קוקו בלוף והיתושים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קוקו בלוף והיתושים

galz

Recommended Posts

זה תלוי איזה שיר שמעת. יש להם שירים רציניים ויש להם שירים סתם. תשמע את אור של קיץ בהזדמנות ותחזור להגיד מה דעתך.

בכל מקרה, תגובה כזאת, ועוד ממישהו מצוות האתר... לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתאים שאדם חושב שיש להם זבל של מוזיקה? מתי זבל נהפכה למילה גסה?

ברור מההודעה שזו דעה ולא עובדה שנכונה לגבי כל אחד, ואם לא אז אני מציין זאת כאן. על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתאים שאדם חושב שיש להם זבל של מוזיקה? מתי זבל נהפכה למילה גסה?

ברור מההודעה שזו דעה ולא עובדה שנכונה לגבי כל אחד, ואם לא אז אני מציין זאת כאן. על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.

לא זכור לי שדיברתי על מה שאתה חושב. אתה יכול מצידי לחשוב שהם חבורת סוטים אונסי קטינות בתולות.

אתה לא חייב לכתוב את זה, בטח לא בדיון של מישהו שאוהב אותם. אם אתה לא אוהב אותם אתה יכול לכתוב את זה בצורה אחרת מאיך שכתבת, או עדיף שלא לכתוב בכלל, כי אתה לא עוזר בכלום לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיצאה מהדורה דיי מוגבלת ועברו כבר למעלה מ-7 שנים מאז שהם הוציאו את האלבום "ביצים" כך שסביר להניח שכולם כבר נמכרו. היה לי עותק אבל השארתי אצל חברה וזה לא חזר אליי. תנסה ב"אוזן ה-3" בתל-אביב וחנויות דיסקים אחרות שם. דווקא מלהקות הפאנק בארץ היא מאד איכותית. חבל שהסולן חזר בתשובה והם כולם רבו. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיצאה מהדורה דיי מוגבלת ועברו כבר למעלה מ-7 שנים מאז שהם הוציאו את האלבום "ביצים" כך שסביר להניח שכולם כבר נמכרו. היה לי עותק אבל השארתי אצל חברה וזה לא חזר אליי. תנסה ב"אוזן ה-3" בתל-אביב וחנויות דיסקים אחרות שם. דווקא מלהקות הפאנק בארץ היא מאד איכותית. חבל שהסולן חזר בתשובה והם כולם רבו. :(

תודה אני אבדוק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...