איך לשטף ברשט חיבור לאינטרנט בכבלים ערוציי זהב דרך חייגן NetVision ??? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשטף ברשט חיבור לאינטרנט בכבלים ערוציי זהב דרך חייגן NetVision ???

SerFr

Recommended Posts

מישהו יודע איך לשטף ברשט חיבור לאינטרנט בכבלים ערוציי זהב דרך חייגן NetVision ?יש דרך לקנפג WinRoute או WinGate במקררה הקשה הזה??? או שיש פיטרונות אחרות? מישהו מכיר נטב שאפשר לקנפג אותו עים חייגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שקיבלת את החייגן בזמן האחרון?

ואם כן האם התייעצת עם חברת Netvision בנושא?

נתבים צריכים תמיכה מתאימה בפרוטוקולים של pp2p ולפי מיטב הבנתי לא כל הנתבים תומכים בשיטות החיוג של ספקיות האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איש מחשבים אבל לא מומכה גדול ברשתות. ניסיתי הרבה אפשרויות:

1. ICS של . רק חלק מאתרים נפתחו ממחשבים מיתארחים

2. WinGate לא הצלחתי לקנפג, הוא שולח הכל ל IP מסוג 10.48.XXX.XXX שזה IP פנימי של ערוציי זהב.

3. קניתי ראוטר של CNET CNIG904S. לא הצלחתי לקנפג אותו, הוא לא התחבר, בחנות לא יכלו לעזור לי - עז החזרתי את הראוטר לחנות.

הסיפור הזה ממש משגע אותי!!! ::) אם מישהו יכול לעזור לי או להסביר משהו - בבקשה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן,

השג לך כל מחשב ישן עם שני כרטיסי רשת (אפילו 486 יספיק) תתקין עליו את הלינוקס האהוב עלייך, אני מציע דביאן, ותגיע למצב שתהיה מחובר לאינטרנט. (שאלות לגביי התקנה, קינפוג המודם וכל השאר אתה מוזמן לשאול בפורום לינוקס כאן אצלינו , להשתמש בגוגל , במדריך התקנה של ההפצה שברחת, וכמובן במדריך התקנת חיבור כבלים דרך חייגן - של נטויז'ן )

לכרטיס אחד של המחשב אמור להיות מחובר המודם כבלים שלך, וכרטיס השני אתה מחבר את הסוויץ'\האב - ולשם את כל שאר המחשבים כמובן.

כרטיס הרשת הראשון שלך, eth0, מוגדר לפי מדריך התקנת החיבור, ואת כרטיס הרשת השני נגדיר עכשיו:

ifconfig eth1 192.168.1.1 netmask 255.255.255.0

המחשב הזה יהיה הgateway של הרשת הביתית שלך ואל האיי פי הזה , 192.168.1.1 , יתחברו שאר המחשבים.

כעת הגדרות של ראוטר, רוב ההפצות החדשות מגיעות עם IPTables מובנה לתוך הקרנל (או מודולים) ועם תוכנת הIPTables מותקנת. (בינהם דביאן) בשביל שהמחשב הזה יתחיל לשתף את חיבור האינטרנט צריך להקליד מספר פקודות:

iptables -t nat -A POSTROUTING -o ppp0 -j MASQUERADE
echo 1 > /proc/sys/net/ipv4/ip_forward

זו התצורה הבסיסית ביותר, ולא ממש מומלצת, אך זה עושה את העבודה.

בעיקרון המחשב הזה הפך לראוטר, מה שנשאר לך לעשות עכשיו זה להגדיר מחדש את מספרי האיי פי של כל שאר המחשבים ברשת שלך ל 192.168.1.2 --> 192.168.1.254 (כל מספר בתחום הזה) ולהגדיר שהgateway שדרכו הם מתחברים לאינטרנט הוא 192.168.1.1 ושרת ה DNS הוא 194.90.1.5 (נטויז'ן)

------------------------------------------------------------------------------

בשביל לקדם פורט מסויים מהראוטר למחשב ברשת הפנימית אתה משתמש בפקודה הבאה:

iptables -t nat -A PREROUTING -i ppp0 -s ! localhost -p tcp --dport OUTER_PORT -j DNAT --to IP:INER_PORT

כאשר:

OUTER_PORT - הפורט החיצוני: כלומר, הפורט שרואים קליינטים מהאינטרנט.

IP - מספר האיי פי של מחשב ברשת פנימית, לדוגמה: 192.168.1.50

INER_PORT - הפורט הפנימי: הפורט של מחשב ברשת הפנימית, את הפורט הזה מחשבים ברשת החיצונית לא יכולים לראות.

כלומר, אתה יכול לנתב תעבורה שמגיע לפורט 80 בראוטר, לפורט 25092 במחשב ברשת פנימית (אם החלטת להריץ שרת מסויים בפורט הזה)

דוגמה:

iptables -t nat -A PREROUTING -i ppp0 -s ! localhost -p tcp --dport 80 -j DNAT --to 192.168.1.3:80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...