סרטון מרתק של לבנונית לשעבר שאמה אושפזה בישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מרתק של לבנונית לשעבר שאמה אושפזה בישראל

bla7

Recommended Posts

טוב ראיתי עד עכשיו חצי מהסירטון, ואני מתכוון להמשיך

ד"א הוא ניסה לכתוב בכותרת "סרטון מרתק של לבנונית לשעבר שאמה אושפזה בישראל"

הסרטון מראה איזה אישה, שאמא שלה הובאה מלבנון בזמן מלחמת לבון השניה לישראל לב"ח בצפת,

ואיך שהישראלים יתנהגו אליה (בכבוד), ואך שהישראלים יש להם כבוד, ואטיקה, בקיצור משבחת מאוד את שראל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משהו שלא ידענו ...

בעוד שהחינוך בישראל מתמקד בדברים כמו זכויות אזרח, זכויות אדם בסיסיות, הרוע שבגזענות ואפליה ושיוויון בין כל אזרחיה ללא הבדל דת גזע ומין, במדינות ערב המצב שונה לחלוטין, יהודים הם חזירים, נוצרים הם עכברושים - צריך להרוג את כולם, דמוקרטיה זה רע... :s07:

אגב אני חייב לציין שבתור מישהי שנולדה וחיה בלבנון די הרבה זמן, יש לה אנגלית ממש מצויינת, לא רק מבחינת אוצר מילים אלא גם מבחינת מבטא, יש לה מבטא ממש יפה - אם לא היו אומרים לי לא הייתי מנחש שהיא ערבייה, אין לה שמץ של מבטא ערבי - רק שהיא מדבר ערבית שמים לב שהיא ערבייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א הוא ניסה לכתוב בכותרת "סרטון מרתק של לבנונית לשעבר שאמה אושפזה בישראל"

אכן, תוקן.

לא ידעתי שזה הובא כאן, ועוד לפני כמה ימים. אני עוקב בגדול אחרי מדור האקטואליה כאן, ובכל זאת לא שמתי לב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני,

"ישראל מנסה לייצא איידס לרשות הפלסטינית" :kopfpatsch:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3335938,00.html

כן בטח.

אם גבול לטמטום ולשקרים של הפלסטינים האלה.

שהעולם כבר ימצא צעצוע אחר לשחק בו, במקום הסיכסוך הישראלי-פלסטיני.

ברגע שהעולם יפסיק להתרגש מהם, אולי הם ירדו מהעץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני,

"ישראל מנסה לייצא איידס לרשות הפלסטינית" :kopfpatsch:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3335938,00.html

כן בטח.

אם גבול לטמטום ולשקרים של הפלסטינים האלה.

שהעולם כבר ימצא צעצוע אחר לשחק בו, במקום הסיכסוך הישראלי-פלסטיני.

ברגע שהעולם יפסיק להתרגש מהם, אולי הם ירדו מהעץ.

ROFL

בגלל שההם שוכבים עם זונות.. אז זה בעיה שלנו...

שאיזה זונה נדבקה מערבי הם מאשימים אותנו xD הם טיפשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משהו שלא ידענו ...

בעוד שהחינוך בישראל מתמקד בדברים כמו זכויות אזרח, זכויות אדם בסיסיות, הרוע שבגזענות ואפליה ושיוויון בין כל אזרחיה ללא הבדל דת גזע ומין, במדינות ערב המצב שונה לחלוטין, יהודים הם חזירים, נוצרים הם עכברושים - צריך להרוג את כולם, דמוקרטיה זה רע... :s07:

אגב אני חייב לציין שבתור מישהי שנולדה וחיה בלבנון די הרבה זמן, יש לה אנגלית ממש מצויינת, לא רק מבחינת אוצר מילים אלא גם מבחינת מבטא, יש לה מבטא ממש יפה - אם לא היו אומרים לי לא הייתי מנחש שהיא ערבייה, אין לה שמץ של מבטא ערבי - רק שהיא מדבר ערבית שמים לב שהיא ערבייה...

אתה בכלל מכיר את לבנון?

זאת מדינה מערבית, עם מערכת חינוך מערבית, כלכלה כשהייתה עם אחוז צמיחה גבוהה יותר משל , יש לך תצוגות אופנה של בגדי ים על החוף מלונות מלאים תיירים בקיץ ורוב נוצרי(לפחות נכון לספירת האוכלוסין הנורמאלית האחרונה).

לבנון זה לא איראן, זה לא סוריה, וזה לא מדינה ערבית, תכלס הם אפילו לא ערבים גם המוסלמים שבהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...