קמפיין הפחדה חדש נגד תאונות. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קמפיין הפחדה חדש נגד תאונות.

IceTea

Recommended Posts

:screwy: :screwy: :screwy:

מילא,אבל זה פשוט מטומטם ברמות

מרבית התאונות לא קורות בגלל אמהות שנותנות לילד שלהן לחצות את הכביש ו[היות] והוא טמבל קטן,הוא נדרס.

רוב התאונות קורות מנהגים מטומטמים על הכביש.

והקמפיין נגד תאונות דרכים צריך להיות על הזהירות של הנהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכח אי פעם שתשדירים מפחידים מורידים את כמות התאונות?

לדעתי, בעקבות התשדיר הזה - מי שנהג להתפרע עד היום על הכביש ימשיך לא לשים זין, מי שנהג לנהוג בשכרות גם ככה לא יזכור את התשדיר בעודו שיכור ומי שעשה תאונות בגלל שהוא לא התרכז לשניה/שיחק עם הרדיו/היה עייף ונרדם לשניה וכו' גם ככה יחשוב ש"לו זה לא יקרה" ולא יעשה כלום.

לדעתי צריך להחמיר בעונשים קלים, כך שאנשים יחששו לעשות עבירות קלות ועל אחת כמה וכמה לא יעזו לעשות עבירות קשות. אולי איכשהו צריך להוסיף בנוסף לקנס הכספי קלון על שמו של האיש, כמו חיוב פרסום שמו של נהג המעורב בתאונה שגרמה לפגיעה באחרים. תשדירים - ועוד כאלה שמטפלים בסוג מאוד מסוים ושולי בסטטיסיטיקה של תאונות הדרכים (אפילו שנכון שאם התשדיר הזה הציל נפש אחת זה כבר משתלם, אבל עדיין יש אפקטיבי יותר ופחות) - לא מספיק עוזרות ביחס לתקציב שמופנה להן.

ד"א, אם כבר תקציב - אני גר בצפון. חלק לא מבוטל מהתאונות נגרמות בגלל תשתיות גרועות. אם הקמפיין היה מבוטל וכל הכסף היה הולך לשיפור חלק מהתשתיות אין לי ספק שחייהם יותר מאדם אחד היו נחסכים בכל שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשדיר הזה (וכל התשדירים בנושא בטיחות בדרכים לצורך העניין) ממומנות ע"י האגודה הלאומית לבטיחות בדרכים, הכבישים מוקמים ומתוחזקים ע"י מע"צ, ה"האגודה הלאומית" לא יכולה יום אחד לבוא עם טרקטורים ולהתחיל לשפץ כביש מכיוון שע"פ החוק רק למע"צ יש את הרשות הזאת.

אז תגיד ש"האגודה הלאומית" במקום להפיק את התשדיר תתן את הכסף למע"צ והם ישפצו את הכביש, אבל בשביל זה צריך לחוקק חוק שיכריח את מע"צ לחשוף את רישומי הנהלת החשבונות שלהם בפני "האגודה הלאומית" שכן אם מסמכי הנהלת החשבונות של מע"צ תשאר חסוייה, תהיה בטוח שהכסף הזה יגיע ישירות לכיס של הבכירים.

חוק כמו שכתבתי בפסקה הקודמת בחיים לא יחוקק מפני שלמע"צ יש לובי חזק מאוד בכנסת.

אז תגידו לי שאנחנו לא חיים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאונות דרכים קורות מהרבה מאוד סיבות, ולכן לדעתי צריך להילחם בבעיה מכל הכיוונים.

אני מקווה שהם מנסים לעשות בדיוק את זה וזה רק השלב הראשון, אבל מצד שני מדובר בממשלה אז אני לא כל כך בטוח שהכפת

להם ממשהו חוץ מלהראות שכאילו הם עושים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...