מאמר בנושא אודיו, יש בקשות? רעיונות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר בנושא אודיו, יש בקשות? רעיונות?

anatoli

Recommended Posts

שלום חברים,

כפי שחלקכם יודעים, לפני זמן מה, התפרסם באתר המאמר הראשון שלי (מאמר, לא סקירה) בנוגע לאודיו, העונה לשם מבוא למערכות סטריאו וקולנוע ביתי. לאחר שקיבלתי המון תגובות חיוביות מאנשים, החלטתי שעכשיו, כשיש לי קצת זמן פנוי, ובזמן שאני מחכה לכמה מוצרים שיגיעו (בכדי להעלות עליהם ביקורות כמובן), אני אנסה לכתוב מאמר נוסף אשר לא דורש מוצר מסוים אלא נוגע בכלליות לתחום האודיו.

השאלה היא, אילו דברים הייתם רוצים לקרוא בנושא?

אשמח לשמוע כמה שיותר הצעות, במידה ויהיה משהו שהרבה אנשים יתעניינו בו, ואני אחשוב שאפשר להפוך אותו למאמר באורך מלא, אני אעשה זאת.

אז תגוונו ותהיו מקוריים :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על משהו כזה, אבל זה דורש ציוד, שכרגע אין לי (על הציוד שלי לא בא לי להתחיל לכתוב מאמרים, במיוחד כשאני מחליף כרגע את הסטריאו כולו, והמערכת תקבל בעוד כמה ימים תוספת יפה מאוד :) ), וגם, זה לא נוגע ישירות לאתר שלנו. הרעיון הוא יותר על מאמרים כללים שנוגעים לאודיו, גם אודיו למחשב ספציפית יכול להיות מעולה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז העלת מאמר על כרטיס קול חזק, הגיע הזמן לעלות ביקורת על מע' חזקה, או 2.1 איכותי של Altec Lansing ולוג'יטק, או 5.1 איכותי של לוג'יטק או קריאטיב...זה יהייה נחמד ויתחבר דיי טוב לביקורת על ה-Xfi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את הרצון, אני כמובן אשמח לסקר ציוד שכזה במידה ויהיה. אבל כפי שכתבתי, הרעיון הוא לא לבדוק ציוד, אלא לכתוב מאמרים, כמו המאמר שרשמתי בעבר ולא הייתי צריך בשבילו שום מוצר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, מאמרים זה מגניב לידע כללי, אבל ביקורות הרבה יותר מעניין וכיף לקרוא...ואני מאמין שיש מקום ליותר ביקורות אודיו באתר - ואתה הבן אדם המתאים למשימה (לא שאני מנדב אותך או משהו... ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על מאמר בנושא (פתוחות\סגורות\כפטור\IN EAR\אלקטרוסטטיות\אוזניות סראונד, הגברה לאוזניות, יתרונות וחסרונות לאוזניות)?

יכל להיות מעניין מאוד, וגם מתאים לפורום מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי שמח שתעביר ביקורת על כרטיס שיכול להתחרות בקרייטיב מבחינת משחקים ומבחינת איכות שמע במוסיקה (במידה ותמצא כזה שיכול להתחרות)

לא מכיר כרטיסי קול שונים ככה שאין לי מושג מה יכול להתחרות, אני משאיר לך את השיפוט אנטולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה קשור לביקורת ציוד, הייתי מאוד רוצה לדעת האם יש הבדלים משמעותיים בין הכרטיסי קול של לבין m-audio/emu מבחינת איכות .

אפשר לכתוב מאמר על היתרונות והחסרונות במסך פלאזמה ו lcd, וכמו כן איזה מסך מתאים לבן אדם x.

גם מאמר על אקוסטיקה והשינוי בצליל אחרי הוספת חומרים מסויימים יכול להיות נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מאוד רוצה לקרוא מאמר מעמיק בנושאי אוזניות.

אפשרות נוספת היא המבנה של הרמקול, כלומר - איזה סוגי רמקולים יש, איזה סוגי צלילים הם מפיקים - ובעיקר - איך.

סוגי הרמקולים, והתדרםי שהם מפיקים, כבר הוסברו במאמר הקודם שלי.

למרות שזה קשור לביקורת ציוד, הייתי מאוד רוצה לדעת האם יש הבדלים משמעותיים בין הכרטיסי קול של לבין m-audio/emu מבחינת איכות .

אפשר לכתוב מאמר על היתרונות והחסרונות במסך פלאזמה ו lcd, וכמו כן איזה מסך מתאים לבן אדם x.

גם מאמר על אקוסטיקה והשינוי בצליל אחרי הוספת חומרים מסויימים יכול להיות נחמד...

בביקורת של ה-X-Fi יש התייחסות להיבט הזה, תקרא את הביקורת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...