המכרז של המדינה לא מספקים יותר מדי מידע על מחשביהם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המכרז של המדינה לא מספקים יותר מדי מידע על מחשביהם

imac

Recommended Posts

הנה המפרט:

Intel 4 2400MHZ

3D-Force 64 MB לא ציינו שהוא אוןבורד

הארד דיסק 40 GB - אני מצוטט "שטח ענק" - דבר ראשון מה ענק? קיים כבר 200GB! דבר שני שהם לא ציינו את שם החברה

הם לא ציינו גם לוח!

כמה המחשב עולה? - 10000 שקל !!! :o :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי על מה אתה מתעמר? מישהו מכריח אותך לקנות. הרי מה אתה רוצה שהם יגידו לך? אנחנו מוכרים מחשב זבל שלא שווה כלום.

תסתכל מה הם נותנים לך, תעשה חשבון ותיתן הצעה. אף אחד לא אמר שזה המחיר שאתה צריך לשלם. מספיק עם הבכיינות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שלא מבינים כלום חושבים שזה מחשב החלומות כמו שכתוב! וזה לא נכון! אני רוצה לראות את הפרצוף של האיש שינסה להפעיל דום 3 על הכרטיס "החייתי" ( ;D ) הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לשנות כותרת! למה? אתה יודע מה טוב אשמת הקונה שהוא לא מבין. אבל הם גם לא נתנו יותר מדיי פרטים! למשל לא הוזכר אפילו השם לוח! לא כתוב מאיזה חברה הארד דיסק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לשנות כותרת! למה? אתה יודע מה טוב אשמת הקונה שהוא לא מבין. אבל הם גם לא נתנו יותר מדיי פרטים! למשל לא הוזכר אפילו השם לוח! לא כתוב מאיזה חברה הארד דיסק!

יש הבדל בין קונה שלא מבין (בניגוד אליך) לבין לקרוא לחברה רמאית. הרבה חברות מחשבים לא מספקות הרבה מידע על מה שהן מוכרות או בעצם מספקות רק חלק מהמידע. אני בטוח שהדבר אינו קשור להנהלת המכרז באופן ישיר אלא לספק של אותו המוצר.

לכן בפעם השנייה, אני מבקש ממך לשנות את כותרת הת'רד מאחר ולא הבאת הוכחות שמגבות את הטענה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבשר לכם אבל לא משנה תחת איזה כותרת הת'רד דומה לעשרות הת'רדים העוסקים בנושא, כולם בפורום 'כללי'

כי זה לא אקטואליה ולא תרבות (אולי אם מתייחסים ל'ישראבלוף')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה המכרזים נבדלים מחנויות כמו "באגסטור", "אופיס דיפו", "עתיד מחשבים" וכו'...?!

כלום, כל הרשתות אותו דבר.

מה שבטוח, הן מצטיינות בפירסום מחירים מופרזים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מצפה הם הזמינו מלאי ענק של הזבל הזה עכשיו הם מחפשים את הפריארים שיקנו אותו ועוד ישלמו להם מחיר בשמיים על הזבל הזה

ולצערי דוד שלי קנה מערוץ הקניות ואתם יכולים לנחש מה יש בגרוטאה שהוא קורא לה מחשב

בגלל זה תמיד שאני קונה משהו שעולה הרבה כסף אני מתעייץ עם בן אדם שמבין או שאם זה בכלל קשור במחשבים מבקש ממנו מפרט ומחיר +- שהוא צריך לעלות.

ותאמין לי אנשים קונים את הזבל הזה בכמויות וחושבים שקנו מפלצת אבל לצערם הם מגלים שהם קנו בסך הכל פיסת מתכת שלא שווה 1000 שקל וברור שלא 10000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...