שאלה בקשר לאינטרנט כבלים דרך ערוצי זהב!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאינטרנט כבלים דרך ערוצי זהב!!

gal

Recommended Posts

לא לא ולא....בתור אחד שעובד בחברת , אני יודע מה רמת השירות המזוויעה שלהם, התקלות חוזרות ונישנות, אנשים מתחרטים על היום שבו הם הצטרפו לערוצי זהב, אין הדבר נכון לגביי חברות כבלים אחרות שלגבייהם אין הרבה בעיות כמו בערוצי זהב, עצה אישית שלי, אם אתה גר באזור ערוצי זהב, אל תתחבר לכבלים, תתחבר לחבילה זולה של ADSL ויהייה לך שקט נפשי ובלי דאגות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך אבל הלוואי והייתי יכול פשוט אני גר בקיבוץ ועדיין אין שרותי ADSL וממש חבל גם לא נראה לי שיהיה אי פעם בגלל זה האופציה של הכבלים יותר באה בחשבון ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני דיי מרוצה מהשירות שלהם. אני גר בבאר שבע, ואין לי אפשרות להתחבר ל-ADSL ולכן אני מחובר דרך הכבלים עם .

אי אפשר לומר שהכל מושלם, ישנם 3-4 ניתוקים בחודש (או תקלות יזומות ולא יזומות).המהירות היא מקסימלית (כמובן הכל תלוי בחברת ספקית האינטרנט שלך).

אני מאמין שמכיוון שאין הרבה לקוחות בכבלים , עדיין לא יצא לי לחוות את צוואר הבקבוק עליו כולם מדברים.

כמו כן בקרוב יכניסו חייגנים למערכת ואני מאמין שיתחילו להווצר בעיות עם נתבים שאינם תומכים בכל החייגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד ונקודת המבט שלו על ערוצי זהב.....

מבחינתי הם נותנים שירות מצויין (בהתחלה היו קצת תקלות, ביקרו אצלי משהו כמו 30 פעם טכנאים - אבל רוב הבעיות נבעו מה FW)

המהירות שלהם יציבה ומהירה (להבדיל ממספר חברים שמחוברים ל ADSL והמהירות אצלהם יותר איטית בצורה משמעותית - על אותו קצב 750)

והם גם יודעים לפצות שיש ניתוקים או תקלות (קיבלתי כבר 3 סרטים בהזמנה מתנה!)

ההמלצה שלי - בכבלים!!!

(למרות שאופ החיבור של ה ADSL "אמור" להיות עדיף!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...