מוצר היום בערוץ הקניות - אל תחמיצו! מחשב על! צריך לראות כדי להאמין! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצר היום בערוץ הקניות - אל תחמיצו! מחשב על! צריך לראות כדי להאמין!

tgen

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם מאוד מאוד זהירים

אין הטעיה באמת רק גיבוב של שטויות בערמות, זה ממש על השטח האפור

למשל הוא אומר שהמעבד מוכן למערכת ההפעלה הבאה(כמובן ויסטה), הוא לא משקר המעבד אולי מוכן השאר לא

ואז הוא חוזר לדבר על המחשב מי שלא מבין מקשר את המחשב כולו לענין

דיסק קשיח ענק! 160ג'גה, ענק זה ענין יחסי

מארז יפה, ענין של טעם

וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח!! רגע אני חייב לצוטט את הדברים המצחיקים משם:"מפרט פלטינום אקס אל!!"

"הוו! זה מעבד נורא נורא חזק!! 4 מקורי מהדור החדש!!"

"שימו לב למערכת הבאה שהיא כמו המערכת הקודמת רק שכאן הכל יותר טוב! אז כמו שאנחנו רואים גם פה יש מעבד 4 3000 מגה הרץ!!" :kopfpatsch:

אם אתה אומר שהכל יותר טוב במארז ה"אקס אל!!!" הזה למה שמים את אותו מעבד!?!?

חחחחחחח "המעבד הזה הוא עובד מאוד מאוד קשה!!" *מצביע על הגוף סטוק מעאפן* אהה! עלק הוא מוציא אותו מ"ארון ההפתעות!!" אוו ווה!

האמת היא שהם דיי עובדים על אנשים אפשר להגיד, כי מצד אחד הם מחזיקים שם על המדף 2 מפרטים ובמפרט הראשון כתוב בכלל שהוא מגיע עם איזה CRT מעאפן ובתצלום של אותו מפרט הם מציגים מסך LCD וזה מאוד מטעה, ולא כתוב שם שהתמונות להמחשה, ככה שדווקא כן אפשר לעשות משהו בנוגע לתביעה...

והחתימה של הבחור מעלי מסכמת את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל הקטע הראיתי לאשתי את הסרטון, היא כמעט התפחלצה כשראתה את הקטע עם הגוף .

היא הסתכלה עליי ושאלה אותי "זה רק המאוורר וזה לא קשור למעבד נכון?" והיא בכלל לא תגדיר את עצמה בתור מישהי שמבינה בחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו, אתה תתפלא לגלות כמה נשים משתמשות בפיירפוקס

אתה לא הבנת

לא אמרתי שכל הנשים לא מבינות כלום מהחיים שלהן (רק שלא יקפצו עליי עכשיו איגוד הנשים העולמי)

התכוונתי לזה שצריך שלכל אחד יהיה חוש כזה שאפילו אם הוא לא מבין לפחות משהו יגיד לו שהבנאדם בטלוויזיה מבלף

בנאדם יכול להשתמש בפיירפוקס שזה בכלל בקטע של תוכנה ועדיין יכול להאמין למה שערוץ 21 אומרים בקטע של חומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך יש הטעיות:

"...זה גם הדגם החזק ביותר של ..." פשוט שקר והטעיה.

"...מוכנה למערכת ווינדוז הבאה, אם וכשתבוא... יש לנו כאן 256MB ..." ויטסה לא תרוץ עם 256MB .

"...מערכת שתתן לכם את התוצאות הטובות ביותר..." למה? טטריס?

"...מפלצת מה שנקרה" ...יותר נכון כדובי פנדה.

שימו לב מה הם מקרינים על המסך, כדורגל, הם יודעים על מי הם יעבדו :P

הפלוס היחידי שאני יכול להגיד לגבי ערוץ הקניות זה אם באמת קורה משהו הם באים, לוקחים ומחליפים, לא צריך להתרוצץ (וזה נכון)... ואני לא מתכוון רק לדיל הטיפשי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...