ערוץ הקניות - הסרטון - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערוץ הקניות - הסרטון

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם יהיה ביקוש יש גם קטע של 7 דקות (כולל סיבוב גלגל !) של מחשב P 1.8 עם הסבר מאוד מאוד מעניין למה כדאי לקחת את המקלדת של מייקרוסופט אם יש לך מחשב בסלון

מומלץ (או אם תרצו אפשר לקצר רק לחלקים המיוחדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד שהוא לא משכנע טוב.. אם אני לא הייתי מבין שזה בולשיט מה שהוא אומר, כמו רוב האנשים בעולם (כן, לא כולם יודעים מה ההבדל בין כרטיס מסך זבל על הלוח לgeforce 4 (כמובן שבנאדם נורמלי ששמע על ג'יפורס לא ידע שיש הבדל בין ג'יפורס 4 MX לג'יפורס 4 טי)),

הייתי רץ לקנות. התיאורים שלו מאוד משכנעים, ועם כל הדיבורים הפשוטים האלה שנשמעים של איש מבין (רזולוציה ענקית! אתם חושבים שהבנאדם הפשוט יודע מה זה רזולוציה בכלל? או כל ההזכרות האלה של מייקרוסופט כל הזמן, הבנאדם הפשוט יודע שמייקרוסופט זה , זה מה שהמחשב לא פועל בלעדו (כן בטח..), אז מייקרוסופט חייבת להיות חברה טובה.), פשוט גורמים לך לחשוב שכל מה שהוא אומר זה אמת,

והרי הוא איש מבין אז למה שלא תקנה דברים שאיש מבין המליץ עליהם ואמר שיחזיקו להרבה שנים?

בקיצור, מה שהוא עושה זה - מדבר כמו איש חכם כדי שיבטחו בו, ואחרי שבולעים כל מילה שלו, בלי שום דבר מיותר אומר להם יאללה תקנו את זה. והאמת - זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, זה בדיוק כמו אקוואנט: מבטיחים ביצועים מעולים (אקוואנט מבטיחים מהירות גלישה גבוהה) ונותנים חרא שלא שווה גרושים (כמו אקוואנט).

אולי באמת כדאי לפנות לכלבוטק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה רק ערוץ הקניות אז מצבנו היה טוב...

הם אולי הגדולים ביותר אבל יש עוד הרבה כמותם, ולא צריך להתאמץ הרבה כדי למצוא את כל מחשבי הקבר האלה בעיתונים ובמקומונים.

כמו שכבר נאמר, זה חוקי למהדרין, ולכן אי אפשר לשפוט אותם על רמאות. אתה רוצה לקנות מחשב בזול? בבקשה. זו לא אשמתם שהקונה הממוצע הוא בור כמעט גמור במחשבים שיודע רק לומר "אינטל".

הפתרון היחיד זה שאנשים יפסיקו להיות פראיירים ויתחילו לעשות מחקר שוק לפני שהם קונים מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...