מהו העונש על נסיעה ללא מלווה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו העונש על נסיעה ללא מלווה?

MilkMan

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר מדברים על עונשים ומשפטים שקשורים בעבירות תחבורה...

לפני מס' חודשים [בהיותי נהג חדש. היום אני כבר לא נהג חדש (יכול להיות שזה רלוונטי)] נתפסתי באמצע הלילה על 137 קמ"ש.

בזמנו קיבלתי שלילה אוטומטית ל-30 יום וזימון לבית משפט באמצע דצמבר הקרוב.

מה העונש שאני אקבל לדעתכם?

האם יש משהו שאני יכול להגיד/לעשות כדי להקל קצת בעונש? (אמרו לי להגיע למשפט עם מדים.. לא יודע עד כמה זה יעזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר לנושא.

יש לי רישיון לרכב כחודש, עד עכשיו לא היה עליי שום הגבלות בגלל שיש לי רישיון לטרקטור.

אז שאני אבין, עכשיו יש לי מלווה חודשיים? ד"א, קיבלתי כבר את הכרטיס, אם זה משפיע על משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני מס' חודשים [בהיותי נהג חדש. היום אני כבר לא נהג חדש (יכול להיות שזה רלוונטי)] נתפסתי באמצע הלילה על 137 קמ"ש.

זה מאוד רלוונטי ויש לך המון מזל, למרות שבמשפט הכל יכול להיות..

בעיקרון אם זה סתם היה קנס רגיל, היה עדיף לך פשוט לא לשלם אותו ולקבל אפילו כפל-קנס, העיקר שתעבור את התקופה של נהג חדש..

התשלום בפועל הוא הודעה באשמה, ואם אתה עושה את זה בתקופת הנהג חדש - זה אומר תיאוריה וטסט מחדש ברגע שתבוא לחדש את הרישיון...

ברגע שכבר חידשת ויש לך רישיון "רגיל", ניצלת מהבחינה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי לוקח 10 ימים תלוי איפה

אני מקוה לא לינהוג שאני בלי מלווה בתקופת המלווה

אגב נהגתי בלי רישיון ואפילו בלי שיעור נהיגה מישטרה עברה מולי וירד לי המוח ללב ויחס איתו לתחתונים ואחרי זה יצא לי בפיפי

מזל שלא עצרו אותי בצד :hat::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שבמצב הנוכחי (שאני כבר לא נהג חודש, ובחודש הבא יש לי משפט על עבירה שעשיתי בהיותי נהג חדש), לא יבקשו ממני לעשות תיאוריה וטסט מחדש?

ומעבר לזה, מה העונש שאני צפוי לקבל (מלבד קנס כספי)?

יש מצב לשלילה לעוד כמה חודשים נוספים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה איזה מוצ"ש בלילה ממש מאוחר, כששעתיים אחרי זה הייתי צריך לחזור לצבא.

חזרתי מחברה שלי ונסעתי בכביש של 90 במהירות של 137. הכביש היה ריק לגמרי כמובן...

בסוף נעצרתי באדום והגיעה ניידת......... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

47 קמ"ש מעל המותר... זה לא טוב קנס של 1000 שקל ו 8 או 10 נקודות בעיקרון . זה בעיקרון המינימום לנהג רגיל , יכול להיות יותר היות ויש רעף מסוים אחרי 25 קמ"ש מעל המותר אבל אני לא יודע איפה השני... בכל אופן בגלל שאתה נהג חדש אתה יכול להדפק הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

47 קמ"ש מעל המותר... זה לא טוב קנס של 1000 שקל ו 8 או 10 נקודות בעיקרון . זה בעיקרון המינימום לנהג רגיל , יכול להיות יותר היות ויש רעף מסוים אחרי 25 קמ"ש מעל המותר אבל אני לא יודע איפה השני... בכל אופן בגלל שאתה נהג חדש אתה יכול להדפק הרבה יותר

יש מתחת ל-25 קמ"ש מעל המותר (בכביש בין עירוני), ומעל 25 קמ"ש מעל המותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...