אילן רמון (האסטרונאוט הישראלי) - פטריוט או מחפש תשומת לב? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילן רמון (האסטרונאוט הישראלי) - פטריוט או מחפש תשומת לב?

maverick

Recommended Posts

קראתי עכשיו שאילן רמון - האסטרונאוט הישראלי שעומד לצאת לחלל ביקש אישור מיוחד בכדי להצביע בבחירות, אשר יתקיימו בעת שהותו בחלל.

אני שואל את עצמי שאלה: האם אילן רמון הוא הצידה השמאלי של המפה והוא חושב שבעזרת הקול שלו מפלגת העבודה תצליח לעקוף את מפלגת הליכוד (אולי הוא הוזה) או שמא הוא סתם אחד שמחפש תשומת לב ורוצה לעשות כותרות מכיוון שזמן רב לא דיברו עליו.

בכל מקרה המקרה הועבר לטיפולו הדחוף של ח"כ אפי אושעיה, סגן יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, שהעביר אותה לבחינתו של השופט חשין.

הייתי יכול למצוא לח"כ הנחמד אפי אושעיה הרבה דברים אחרים, חשובים יותר, לעשות עם זמנו הפנוי ואחד מהם הוא לדאוג לאלפי האנשים שהולכים לישון רעבים מאשר להתעסק בשטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל את עצמי שאלה: האם אילן רמון הוא הצידה השמאלי של המפה והוא חושב שבעזרת הקול שלו מפלגת העבודה תצליח לעקוף את מפלגת הליכוד (אולי הוא הוזה)

אתה לא זה שביקש ממני ומיהודה להפסיק לסטות מהנושא באיזה ת'רד?

אתה מנהל פורום, אל תסטה מהנושא בהודעה הראשונה בת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו שאילן רמון - האסטרונאוט הישראלי שעומד לצאת לחלל ביקש אישור מיוחד בכדי להצביע בבחירות, אשר יתקיימו בעת שהותו בחלל.

אני שואל את עצמי שאלה: האם אילן רמון הוא הצידה השמאלי של המפה והוא חושב שבעזרת הקול שלו מפלגת העבודה תצליח לעקוף את מפלגת הליכוד (אולי הוא הוזה) או שמא הוא סתם אחד שמחפש תשומת לב ורוצה לעשות כותרות מכיוון שזמן רב לא דיברו עליו.

בכל מקרה המקרה הועבר לטיפולו הדחוף של ח"כ אפי אושעיה, סגן יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, שהעביר אותה לבחינתו של השופט חשין.

הייתי יכול למצוא לח"כ הנחמד אפי אושעיה הרבה דברים אחרים, חשובים יותר, לעשות עם זמנו הפנוי ואחד מהם הוא לדאוג לאלפי האנשים שהולכים לישון רעבים מאשר להתעסק בשטויות.

זה גימיק.

נו, מה חשבת, שהקול שלו יכריע בשיויון הצמוד בין העבודה לליכוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא אזרח מדינת אז זו זכותו המלאה להצביע בבחירות, אפילו אם הוא שם פתק לבן!

ברור שהוא מחפש גם תשומת לב, אבל אני אישית בחיים לא הייתי מוותר על זכות הבחירה שלי - לטעמי ערך עליון בדמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מנסה להגיד ?

שאם הוא בצידה השמאלי אז הוא סתם מחפש תשומת לב ..

ואם הוא בצד הימני של המפה הוא פטריוט? ::)

זאת זכותו המלאה . . . .

וחוץ מזה ....

מה יש לו לחפש תשומת לב ?

הוא ניכנס כבר לספרי ההיסטוריה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...