האם בטכנולוגיות Wi-Fi ו- WiMAX יש איזשהם סכנות בריאותיות בדומה לסלולאר ? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בטכנולוגיות Wi-Fi ו- WiMAX יש איזשהם סכנות בריאותיות בדומה לסלולאר ?

NJorl

Recommended Posts

תמיד יש תקנים בהם המוצרים עומדים ואמורים להגן עלינו.

אבל, לא חשוב מה התקן אומר כדאי תמיד לשבת כמה שיותר רחוק וכמה שפחות זמן ליד התקנים קורנים.

להיות מודעים לנושא ולנסות להרחיק את האנטנה ו/או להוריד את ההספק.

התדרים של שיטות השידור המתקדמות הולכים ומתקרבים לאיזור קרינת מיקרו-גל. זה נכון שההספקים נמוכים למדי אבל עדיין כדאי להרחיק אותם מהגוף כמה שיותר ולזכור שעצמת הקרינה יורדת ביחס ריבועי למרחק ממקור הקרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש זה גלים זה קרינה אולי הזנק פחות מסלולאר אבל יש נזק ואני בספק אם הנזק קטן יותר מסלולאר.

גם אור זה קרינה. יופי.

התדרים שבהם עובד WiFi הם פחות או יותר באותו טווח כמו הסלולר.

אני לא יודע לגבי עוצמות השידור, אבל תחשוב על זה שאתה לא מצמיד אנטנת WiFi לאוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק קרינה מייננת מסוכנת לאדם

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%94

אני הייתי מטיל בזה ספק רב מאוד.

זה לקוח מהקישור שלך:

קרינה בלתי מייננת

קרינה זו הינה קרינה אלקטרומגנטית באורכי גל ארוכים מעל סגול. גלים אלה אינם אנרגטיים מספיק כדי ליינן אטומים, ולכן, קרינה זו נקראת קרינה בלתי מייננת- היא אינה גורמת ליינון.

בתדרים אלו נמצאים אור נראה, קרינת אינפרה אדום, קרינת UV קרוב (UV A), קרינה בתדר הרדיו, מערך כבלי החשמל, תחנות השנאה, מיקרוגל, מוקדי שידור של מערך הטלפוניה הסלולרית, ועוד.

שים לב מה כולל קרינה בלתי מיננת (בלתי מזיקה לדעתך - וכנראה גם לדעת המדע).

האם אתה מוכן לגור בקרבת אנטנה סלולרית בלתי מיננת?

האם אתה מוכן שילדך יהיה בגן ילדים שחולק קיר עם חדר שנאי מתח גבוה בלתי מיינן של חברת חשמל?

...

בקיצור, מודעות לנושא ונסיון לצמצום הקרינה ולהגדלת המרחק ממנה (ככל הניתן כמובן) נשמע לדעתי כמו משהו שכדאי לאמץ.

מחקרים מדעיים נוטים להשתנות עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרינה מיננת לא שמסוכנת לאדם היא תהפוך אותך לג'לי, היא מפרקת את הDNA שלך ובכמות מספיק גדולה גם אותך.

כרגע אין שום ממצעים מוסכמים על ההשפעות של קרינה בלתי מיננת לטווח הרחוק אבל כנראה שגם לא ישנם השפעות שליליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרינה מיננת לא שמסוכנת לאדם היא תהפוך אותך לג'לי, היא מפרקת את הDNA שלך ובכמות מספיק גדולה גם אותך.

כרגע אין שום ממצעים מוסכמים על ההשפעות של קרינה בלתי מיננת לטווח הרחוק אבל כנראה שגם לא ישנם השפעות שליליות.

עברית אתה יודעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...