בעיה בהתקנת ה XP: ההתקנה לא מקבלת את הסריאל שלי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת ה XP: ההתקנה לא מקבלת את הסריאל שלי

F15 eagle

Recommended Posts

שלום לכם

לפני כמה ימים קיבלתי וינדוס אקס פי הגירסא הביתית בעברית

אז אתמול אחרי שקראתי את כל הדפים המצורפים לדיסק מכניס את הדיסק לכונן כשמערכת ההפעלה וינדוס 98 שלי באנגלית עדין מופעלת

בהתחלה הוא נותן לי הודעת שגיאה שאומרת שאין לי את האפשרות לשדרג את המערכת מכיוון שהוינדוס הישן שלי באנגלית והוינדוס שאני מתקין בעברית

אז היתה לי רק אפשרות אחת לבחור בא התקנה חדשה של וינדוס

בחרתי בהתקנה הזאת ההתקנה ביקשה את מספר מפתח המוצר אני רושם את המספר לוחץ next ואז עולה לי הודעה שהמספר שכתבתי לא נכון בדקתי שוב ושוב ושוב את המספר אבל עדין זה אמר לי שהמספר לא נכון

למישהו ממכם יש אולי רעיון לבעיה הזאת?

למה זה קרה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שנה כותרת. לא נכנסתי כי נורא עניין אותי מה הבעיה שלך אלא כי רציתי להעיר לך...

2. וודא שאתה קורא ומקליד נכון את המספר, וודא גם שזה המספר שהגיע עם התוכנה הספציפית הזאת. יכול להיות שאתה מנסה להתקין את ה-home edition עם מספר של ה-PRO או משהו בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שנה כותרת. לא נכנסתי כי נורא עניין אותי מה הבעיה שלך אלא כי רציתי להעיר לך...

2. וודא שאתה קורא ומקליד נכון את המספר, וודא גם שזה המספר שהגיע עם התוכנה הספציפית הזאת. יכול להיות שאתה מנסה להתקין את ה-home edition עם מספר של ה-PRO או משהו בסגנון...

בדקתי ובדקתי והמספר שאני כותב נכון

ואיך יכול להיות שאני כותב את הסיריאל של וינדוס אקס פי פרו עם קניתי את הגירסא הביתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ובדקתי והמספר שאני כותב נכון

ואיך יכול להיות שאני כותב את הסיריאל של וינדוס אקס פי פרו עם קניתי את הגירסא הביתית?

אם זה קנוי אני יכול להציע לך להתקשר למיקרוסופט ולספר להם על הבעיה שלך... או לחילופין ללכת לחנות שממנה קנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה על\בלי CAPS במקרה?

מזה?

ו-MaSTeR NarGiLa הכתב שלהם על הקופסא דווקא מאוד קריא והבנתי כל אות ומספר שהיו כתובים עליה

אני ינסה להתקין דרך דוס אולי באמת דרך שם זה יעבוד לי אמן שזה יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם שינית כותרת אך בכל זאת הכותרת לא עניינית מספיק תשתל לפרט מה בדיוק הבעיה באופן כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם שינית כותרת אך בכל זאת הכותרת לא עניינית מספיק תשתל לפרט מה בדיוק הבעיה באופן כללי.

תגידו מה לא ברור שיש לי בעיה בהתקנה של האקס פי???

אני לא צריך לכתוב את כל הבעיה בכותרת את הפרוט על הבעיה אני צריך לכתוב בנושא כותרת זה רק בשביל לדעת מה אני רוצה להגיד או לשאול

ואתם במקום לעזור לי מעירים לי על הכותרת זה רק מראה שאתם לא רצינים ואין לי בכלל מה לבקש ממכם עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה לא ברור שיש לי בעיה בהתקנה של האקס פי???

אני לא צריך לכתוב את כל הבעיה בכותרת את הפרוט על הבעיה אני צריך לכתוב בנושא כותרת זה רק בשביל לדעת מה אני רוצה להגיד או לשאול

ואתם במקום לעזור לי מעירים לי על הכותרת זה רק מראה שאתם לא רצינים ואין לי בכלל מה לבקש ממכם עזרה

המטרה של הפורומים כאן היא לא רק לעזור לך, אלא גם ליצור מאגר ידע שבסופו של דבר אנשים יוכלו לחפש בו את התשובות לבעיות שיש להם. אנחנו גם לא רוצים שהפורום הזה ייראה כמו פורומים באתרים ישראלים אחרים, ומספיק שתיכנס לפורומים של תפוז/וואלה/רוטר בשביל להבין על מה אני מדבר. אנשים מאוד ישמחו לעזור לך, ואתה רואה שעושים את זה בכל מקרה. בסך הכל מבקשים ממך לשנות את הכותרת שלך למשהו יותר אינפורמטיבי. "בעיה בהתקנת XP: ההתקנה לא מקבלת את הסריאל שלי" זו דוגמה לכותרת שמסבירה בקצרה את מהות הבעיה. תסכים איתי שיכולות להיות אלפי בעיות שונות בהתקנת ואם היו לנו כל יום כמה ת'רדים חדשים שהכותרת שלהם היא "בעיה בהתקנת XP", לא היינו יוצאים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...