צה"ל ירה על ספינה גרמנית. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ירה על ספינה גרמנית.

kryptoguy90

Recommended Posts

יש להם טילים בליסטים שיכולים לשאת כימי/ביאולוגי עד לכל נקודה בישראל.

נכון להיום אני חושב שהם מסוגלים להגיע גם עד איטליה.

מדינות אירופה פשוט חיות בבועה. אני מקווה שמה שיפוצץ אותה לא יהיה הטיל הזה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון להיום אני חושב שהם מסוגלים להגיע גם עד איטליה.

מדינות אירופה פשוט חיות בבועה. אני מקווה שמה שיפוצץ אותה לא יהיה הטיל הזה :/

יש להם טווח של כ2200 ק"מ בערך עם זה הם לא מגיעים עד איטליה.

MiniMizer,תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ללכת רחוק זה הופיע בעיתון של הבוקר (אתם ידעים..עיתון=נייר כזה)

כתוב שהספינה המדוברת היתה שם למטרות ביון ואיננה שייכת לכוח יוניפיל.

לפי מה שנמסר בכתבה,"ספינת הביון ששמה "אלסטר" משייטת במימי הים התיכון, ומעניקה סיוע מודיעיני לכוח הימי

הבינלאומי, המוצב מול חופי לבנון במטרה למנוע הברחות נשק לחיזבאללה דרך הים.

הספינה עוקבת אחר אוניות ומטוסים באזור, ומעבירה את המידע למפקדת הכוח הימי.

הספינה משייטת מחוץ למים הטריטוריאליים של לבנון במים בינלאומיים.

בעת התקרית הספינה היתה במרחק 90 ק"מ מהמרחב הימי של .

שישה מטוסי F-16 שהוזנקו למקום טסו בגובה 500 מטר וירו שתי יריות אזהרה בקירבת הספינה.

לטענת הקצינים הגרמנים צה"ל יזם את התקרית כדי להבהיר לגרמניה שאל לה לעסוק בביון נגד .

אז אולי יש דברים בגו, אולי לפעולות הצבא שלנו כן יש מטרה כלשהי והם יודעים דברים שאנחנו לא יודעים אותם עד תום?

יכול יהיות שהמצב לא כל כך עקום שם בצמרת המדינית והצבאית?

ואולי לא מדובר פה בחוסר היכולת/רצון של חה"א לפעול בצורה מסודרת במרחב אווירי או ימי עם כוחות ידידותיים אחרים,

כי בעצם לא מדובר פה בכוחות כל כך ידידותיים כפי שהם מנסים להציג את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב במפורש שהיא לא חלק מכוח יוניפיל, אלא ספינת ביון גרמנית המעניקה סיוע מודיעיני לכוח הימי הבינלאומי.

ואם כבר כוחות למה לא לשתף את הישראלים? הרי גם הם חלק מהסיכסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב במפורש שהיא לא חלק מכוח יוניפיל, אלא ספינת ביון גרמנית המעניקה סיוע מודיעיני לכוח הימי הבינלאומי.

ואם כבר כוחות למה לא לשתף את הישראלים? הרי גם הם חלק מהסיכסוך.

אולי ניתן גם לחיזבללה להיות חלק מהכוח?בדיוק מהסיבה שאנחנו חלק מהסכסוך לא יתנו לנו להיות שותפים בכוח.

איפה כתוב במפורשות שהוא לא חלק מכוחות האום?כתוב שזו ספינה שמעניקה סיוע לכוח הימי הבינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ניתן גם לחיזבללה להיות חלק מהכוח?בדיוק מהסיבה שאנחנו חלק מהסכסוך לא יתנו לנו להיות שותפים בכוח.

איפה כתוב במפורשות שהוא לא חלק מכוחות האום?כתוב שזו ספינה שמעניקה סיוע לכוח הימי הבינלאומי.

קראת את הכתבה שאני מצתת ממנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבל קראתי את הציטוט שנתת.העובדה אם היא חלק מהכוח או לא משנה דבר.

למה לא?

היא איננה חלק מכוח יוניפיל, היא איננה חלק מכוח בינלאומי, היא איננה חלק משם כוח. אבל היא כן ספינת ביון גרמנית.

יופי, עכשיו כל אחד יגיע לקרבת המים הטריטוריאליים שלנו ויתחיל לעזור במלחמה נגד ההברחות.

יש דרך לעשות דברים ואם היא ספינת ביון והיא ליד המים הטריטוריאליים שלנו הם יתאמו את צעדיהם איתנו.

ואני מתערב איך שיש עוד סיבות שלא ידועות לך ולי שבגינן הספינה קיבלה אזהרה.

צה"ל אמנם טיפש אבל לא כל כך טיפש כמו שאתה עושה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל במים בילאומיים כמו במקרה הזה מותר להם לעשות כל מה שהם רוצים.הם לא חייבים לתאם שום דבר עם אף אחד. הם לא נכנסו בכלל למים שלנו. חוץ מזה הם היו מול חופי לבנון הרחק מישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר היכולת/רצון של חה"א לפעול בצורה מסודרת במרחב אווירי עם כוחות ידידותיים אחרים היא מאוד מרגיזה ועלולה עוד לגרום לתקרית אמיתית בסופו של דבר...

סליחה, אבל חייל האויר הישראלי לא חייב שום דבר לאף צבא זר שמתגרה במרחב האוירי של וזה לא משנה שהם לא חדרו לגמרי למרחב שלנו. חייל האויר חייב להיות מאוד תקיף בנוגע להגנה על הגבולות שלנו ואם מסוק גרמני לא טרח ליידע את חייל האויר שלנו שהוא טס במיקום מסויים בסמוך לגבול שלנו אז אנחנו לא צריכים להפעיל שום מגבלות שעלולות במקרים מסויימים ליפעול לרעתנו.

יש להם טילים בליסטים שיכולים לשאת כימי/ביאולוגי עד לכל נקודה בישראל.

כן,אבל מה הוא בעצם ביולוגי? חיידקים\וירוסים, וכאשר תשים חיידקים על טיל ותשגר אותו מאיראן לישראל, כשהטיל יגיע לישראל החיידקים שבו ככול הנראה לא יישרדו את המסע ואם במקרה הם כן הם יהיו ממש חלשים והאפקטיביות שלהם תהיה ירודה ביותר.זאת היתה הכוונה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא מה שאתה כותב?

מותר לכל כלי לטוס במרחו האווירי הבילאומי בלא מפריע.המסוק לא חדר לשטח שלנו ואפילו לא היה קרוב אליו או 80 ק"מ ומעלה זה קרוב בשבילך בשבילי לא.

בנוגע לטילים אז אנשים חכמים ממך וממנים דאגו לזה הם ישרדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...