זה סתם צינור מעופף... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה סתם צינור מעופף...

IG

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3321509,00.html

מאז ינואר 2005: כ-300 נפגעים מקסאם

עד מתי???

אני בטוח שחלקכם כבר התרגלתם לזה שמידי פעם מודיעים על קסאם שנופל פה, קסאם שנופל שם, וזה הפך לשיגרה...

אבל אל תטעו- זה רקטות שנועדו להרוג כמה שיותר ישראלים!

אני גם בטוח שחלקכם הייתם מעדיפים לדחוף את הראש למקום שבו השמש לא זורחת ולהתעלם מהבעייה, כי זה הרבה יותר פשוט וקל לעשות שום דבר ולהמשיך לקבל את הקסאמים, ולא לעשות משהו חס וחלילה... רק אל תשכחו משום מה גם אתם ישראלים, מה שמציב גם אותכם על הכוונת, ולמחבלים לא איכפת אם אתם תומכים בשלום ללא תנאים או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למרות המספרים הגבוהים של הנפגעים אף אחד לא חושב שצריך למגן את חדר המיון שלנו מפני קסאמים", קובל ד"ר שמעון שרף, מנכ"ל בית החולים ויו"ר פורום מנהלי בתי החולים הממשלתיים. "עד עכשיו במשרד האוצר לא השתכנעו שצריך מיון ממוגן כדי שנוכל להתמודד עם איום הקסאם ואיומים בטחוניים נוספים".

זו פשוט שערוריה שאין מיגון!

לא לשכוח שמתוך 300 הרוב זה חרדה ואני כן חושב שחרדה זה פחות גרוע מפגיעה אמיתית למי שבטוח יגיד על זה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב אותם נפגעי חרדה היו נפגעים פיסית אם ברקטות היו מתקינים רש"ק קצת יותר "טוב"... אבל מכיוון שזה עדיין לא קרה והפלסטינאים הבריחו רק שני טון של חומר נפץ בשנה האחרונה, לא צריך לעשות שום דבר נגד זה.

אגב, הבעייה זה לא המיגון אלא ההבלגה והשיגרה שנכנסנו אליה. למה אנחנו צריכים להתמגן מפני משהו שאנחנו יכולים לעצור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא עושה כלום. נקודה.

זה שתזכיר לנו את זה שוב ושוב גם לא ישנה כלום, חוץ מלהקשיח את המצפון החסין ממילא שלנו.

וחבל שכך.

IG אם כבר מבליגים אז שלפחות ימגנו אתה לא מסכים?

בנוגע להבלגה זה אולי כי אין משהו שאפשר לעשות כמו עם שיגור הצינורות הטיפה מתקדמים יותר ע"י חיזבללה?

לא!

צריך להפסיק להבליג ולעשות הכול כדי למנוע את השגור של הקסאמים. לא לשבת ולחכות לספיגה.

ויש הרהב מה לעשות, רק שכדי לעשות את אותם דברים צריך עמוד שידרה... זה משהו כזה שחסר אצל ה"מנהיגים" שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכאילו מיגון הזה רק יעקב את הפסקת הירי.

בארץ, לצערי, הכול צריך להיכתב בדם לפני שיש הסקת מסקנות. וגם, עכשו יקחו שנה כדי להשלים את המיגון, שבמהלכן לא יטפלו בבעיה כי כבר השקיעו את הכסף במיגון, ואחרי זה יתנו עוד שנה כדי לבחון את המיגון ולהוסיף עוד 8 אמצעים אחרים, וככה עוד 10 שנים נמצא את עצמנו מתחת לגג בטון בעובי 5 מטר בכול מקום שנהייה בו... והקסאמים ימשיכו לעוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אתה צודק?

אולמרט... שוקד ברגעים אלה..

אני מתכון בשניה! זו!

על תוכנית ל..

אה...

מיגור הקאסם..

על ידי.. אה....

אממ....

לגרום לעורבים להתנגש בטילים! כן, זהו זה! נזכרתי!

~_~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...