צה"ל ירה על ספינה גרמנית. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ירה על ספינה גרמנית.

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטווח לא חשוב.רוסיה יכול לשגר אלפי פצצות אטום לכל נקודה על כדור הארץ אז כולם בורחים ממנה?אם היא הייתה מאיימת למחוק מדינה בשם צצניה מפני האדמה והייתי גר בצצניה הייתי עוזב.

אתה חושב שיש סיכוי שמישהו בעולם יגיב על השמדת עם גרעיני?אם כן אז בכלל אני לי סיבה לדאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אזרח של אחת מבעלות הברית בנאט"ו אם אני מרגיש מאויים מדי לדוגמא פצצה גרעינית איראנית אני מרים את הרגליים שלי ואני ממליץ לכל מי שמצב שלי לעשות כמוני.

אולי לא הבנתי מה בדיוק הפריע לך אז תסביר את עצמך.

כשאמרתה שנאט"ו זה האירגון שאמור להציל אותך במקרה של משבר אמיתי, חשבתי שהתכוונתה שנאטו יבואו לעזור לישראל במקרה הצורך ויגנו עלינו. כמובן שזה לא יקרה .

אבל עכשיו אני מבין שהתכוונתה שבאיום אמיתי אתה פשוט תברח למדינה האירופאית שבא אתה אזרח. לדעתי אתה יכול ליברוח כבר עכשיו, תמיד נמצאת תחת איומים מתמידים מכמה וכמה כיוונים ואתה לא תמיד תוכל לדעת מראש מתי יבוא האיום שיהרוג אותך(אגב הסיכוי שתידרס בכביש יותר גבוה מזה שתמות ממתקפה על ישראל).

אני באופן אישי מעדיף ליסמוך על צה"ל והייתי מציע לך לעשות את אותו הדבר כי הוא יכול להגן עלייך בהרבה מקרים הרבה יותר טוב ממדינה אירופאית כול שהיא שעד שהיא בכלל תבין שתוקפים אותה היא כבר לא תהיה קיימת.ודרך אגב יש לי אזרחות אירופאית ואני כמובן לא הולך ליברוח למדינה באירופה... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחזרה לנושא, ממשלת גרמניה טוענת שיש בידיה סרט שמראה את מטוסי חה"א יורים על הספינה; הסרטון הזה לא פורסם [עדיין] באופן פומבי, אבל האופוזיציה בגרמניה דורשת את פרסומו בהקדם, מה שמחזק את הסברה שהוא אכן קיים.

בנוסף, מסתבר שבלילה בין חמישי לשישי ארעה תקרית נוספת בין חה"א למסוק גרמני, כאשר - לטענת הגרמנים - מטוסי קרב של חה"א טסו בסמוך (מאוד) למסוק גרמני ואף ננעלו עליו.

חוסר היכולת/רצון של חה"א לפעול בצורה מסודרת במרחב אווירי עם כוחות ידידותיים אחרים היא מאוד מרגיזה ועלולה עוד לגרום לתקרית אמיתית בסופו של דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...