כיצד להיות מחשב דומיננטי (מבחינת "שאיבת" תקשורת) ברשת LAN? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד להיות מחשב דומיננטי (מבחינת "שאיבת" תקשורת) ברשת LAN?

e.t

Recommended Posts

המחשב שלי מרושת כחלק מקבוצת LAN די גדולה.

ברשת הזו ישנם מס' קבוצות מחשבים (Groups) כאשר בכל קבוצה מס' מחשבים (בין בודדים ל-15 בקבוצה הגדולה ביותר).

למחשבים יש מערכות הפעלה שונות / חומרה שונה אחד מהשני.

כל המחשבים מחוברים לשרת אחד מרכזי שמנתב את התקשורת החוצה.

אני שואל אם ישנה איזושהיא דרך כדי לגרום לשרת של הרשת (שממנו "יוצאים" החוצה), לתת קדימות ראשונה למחשב שלי בהעברת/קבלת נתונים (תקשורת)?

הרי תקשורת ברשת מחשבים נעשית במעיין "תור" (FIFO - First In First Out).

אולי ישנה תוכנה מסויימת שיכולה לגרום לכך? מישהו מכיר משהו?

מקווה שהבנתם אותי, ואם לא - תשאלו מה לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה עובד בצורה של מחסנית, אבל מה שבטוח שאתה זקוק לתוכנה שתומכת ב-QoS - Quality of service .

יישום כזה יכול להגביל אחרים, להרשות לך שימוש במשאבי הרשת בצורה של % זמן של דגימה.

Virtual Bandwidth Management

This new service enables IP service providers (access, application, WEB hosting and co-location providers) to offer their customers self-provisioning Quality of Service (QoS) parameters of their IP services without having to invest and install dedicated bandwidth management equipment at their premises.

Instead, the bandwidth management equipment is installed at the providers site. The Equipment, a policy based QOS bandwidth manager, allocates and guarantees bandwidth to users and applications based on address, application type or even HTTP content. A single Equipment may accommodate thousands of business customers or hosted WEB sites, depending on network configuration.

לא נראה לי שיש תוכנה שניתן להוריד (Shareware), כיוון שמדובר בפתרונות לחברות גדולות.

בעזרת חומרה ניתן להגביל אבל הציוד יקר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה עובד בצורה של מחסנית, אבל מה שבטוח שאתה זקוק לתוכנה שתומכת ב-QoS - Quality of service .

קודם כל תודה על התשובה העניינית. ;)

לא מחסנית אלא תור (כמו שאמרתי).

יש הבדל. (מחסנית עובדת לפי עקרון FILO = First In Last Out)

ולענייננו, כמובן שאני מחפש פתרון של תוכנה ולא חומרה.

אם מישהו מכיר - אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס ! בדיוק השבוע אני עובר על החומר של מחסניות ותור...

אכן תור ממש מדיניות של נכנס - ראשון - יוצא ראשון FIFO Fisrt In First Out .

מינוח של תור ומחסנית שונה.

בקיצור המימוש של לא בדיוק מבוצע בעזרת תור, אלה בעזרת תדר דגימה על הפורטים שברכזת.

וכמובן ריבוב נתונים ליציאה - מה שלא הזכרנו גם את הכימוס של הנתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...