הזיות באקדמיה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזיות באקדמיה

IG

Recommended Posts

ת'ראד שעוסק במיקרים הזויים שקרו לכם באוניברסיטה\ מיכללה\ טכניון...

אני אתחיל:

הרצאה ראשונה בקורס "התנהגות סביבתית של חומרים", נכנס מרצה (באיחור של 20 דקות), סבל'ה נחמד, מתחיל בהרצאה, מציג את עצמו וכו... אחרי השקפים הראשונים עם המידע הטכני על הקורס, הוא מראה לנו שקף עם הטבלה המחזורית של היסודות, ומספר סיפור: לילה אחד, לפני הרבה שנים, חלם מנדלייב חלום, ובחלום הוא ראה את הטבלה המחזורית". עכשו קחו 10 דקות, תסתכלו על הטבלה המחזורית, תחשבו על מנדלייב, ותתחברו אל הטבלה..." 9 בבוקר, כולם שפוכים, האור בכיתה מעומעם, הוא שם לנו מוזיקת שנטי ברקע, וכולם צריכים להתמקד- להתחבר- לטבלה. אחרי 3 דקות שהוא רואה שכולם יושבים עם פרצוף של "WTF???" הוא אומר "נשאר לכם 7 דקות... בסוף השיעור תצתרכו לצייר לי את הטבלה המחזורית, וזה יהייה חלק מהציון שלכם". זה העיר אותנו...

אגב, הבנאדם שרוט לגמרי, אבל יודע להסביר טוב, ופשוט גאון.

רוב הסיפורים שקרו לי באוניברסיטה הם יותר בכיוון של טראומה, אבל אם אני אזכר בעוד משהו אני אוסיף.

שתפו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להתקל ביותר מדי דברים מוזרים עדיין (שנה ראשונה עכשיו).

אבל היה רגע אחד מאוד משעשע, הרצאה ב"יסודות ביולוגיים של התנהגות" באוניברסיטה העברית, תוך כדי מצגת על נוירודגנרציה מופיעה התמונה הבאה:

homer_head_xray-med.jpg

אחלה של מרצה בקורס הזה אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנה הראשונה הייה לי מרצה לפיסיקה, ממצוא קנדי, שגם אחרי 20 שנה שהוא בארץ עדיין הייה לו מבטא קנדי כבד.

כל פעם שמישהו הייה יוצא מההרצאה באמצע, הוא הייה עוצר אותו ושואל "אתה חוזר"? (במבטא קנדי כבד...), וציפה לשמוע הסברים... זה הייה משעשע כשאנשים היו עוצרים ומתחילים לגמגם ;D

עוד משהו משעשע שקרה אתמול בהופעה של שלום חנוך (הופעה פיצוץ :ylsuper:). בסוף ההופעה, אחרי ההדרן השני, כבר נמאס לו לשיר, והקהל עדיין הריע לו, אז הוא אמר: "חמודים אתם.. די תעזבו אותי כבר! בי." והלך :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...