להתחבר לADSL דרך ספק של אנטרנט רגיל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתחבר לADSL דרך ספק של אנטרנט רגיל

M16

Recommended Posts

לא נראה לי שהבנת אותו udicol...

הוא התכוון לכך שאם אתה רוכש מודם adsl, ומתחבר לשירות דרך בלבד, אתה יכול להינות מאינטרנט מהיר באמצעות ה Account הקיים שלך אצל ספקית האינטרנט, כשהחשבון תקף לתצורת חיבור אנלוגית (מודם 56k וכן הלאה...).

נאמר וחשבון ללא הגבלה למשתמש מודם אנלוגי אצל ספקית "x" הוא 19 דולרים בחודש? הוא חושב שניתן לעבור לפס הרחב בלי לשנות את סוג החשבון.

ובכן M16, בהתחלה היה ניתן לעשות זאת, אבל הספקיות הבינו את הטריק מהר מאוד וזה כבר בלתי אפשרי. אם אתה רוצה פס רחב, וברצונך להישאר עם הספקית הנוכחית ששירתה אותך עד כה עם המודם האנלוגי, עליך להתקשר למרכז שירות לקוחות של אותה ספקית ולשנות את סוג החשבון, וכמובן גם את המחיר. 8)

גלישה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהבנת אותו udicol...

הוא התכוון לכך שאם אתה רוכש מודם adsl, ומתחבר לשירות דרך בלבד, אתה יכול להינות מאינטרנט מהיר באמצעות ה Account הקיים שלך אצל ספקית האינטרנט, כשהחשבון תקף לתצורת חיבור אנלוגית (מודם 56k וכן הלאה...).

נאמר וחשבון ללא הגבלה למשתמש מודם אנלוגי אצל ספקית "x" הוא 19 דולרים בחודש? הוא חושב שניתן לעבור לפס הרחב בלי לשנות את סוג החשבון.

ובכן M16, בהתחלה היה ניתן לעשות זאת, אבל הספקיות הבינו את הטריק מהר מאוד וזה כבר בלתי אפשרי. אם אתה רוצה פס רחב, וברצונך להישאר עם הספקית הנוכחית ששירתה אותך עד כה עם המודם האנלוגי, עליך להתקשר למרכז שירות לקוחות של אותה ספקית ולשנות את סוג החשבון, וכמובן גם את המחיר. 8)

גלישה נעימה.

אופס.....

(הראש שלי בבוחן של יום ראשון).

בוודאי שלא ניתן ! צריך להגדיר את קו הטלפון שלך בבית כקו -ADSL ספציפי, ולכן במרכזיה הקרובה ישנם מתגים שמפצלים את התיקשורת למתג דיבור ולמתג מיוחד ADSL - זה הספח אחד.

כמובן שנספח השני תלוי בספקית האינטרנט שלך, שלהם יש חלק בהגדרת הכניסה החדשה שלך , לא ממודם אנלוגי אלה מ-ADSL.

V3l0city - תודה על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...