צה"ל ירה על ספינה גרמנית. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ירה על ספינה גרמנית.

kryptoguy90

Recommended Posts

תגיד לי Classified מה האינטרס של צה"ל וישראל בכלל להבעיר את השטח בהתגרות בגרמנים?

ואולי לא את השטח אלא את כל העולם שבין כה וכה נגדנו. אתה בטח זוכר את הצרפתים.

אני פשוט מחפש היגיון בדברים שלך אבל אני לא מוצא.

אתה לא חושב אולי יש סיבה לפעולות חיל האויר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נגיד, שמירה על בטחון המדינה

ולהיות על ה-safe side?

המקרה של המסוק מוצדק. הגרמנים המפגרים לא הדליקו אמצעי זיהוי.

המקרה של הספינה דורש בירור.

אתה יודע למי תקרא מפגר.

הם לא חייבים מתי תבין את זה?

מעניין אותי מאיפה גם הגעת למסקה שהם לא הדליקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צויין בכתבה.

2. הם לא מחוייבים? כל אחד יכול לטוס בכל מקום שהוא רוצה בלי להזדהות?

וכן, 80 ק"מ מהגבול זה טווח סביר להנעל על מטרה שמתקרבת לכיוון . וכן, אם המטרה לא מזדהה אפשר להפיל אותה. ולא, אין "שטח אווירי בינ"ל", כי אפילו האוקינוס האטלנטי מבוקר ומנוטר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צויין בכתבה.

וכן, 80 ק"מ מהגבול זה טווח סביר להנעל על מטרה שמתקרבת לכיוון . וכן, אם המטרה לא מזדהה אפשר להפיל אותה. ולא, אין "שטח אווירי בינ"ל", כי אפילו האוקינוס האטלנטי מבוקר ומנוטר....

2. בשטח בינלאומי? בטח שכן. הזיהוי הוא אמצעי בטיחות, לא חובה.

זה שהאוקיינוס האטלנטי מנוטר ומבוקר זה לא רלוונטי; אף מדינה לא תשגר מטוסי קרב לאמצע האוקיינוס אם יזוהה שם כלי טיס כלשהו.

חוץ מזה, היום אולמרט התנצל אישית בפני ראש ממשלת גרמניה על התקרית. אופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. בשטח בינלאומי? בטח שכן. הזיהוי הוא אמצעי בטיחות, לא חובה.

לא חובה? יפה מאוד, אבל חובה שלנו ליבדוק איזה עצמים בלתי מזוהים נכנסים לאיזור שלנו .

חבל מאוד יהיה אם לא נשלח פעם אחת ליבדוק ובסוף זה יתברר כמטוסי קרב של האוייב או מטוס תופת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו זכותנו המלאה, ויותר מיכך חובתנו להפעיל אמצעי זהירות והגנה לכול איום הנראה לנו באופק על מדינת . בין אם זה אומר לישלוח מטוסים לצורך מתקפת מנע על מתקני הכור באיראן ובין אם זה להזניק מטוסי קרב לצורכי ירוט בטווח ביטחון משטחנו. תאמין לי שבצה"ל יש אנשים שיודעים לעשות את עבודתם אז תן להם להחליט מהו המרחק שבו צריך לישלוח את המטוסים כאמצעי זהירות והגנה על שיטחנו.

אני באמת לא מבין למה אתה ועוד כמה מתעסקים לי בחוקים בין לאומים וחוקי פתיחה באש למינהם כאשר מדובר בביטחון . הביטחון שלנו קודם לכול בלי שום חוכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שבצה"ל יש אנשים שיודעים לעשות את עבודתם אז תן להם להחליט מהו המרחק שבו צריך לישלוח את המטוסים כאמצעי זהירות והגנה על שיטחנו.

מהיכרות עם צה"ל, אני מאמין שההיפך הוא הנכון. שבנוי מיסודו על תורת הכסת"ח הוא לא שאני סומך עליו שיבצע שיקולים נכונים בזמן אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צויין בכתבה.

בכל מקום כל עוד הוא לא נכנס לשטח אווירי של מדינה הכלי לא חייב להזדהות.להפיל אותו אין שום זכות כל עוד הוא לא בשטח ישראלי.

זורגי ראינו אילו החלטות מצויינות הוא קיבל ומקבל כל הזמן.

לא חובה? יפה מאוד, אבל חובה שלנו ליבדוק איזה עצמים בלתי מזוהים נכנסים לאיזור שלנו .

מתי תבין שהוא לא נכנס לשטח שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 בכל מקום כל עוד הוא לא נכנס לשטח אווירי של מדינה הכלי לא חייב להזדהות.להפיל אותו אין שום זכות כל עוד הוא לא בשטח ישראלי.

2 זורגי ראינו אילו החלטות מצויינות הוא קיבל ומקבל כל הזמן.

3 מתי תבין שהוא לא נכנס לשטח שלנו?

1 אולי תפסיק להתעסק בחוקים בין לאומים למינהם ותתחיל לחשוב על האנטרסים שלנו וביטחון . אגב כול מדינה בעולם היתה נוהגת כמו שאנחנו נהגנו אם לא גרוע יותר.תחשוב איך היו נוהגות מדינות כמו רוסייה,סין,ארצות הברית,בריטניה,צרפת,אוסטרליה,איראן...

2 כן, ראינו ובגלל ההחלטות שהוא קיבל עד היום עדיין קיימת(עובדה) . אם כול הסביבה שלנו מלאה במדינות אוייב שכול ה50 שנה האחרונות רק מנסות להשמיד אותנו וזה עוד לא קרה כנראה שצה"ל בכול זאת עשה עבודה טובה.

3 הוא לא נכנס לשטח הרישמי של המדינה אבל מתי תבין שזה לא צריך לשנות לנו. ואני מפנה אותך לתשובה שלי בסעיף 1 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...