לוטו 50 מיליון - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוטו 50 מיליון

UNDERDOG

Recommended Posts

מוזר, לשם שינוי זה כאילו משתלם.

הסיכוי לזכות הוא בקירוב 1:970,000 (כי חייבים למלא לפחות 2 טבלאות) והמחיר הוא 11 שקל, כך שהפרס במשחק הוגן צריך להיות כ-10,500,000 (אין לי כוח, לא עשיתי חישוב מדוייק). אם יהיו עד 3 זוכים בפרס הראשון, גם אחרי המס הפרס יהיה משתלם מבחינת ההימור. קחו בחשבון גם את הפרסים המשניים, ואם יהיו עד 4 זוכים בפרס הראשון ההימור הזה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני זוכה 50 מיליון, אחרי מיסים, נגיד אני מקבל 60% זה יוצא 30 מיליון.

25 מיליון שם בבנק לריבית, 5 מיליון קונה בית מרוהט וכל מה שצריך וחי על הריבית 8)

מיסים זה 25%.

25 מיליון עם ריבית, של נגיד 0.6% נטו (וזה קצת פסימי אפילו), זה 150,000 שקל בחודש. אם מישהו יזכה בפרס הראשון לבד זה 300,000 שקל בחודש, ואם הוא ישיג השקעה טובה אפשר לעשות נטו בחודש 500,000 שקל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. הדבר היחיד שחשוב הוא הסיכוי לעומת ההשקעה.

הסיכוי לזכות בפרס הראשון בהגרלה הוא בערך 1:13,500,000. טבלה עולה 2.7. מכאן שהפרס הראשון צריך להיות 36.5 מיליון (תצטרך למלא טפסים בשווי 36.5 מיליון כדי לכסות את כל האפשרויות). בשביל לזכות ב-36.5 מיליון נטו (כי אתה גם מהמר בסכומי נטו), כלומר אחרי מס, הפרס צריך להיות כ-48.6 מיליון ש"ח. כלומר - כל עוד מפעל הפיס לא מציע 48.6 מיליון שקל כפרס הראשון (שטור עולה 2.7), אז לא שווה להמר.

עוד נקודה - אם מפעל הפיס מציע למשל פרס של 8 מיליון שקל, יכולים לזכות בו מספר בלתי מוגבל של אנשים. זה לא הגרלה רגילה שאם אתה זוכה אז זכית בכל הסכום המוצע. אם 2 אנשים זכו ב-8 מיליון אז כל אחד יקבל 4 מיליון, או 3 מיליון אחרי מס. ומאחר שכדי שהמשחק יהיה שווה סיכויים בינך לבין מפעל הפיס הפרסצריך להיות 48.6 מיליון אז אתה יכול לראות את ההפרש העצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, עלה רעיון גאוני ודפוק במוחי ;D

(עזבו את הניגוד, תכף תראו שזה נכון)

בואו נכרות ברית HW, כולנו נמלא טפסים ונשלח, ואם מישהו זוכה בפרס הראשון- הוא נותן לכל האחרים 20K מכספי הזכיה. מה אתם אומרים?

סה"כ, אפילו אם "ברית" כזו תגיע ל 50 איש, הזוכה "יפסיד" רק מליון מתוך הרבה מאוד מליונים בהם יזכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי איך ממלאים לוטו? כמה עולה ומה בכלל עושים.

אה, ואיך כמה אנשים משתתפים ביחד? מה זה אומר...

טוב, אני שם 50 מיליון שקל (...) שאתה עדיין לא בגיל החוקי בשביל למלא לוטו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למלא לוטו זה לא חוקי אחי

..אם אתה מתחת לגיל 18.

ד"א, אין סיכוי שמישהו יזכה ב-50 מיליון

הסיבה הראשונה והפשוטה היא שיש מס של 25%, אז אפשר לזכות רק ב-37.5 מיליון :smile1:

הסיבה השנייה היא שסיכויי הזכיה כ"כ נמוכים (1,900,000 בערך), ונגיד שכמות הטבלאות שתומלא בטח תהיה לפחות 10 מיליון (אפילו יותר לדעתי), כך שיהיו כנראה משהו כמו 5 זוכים - שכל אחד מהם יקבל כ-7.5 מיליון. לא רע, אבל לא מספיק בשביל לקנות וילה ענקית בקיסריה או סביון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...