אני רוצה לקנות אוטו קטן לא אוכל דלק עד 6000 ש"ח על מה אתם ממליצים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות אוטו קטן לא אוכל דלק עד 6000 ש"ח על מה אתם ממליצים?

מור23

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע אם כבר אתה קונה ב6 אלף יש לי בשבילך הצעה יש לנו VOLVO 740 שנת 88 דגם GL משהו משהו מנוע 2000 הזרקה המחירון של האוטו יותר מ10 אלף ואבא שלי השקיעה עליה 6 7 אלף שקל והיא עומדת במחסן שלנו כבר שנה + ואנחנו לא נוסעים בה בכלל אין לה טסט שנתיים יש לנו כבר קונה שרוצה ליקנות אותה בחמש אלף אז אבא שלי אמר יאללה אבל הוא לא סגר איתו עדיין, אבא שלי בכל זאת מיתלבט אם לימכור אותה כי הוא רצה לשמור אותה בשבילי אבל אני לא רציתי(אמרתי לו אני קונה רק BMW) בקיצור אבא שלי מוכר אותה ב5 אלף וזה מציאה אז אם אתה רוצה דבר איתי בפרטי נוח מאוד גדול מאוד והוא נוסע טוב מאוד יש לו גם סאן רוף מקורי ניקלים מגנזיום הוא עבר טיפול כמו שאמרתי ב6 7 אלף שקל ככה אבא שלי אמר.

אבא שלי קנה אותה מרופא והוא לא נוסע בה כי יש לנו אחר והיא סתם עומדת יש לה רישיונות רק טסט אין לה וזהו לא רע נוסע ונוסע בון בון של אוטו מי שמבין.

הוא ניראה ככה מבפנים בדיוק רק עם חשמל.

Volvo_740_1_1987_02.jpg

וככה מבחוץ בידיוק אם המגנזיום הזה והצבע הזה(תכלת):

8285-m-volvo-740-gle-kat.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בואו ננצל הזדמנות בשביל לדחוף לבנאדם אוטו שבכלל לא מתאים לו :kopfpatsch:

הוא מחפש משהו חסכוני ואתה דוחף וולוו עם מנוע 2000 סמ"ק X_X

כמו שהציעו לך כבר, אני ממליץ לך לחסוך עוד קצת ולקנות משהו סביר בסביבות ה 10,000

או לקנות קטנוע אמין וחסכוני (משהו כמו 250 סמ"ק)

אם תצטרך עזרה, אני יכול לעזור, אבא שלי מכיר המון אנשים בתחום ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ :lol:

ככה הוולוו ניראת בדיוק בדיוק ומוכרים אותה ב10000 ביד2 אותו דגם כמו אצלי ואני מוכר לך ב5 אלף יש לך פה הצעה משהו משהו תחשוב על זה...

וזה לא סתם אוטו הוא נוח מאוד! משפחה וזה עוד כלום. זה שלמעלה שהציע לך ג'סטי זה פשוט פדיחה לינסוע איתו. גרוטאה יותר נכון.

זה התמונות של הוולוו

1_1_1_33226_20061126211111.jpg

1_1_2_33226_20061126211114.jpg

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=15&SubModelID=121&FromYear=&UntilYear=&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

חמש אלף לא תימצא יותר טוב מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא להגזים ::) אם הוא כבר רוצה רציני למה לא..

הוא לא ימצא יותר טוב מזה בסכום הזה!

אז זהו

שהוא לא רוצה רציני. הוא רוצה קטן אמין וחסכוני בדלק.

בדיוק ההפך מהוולוו הזה שתקעת פה.

אנשים, זה לא המקום למכירות, פשוט תציעו לו מה שבאמת יכול לשרת אותו, לא לנסות לדחוף מה שיש לכם ואתם מנסים להיפטר ממנו :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...