Windows XP, הדילמה! מה זה?! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP, הדילמה! מה זה?!

lucky

Recommended Posts

שלום לכם... אנשים, לקח לי שנים להגיע למשקנה שאני רוצה להתקין ווינדוס אקס פי בפעם הראשונה... אז הלכתי לחבר ולקחתי ממנו דיסק התקנה, אבל פה מתחילה הדילמה, אני מכניס את הדיסק והופ... מה זה?!?!מה אני אמור להתקין??

http://news.hydepark.co.il/hydepark/uploaded/021121_223209-5080/untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב: מצורפת תמונה למי שלא שם לב

ויש לי עוד כמה שאלות

1) יש לי על המחשב כרגע 98SE Hebrew Enabled מה אתם ממליצים לי לעשות? להתקין את זה בתור Upgrade?

או לפרמט ולהתקין מדוס? ומה ההבדלים בין התקנה מדוס או upgrade??

2) נגיד ועדיף upgrade אז אני יעדיף לפרמט, להתקין ווינדוס 98 מחדש כי כרגע יש הרבה חארטות ואני רוצה את זה על נקי, אז נגיד עשיתי את זה, האם להתקין ב-98 לפני ההתקנה של אקס פי או שפשוט להתחיל בהתקנה ורק באקס פי להתקן את הדרייברים?

תודה רבה מראש!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיניות הפורום היא שאין אנו פורום ווארז ולא מתעסקים עם תוכנות לא חוקיות. שאלתך גובלת בווארז עצבני מאחר שאתה מבקש לשתף אותנו בדבר עבירה. עצתי לך היא למחוק כליל את הת'רד הזה ולשכוח מכל הסיפור. אני לא ארשה תגובות בנוגע לת'רד זה או אחר כמוהו שיפתח בעתיד. עצתי לך היא לקרוא את תקנון הפורום למען הישנות מקרים מסוג זה ואי נעימות משני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד לא נמחק, אך ננעל, למען ילמדו וישכילו אחרים כיצד לא להתנהג בפורום וכי יש לכבד את מדיניות וכללי הפורמים.

lucky, אני מציע שלפני שאתה פותח עוד דיון תקרא ותפנים את הכללים הרשומים בהודעות הסטיקי בראש כל פורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...