נשירה ?! - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשירה ?!

No_Man

Recommended Posts

זה הטסטוסטרון שנקשר לאיזה סוג של חלבון, ויחד הם יוצרים איזה חומצה כלשהיא שהורגת את הזקיקים של השערה, מה שגורם למוות שלה =\

זאת התקרחות נפוצה מאוד אצל גברים, ואם יש את זה לאחים שלך ולאבא שלך, ואם גם במשפחה של אימא שלך יש נטייה להתקרחות, אתה פחות או יותר צריך להתחיל להשלים עם המצב =\

אצלי לאבא יש שיער מלא, אבל במשפחה של אימא הקרחת מכה עוד בגיל 18 =\ (אשכנזים)

אני מתפלל שירשתי את הגנים של אבא, אבל תתנחם, היום קירחות נפוצה מאוד, פשוט גלח את כל הראש.=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקרחות גברית (Androgenetic Alopecia) נגרמת כפי שהוסבר קודם לכן ע"י הורמון ה DHT ומתאפיינת בקרחת המתפשטת לפי הדפוס הבא: תחילה ישנה התדלדלות באיזור הכתר (אותו איזור מסביב לנקודה שממנה צומח השיער בצורת מערבולת), ובאיזור ה"מפרצים". עם הזמן קו השיער הקדמי נסוג לאחור, המפרצים מעמיקים ובאיזור הכתר נוצרת קרחת קטנה. בשלב מתקדם יותר שני האיזורים הקירחים נפגשים במרכז הקרקפת ובסופו של דבר נוצרת קרחת ונשארת רצועת שיער בצורת פרסה העוטפת את צידי הראש וחלקו האחורי .

העובדה שאותם איזורים מצידי הראש ובחלקו האחורי אינם מקריחים נובעת מכך שזקיקי השיער באיזורים אלו אינם רגישים להורמון ה DHT. הסיבה לכך אינה ידועה אך סבורים שהדבר נעוץ בצורה בה צומחת שכבת העור עוד בימי העוברות. העור המכסה את האיזורים הרגישים ל DHT ומועדים להקרחה מגיע מצידו הקדמי של הגוף, בעוד האיזורים העמידים שייכים לשכבת העור המגיע מאחור. העובדה שאיזורים אלו עמידים בפני ה DHT מאפשרת למעש האת ביצוע השתלות שיער המבוצעות כיום, כפי שמוסבר בחלק המוקדש לנושא השתלת שיער.

הקרחה היא גנטית ומועברת בתורשה על ידי הגנים של ההורים. (יכול להגיע ממשפחת האב או ממפשחת האם) בלי שום קשר לכמות ג'ל או עישון וכד'.

ועמידה על הראש לא מעכבת / מפסיקה הקרחה - כי אם זה היה נכון - אני כבר הייתי לומד ללכת על הידים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי זה פתרון שעובד מאה אחוז ובגלל שזה פתרון מוזר ולא קונבינציונלי אף אחד לא יודע עליו אתה צריך לפחות שנה לעשות ככה כדאי לראות תוצאות זה לא הוקוס פוקוס אבל תאמין לי שזה עובד כמובן שאני לא מכריח אותך לנסות אותו אבל בסופו של דבר זה החלטה שלך אז זה לא כל כך משנה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...