מה אתם חושבים על אקוונט? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על אקוונט?

asilic

Recommended Posts

אני מנוי על ADSL 0.5 של NETVISION

לאחרונה החלטתי לתת לאוונט ניסיון כי שמעתי שהשרות שלהם הוא חינם

עכשיו רציתי לקבל קצת תגובות מאנשים שגולשים דרכם איך המהירות? יש נפילות ואם כן זה קורה לעיתים קרובות?

והאם הגלישה חינם מוגבלת רק לחבילה של ה0.5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאתה שואל.

חבל על הזמן עם אקוואנט. לא יודע איך השירות/תמיכה שלהם, אבל... החיבור ממש חרא.

אם אתה רוצה ADSL במהירות של מודם רגיל - אקוואנט. עזוב, שאר בנטוויזיון, או שתעבור לספק אחר.. כמו 012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור אליהם הוא דרך והוא די בדיחה... מתנתק ועושה בעיות... ניסיתי אותם במקביל לחיבור שלי לבזק בינ"ל. איכס.

ד"א, החל מעוד יומיים החיבור הוא לא חינם אלא 30 ש"ח לחודש. אם אתה לא גולש הרבה או מוריד הרבה אולי הם יהיו טובים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני היתי מחובר אלהים במשך חודש השירות שלהם לא טוב הם תמיד אמרו לי שהם בשידרוג בגלל זה זה זז כל כך לאט

עצה ממני אם אתה רוצה להיות aquanet אז תיקנה מודם 56k כי זה מה שהחברה נותנת לך ולפעמים אפילו פחות

גם אני חשבתי שהם טובים כי אתה יודע זה חינם אולי זה גם טוב אבל כידוע לך במדינתנו הקטנה כול מה שחינם ="לזבל "סליחה על הביטוי

עכשיו תישמע ממני תיתנתק מהר מהם ותעבור לכל חברה שהי אם אתה צריך עזרה אז תחפש בחיפוש בפורום

שם תימצא הרבה אבל הרבה חומר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I said it 5 times already and here's the 6th, Aquanet limits the speed to 30Kb/s and then after few Megabytes drops it to around 1Kb/s in outside of Israel traffic. Aquanet is only good for people who don't download anything and just surf or never download anything from outside of Israel servers.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...