נתב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב?

Tall-Guy

Recommended Posts

שלום,

לא מזמן רכשתי את ה Ultrasone HFI-500 בארצות הברית. אני עדיין לא בטוח אם אני כל כך מרוצה מהם - עם הדיסק דמו הם נשמעים מצוין. אבל שאני מחבר אותם ישירות למחשב או ל האיכות סאונד לא נשמעת מדהימה. אולי זה בגלל שהכרטיס סאונד שלי כבר על הפנים (Sound Blaster Live! Value) ואולי צריך לקדד את השירים שלי מחדש (כנראה שמים לב לאיכות סאונד ירודה יותר מאחר והאוזניות יותר איכותיות?).

בכל אופן, יש לי בעיה. לפעמיים אני רוצה להקשיב למוזיקה דרך האוזניות, ולפעמיים דרך המחשב. מאחר וזה בעצם שני Outputs שמתמשים באותו כניסה יש לי בעיה. כל פעם שאני רוצה להחליף אני צריך להתחיל להזיז את המחשב.

האם ישנה קופסת ניתוב שניתן בעזרתה להחליף בלחיצת כפתור (או משהו דומה) בין האוזניות לרמקולים?

יש לי מפצל בבית - אבל האם מפצל מוריד את איכות הסאונד בגלל שהוא שולח את הסאונד לשתי Devices?

אשמח לקבל לינק או שם של מקום שבו אוכל לקנות דבר כזה.

ובכלל - אם יש אנשים שרכשו את האוזניות, אשמח לקבל פיידבקים ואולי כמה טיפים בקשר לקידוד שהם משתמשים בו -

( , Mp4, Wma)

(128kbps? 160?)

תודה רבה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיבדוק כמה KBPS הם השירים על הדיסק דמו

אפשר קישור לאוזניות ?

ראיתי איפשהו מפצל מפסק ככה שתאכל לחבר את שניהם ובלחיצה קלה להעביר לרמקולים או לאוזניות

חוץ מזה שאתה יכל לבנות אחד זה לא בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ultrasone.com/htdocs/02_products/hfi.php?subcat=1&id=6

זה הקישור.

בקשר לדיסק דימו - הדיסק עצמו לא מקודד לא? זה איכות CD. איך אני יכול לבדוק את איכות השמע שלו?

להכין קופסא? אני לא כזה בטוח שאני יודע איך. אשמח לשלם כמה שקלים ולקנות את זה מאשר להתחיל לקנות את כל הציוד הנדרש :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה יכל להיות חשבתי שזה בMP3 או משהו בסיגנון דיסק דמו לא חייב להיות בשום פורמט ככה שאתה לא יכל לישאול אותי באיזה פורמט זה :P

איך שמעת את הדיסק ?

כרטיס קול יכל להיות סיבה בהחלט

אני לא זוכר איפה ראיתי את המפצל אבל תחפש קצת באינטרנט

חכה שעוד אנשים יגיבו יכל להיות שהאוזניות לא מנוצלות דרך המחשב שזה די ברור שזה מה שקורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תן לי לעשות סדר בבלגן.

למחשב שלי מחוברת מערכת ישנה ודי זולה. למערכת עצמה יש חיבור לאוזניות.

כיום - שאני שומע באוזניות, אני מחבר אותם למערכת כי יותר קל לי מאשר להתחיל להזיז את המחשב.

פעם ראשונה ששמעתי את הדיסק עם האיכות הטובה, זה היה בדיסקמן.

האם החיבור למערכת גורם לירדת שמע? או שהכניסה למערכת היא פשוט סוג של מאריך שהמערכת לא פוגעת\משנה לו את איכות הקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהם דאגו לזה מראש אבל עדין אם אתה שומע איכותי עם דיסק טוב אין סיבה שעם שיר באיכות טובה לא תישמע ככה

תנסה להוריד כל מיני שירים באיכות גבוה או איזה משהו ספציפי שנישמע לך ברמקולים די איכותי ונקי

אני בדרך כלל בודק על שירים אלקטרונים ג'אז קלאסיקות שאני מוצא ולבאס יש גם את האלקטרוני או כל סוג אחר של שיר עם הרבה באסים

אבל אפשר לנסות על הכל סוג

אגב דיסק זה מדיה

נגן CD או כונן אתה מיתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני ינסה לשלוף כמה דיסקים של גאז מהבית ולנסות להקשיב לאיכות קול שאני מחובר ישירות למחשב, ישירות למערכת וישירות לדיסק מן - ואני יגיד לך מה התוצאות.

בכל אופן, איכות קידוד לאוזניות כאלה איכותית תהיה כמה?

ואחרי חיפוש קצר, לא מצאתי כמה שאני צריך :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...