייתי בחו"ל: ב-99 עם המשפחה לשבועיים בנורבגיה, ב-00 בסיבוב הופעות עם התזמורת בגרמניה (פרנקפורט והאיזור), והשיא השנה באפריל שבועיים בלונדון. אני צריך הרבה כסף וזמן פנוי (לא לעבוד) בשביל לנסוע שוב לחו"ל והרבה (והרבה זה לפחות 5 חודשים בשנה. אולי. פעם.).

חו"ל זה הכי אחי. הייתי אמורה לנסוע לחג מולד לגרמניה אבל חליתי ולא עבדתי מספיק החודש אז לא חושבת שזה יקרה ולא בא לי לפתוח את המסגרת שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ ....

לאורך זמן - ההופעה של רוג'ר ווטרס .. לצעוק עם אבא We Don't Need No Education ;D .

אושר רגעי - הגול של יניב קטן בין הרגליים של בארטז במשחק הראשון של מכבי חיפה בליגת האלופות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ ....

לאורך זמן - ההופעה של רוג'ר ווטרס .. לצעוק עם אבא We Don't Need No Education ;D .

אושר רגעי - הגול של יניב קטן בין הרגליים של בארטז במשחק הראשון של מכבי חיפה בליגת האלופות ...

הייתי גם, WOW זה הייתה הופעה אדירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...