אימל'ה קסאם... בוא נתחבא מתחת לשולחן... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אימל'ה קסאם... בוא נתחבא מתחת לשולחן...

IG

Recommended Posts

אולי שמעון אמזלג לבד לא יצליח לזרוק אותו על המורה ... אבל חבריו לכיתה בשמחה יעזרו לו ... אבל עזוב .

למה להסתפק בשולחנות מבטון ? למה לא לספק לתלמידים חליפות בטון ?

הרבה יותר יעיל ובטיחותי , גם אחוז האלימות בבית ספר ירד , וגם ... לא יודע , זה נשמע לי יותר הגיוני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ... זה נורא הגיוני לשים שולחנות מבטון ...

צריך להכניס את הפרץ הזה מתחת לשולחן , ולזרוק עליו כמה טילים ...

אידיוט .

הקטע הבאמת עצוב בכול הסיפור הזה שהחמס כבר זורק על פרץ קסאמים (הוא משדרות...), ועדיין האהבל מתעלם מהבעייה...

זה יותר זול מאשר למגן את התקרה והקירות...

אבל אני לא משוכנע ביעילות של זה

בוא אני אעזור לך להשתכנע: קסאם לא נופל אנכית לקרקע, והפיצוץ שלו מתרחש לצדדים עם רדיוס של כמה מטרים.

עכשו תאר לעצמך שהשולחנות מכסים 5% משטח חצר בית הספר\ הכיתות. מה הסיכוי שקסאם יפגע בדיוק בשולחן ולא לייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקאסם אין ראש נפץ?

ממה שאני יודע כן יש לו... של כמה ק"ג...

ולא משנה ממה, רסיסים יש ממנו, והם יכולים לגרום לפגיעות רציניות מספיק.

וזה לא משנה בכלל איך הוא פוגע וכמה. העובדה שהוא משוגר ע"י ערבים והמטרה שלו זה להרוג, וישראל יכולה לעצור את המצב הזה אבל לא עושה את זה, זה לא מצב תקין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the basis for racism is in generalization and inaccuracy.

palestinian terrorists lunched the rockets, not arabs, not the dude who fixed my car and not the dude who painted our house etc.

also you can't say the government isn't doing anything, it may not be enough in your opinion but it's not . you have to realize that there are moral restraints. (even if you might think that killing them all is a good solution)[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל זה כולל גם את הממשלה, אם כבר, אבל אני דיברתי על צה"ל במקרה הזה.

מה אפשר לעשות? מגרשי חנייה מאותן שכונות שיורים את הקסאמים. תהרוס להם 20 בניינים על כל קסאם (בלי הודעות פינוי), תחסל פעילים בלי התחשבות במיקום שלהם, ותראה שתוך כמה שבועות זה נפסק.

ישראל לא צריכה לסבול אבן שפלסטינאי יזרוק לשטח שלה, ובינתיים עפות עלינו רקטות! אנשים צריכים להבין שזה מלחמה לכול דבר, וזה שהעורף של האוייב נמצא בחזית הלחימה לא צריך לעצור אותנו.

זה כבר עבר את הגבול של "עם שנלחם למען החופש והעצמאות שלו". זה כבר לחימה לשם לחימה והרג ללא קשר למטרות, וכמה שיותר מהר אנשים יבינו את זה יהייה פה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...