יש בעיה במחשב וגם לאחר הלחפת חלקים יש בעיה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בעיה במחשב וגם לאחר הלחפת חלקים יש בעיה

ndv

Recommended Posts

חבר שלי אמר לי שהמחשב שלו הפסיק לפעול ושהוא הזמין 2 טכנאים ושניהם אמרו לו את אותה הבעיה: לוח אם.

הבעיה מתאפיינת בכך שהמחשב נדלק אבל לא רואים שום דבר על המסך.

טוב סבבה במקרה יש לי לוח אם בדיוק כמו שהוא צריך, פנטיום 4, סוקט 478 , SDRAM , AGP וATA .

הלכתי אליו פירקתי את המחשב שמתי את הלוח אם שלי חיברתי את הכל כמו שצריך ולא עובד- אותה בעיה.

אמתי אולי זה המעבד אז שמתי לו את המעבד שלי- אותו מעבד שעבד עם הלוח אם שהבאתי לו , גם לא עובד , אותה בעיה.

ניסיתי הארד דיסקים שונים (3), עם פלופי בלי פלופי, כבלים אחרים , העברת הזיכרון מסלוטים לסלוט בקיצור לא עובד.

שלוש דברים שחשוב לציין הכרטיס מסך שמתי על הלוח אם הוא ג'יפורס 4 שגם היה אצלי על המחשב הישן הכל עבד מצויין על המחשב שלי- המחשב הישן שלי יצא משימוש לפני חודשיים וחצי בגלל שקניתי מחשב חדש, אבל הוא היה תקין והכל עבד טוב. אז אולי אתם תגידו שהבעיה היא בכרטיס מסך אז אני אגיד לכם מה מצבו כשהמחשב דלוק: המעבד חם - כלומר דולק, אבל המאוורר שמעל לא עובד.

הדבר השני כל הבדיקה השאת נעשתה עם אותו כרטיס . וזה מוביל אותי לדבר הבא :

במחשב שלי (הישן - החלקים שלמעלה) כשהוצאתי את הכרטיס מסך אז היה ציפצוף כזה ממשוך שזה אומר שהכרטיס מנותק. כנ"ל לגבי זיכרונות.

אבל עכשיו לא היה שום ציפצוף, לא בזיכרונות ולא בכרטיס מסך.

אז מה הבעיה לפי דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא זוכר כל כך, הפנטיום 3 בא עם מאוורר למעבד? לזה התכוונת שלא עובד?

אם הוא לא עובד אז יכול להיות שהעליה של המחשב נעצרת אוטומטית הל ידי הלוח (חווי 0 סל"ד).

בנוסף יכול להיות שיש לך בעיית מתחים מהספק ואין 12V למאוורר (בהנחה והוא עובד על 12V או בעיה באחד המתחים האחרים).

תנסה להחליף ספק ולראות אם בעיית המאוורר נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המאוורר של המעבד לא עובד המחשב לא ידלק (או ידלק ויכבה מיד).

אם החלפת וזה לא שינה דבר אז הבעייה כנראה לא בלוח אם....

או שהספק תקול או שהמאוורר תקול (סיכוי גבוה יותר לספק).

אם אין לך ספק נוסף הדרך היחידה לוודא את זה, זה עם וולטמטר שאני מניח שגם אין לך.

תנסה לגרד איזה ספק ג'נרי מאיזה גרוטאה ישנה בשביל הבדיקה (ספק מכל מחשב אחר גם טוב).

אם אין אז קח למעבדה ותגיד להם שיתחילו בלהחליף ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...