מקבל הודעה "התקן USB לא זוהה" - לא משנה מה עושים ! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבל הודעה "התקן USB לא זוהה" - לא משנה מה עושים !

tzahi04

Recommended Posts

שלום, יש ברשותי מחשב סלרון 2 ג'יגה הרץ, וינדוס XP מעודכן, לוח אם של סיס. התקני USB: מצלמה, עכבר וכרטיס טלויזיה חיצוני גם הוא בחיבור . הכל עבד תקין במשך 3 חודשים אבל לפתע בוםםםםםםםםם ! המחשב יותר לא מזהה את הכרטיס טלויזיה החיצוני!

ניתקתי וחיברתי אותו לכל השקעי במחשב כשאני מחבר המחשב רושם לי "התקן לא זוהה".

שימו לב: לא מדובר בבעיה של דרייבר, למשל במחשב אחר כשאני מחבר את הכרטיס למרות שלא מותקן בו דרייבר המחשב מזהה את השם של ההתקן הוא רושם לי זוהה התקן TVBOX ואז עולה הוויזארד של זוהתה חומרה חדשה ומבקש להתקין וכמובן לא מצליח כי אין לו את הדרייבר. ובמחשב הסלרון שמחברים אותו הוא בכלל לא מזהה מה זה ולכן איאפשר גם להתקין את הדרייבר שלו.

ניסיתי: סריקה נגד תוכנות ריגול עם ADAWARE, SPYSWEEPER, NOD32, שיחזור מערכת, סריקה עם CCLEANER,

וגם הסרה של כל התקני הUSB דרך מנהל התקנים והתקנתם מחדש - בהתקנה הוא זיהה בקלות את המצלמה ואת העכבר אבל שהגיע לכרטיס רשם שוב פעם "התקן לא מזוהה".

ההתקן במחשב אחר כן עובד אז הבעיה לא בו. מה עוד אתם מציעים לי לעשות לפני שאני מפרמט את המחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה לפני מספר חודשים עם לוח אסוס... מה שעשיתי היה לבטל את התמיכה של הUSB2 ולבדוק אם ההתקנים עדיין עובדים.

אם יש לך דרייברים של USB2 פשוט תסיר אותם כדי שהלוח יעבוד בUSB 1.1. מה שקרה אצלי זה שהלוח לא יכל יותר להריץ התקני USB2 (כנראה שאיזה רכיב נדפק) וקניתי ב60 ש"ח בקר שמתחבר לPCI וזה פתר לי את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לבעיה יכולים להיות הרבה אפשרויות...

לי היה בעיה דומה עם המפצל , הוא איכשהו נדפק ותקע לי את כל ההגדרות .

תנסה לשים הפצה מבוססת LIVE CD ותבדוק אם הוא מזהה לך בהצלחה ופועל אז זה אומר שזה בעיה פנימית בוינדוס, אחרת זה בעיה בחומרה.

יבגני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לבעיה יכולים להיות הרבה אפשרויות...

לי היה בעיה דומה עם המפצל , הוא איכשהו נדפק ותקע לי את כל ההגדרות .

תנסה לשים הפצה מבוססת LIVE CD ותבדוק אם הוא מזהה לך בהצלחה ופועל אז זה אומר שזה בעיה פנימית בוינדוס, אחרת זה בעיה בחומרה.

יבגני

מה? מה זה הפצה מבוססת? מה זה LIVE CD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...