מאמן צרפת הצעירה: "ישראל לא ראויה להישג" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמן צרפת הצעירה: "ישראל לא ראויה להישג"

00000

Recommended Posts

לפני 24 שעות הוא לא הכריז שישראל היא פייבוריטית? זה הכל בניסיון להוריד את האשמה מהתחת שלו, כי הוא יודע שאם הוא יצליח להגיע לבית שלו בצרפת בלי שיסכלו אותו קודם, סביר להניח שהוא ימצא מכתב פיטורים בתיבת הדואר שלו.

ישראל מאוד ראויה להישג הזה - כי אחרת היא לא הייתה עומדת בו. אם צרפת הטובה כל כך לא מצליחה לנצח את הקטנה והחלשה כביכול, מי הוא שידבר על ראויים להעפלה לאליפות אירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כ"כ יהרים שזה מדהים. שמישהו יגלה לו שבכדורגל אין מגיע, ואם יש - אז נבחרת כמו צרפת שלא מנצחת נבחרת כמו לא ראויה להיות בין ה-8 הגדולות של אירופה. חוץ מזה, ב-4 המשחקים האחרונים של הצעירה מול הצעירה של צרפת השגנו 2 ניצחונות (3-2,1-0), תיקו (בחוץ עם 10 שחקנים), והפסד 1-0 (גם בחוץ). ובנוסף גם לבוגרת שלהם יש חיים קשים מאוד מול הבוגרת שלנו, אז אולי הגיע הזמן שהם ילמדו שהם צריכים להפסיק לזלזל בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הפועל ירושלים תנצח את מכבי ת"א בסדרת הגמר על האליפות 3-2 וספאחיה יגיד שלא הגיע לירושלים לנצח אז יהיה אפשר לצחוק עליו, טוב?

אוהדי ירושלים פתאטיים כי הם צוחקים על מכבי ת"א שהיא תופרת אותם ב-30, אבל מפסידה לצסק"א בגמר היורוליג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה הראשונה קרעה אותי-

1. המאמן הצרפתי

יכול לברבר ולגעגע כמה שבא לו, אבל בשורה התחתונה, כדאי שהוא יקנה פלזמה ומע' ביתית כדי לשמוע בסראונד את ההימנון הישראלי באליפות אירופה ב-10-17 ביוני 2007!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע של הת'ארד הזה...

אתה נהנה ללבות שנאה, לראות איך אנשים מראים את הצד המכוער שלהם?

ולנושא: צרפת היו יותר טובים במשחק, מה לעשות - אני בטוח שאם הקבוצה שאתם אוהדים היתה משחקת יותר טוב מהיריבה והייתה מפסידה הייתם אומרים דברים בסגנון, אז אני לא מבין מה הבעיה. שלא נדבר על זה שבצרפת דווקא הרבה מאוד כן פירגנו לישראל...

מצד שני, סתם מאמן דביל שמדבר שטויות,(כמו כל המאמנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולנושא: צרפת היו יותר טובים במשחק, מה לעשות - אני בטוח שאם הקבוצה שאתם אוהדים היתה משחקת יותר טוב מהיריבה והייתה מפסידה הייתם אומרים דברים בסגנון, אז אני לא מבין מה הבעיה. שלא נדבר על זה שבצרפת דווקא הרבה מאוד כן פירגנו לישראל...

מצד שני, סתם מאמן דביל שמדבר שטויות,(כמו כל המאמנים).

מה? שישראל הפסידו לא פעם, לא פירגנתי לאחרים? וואלה שיחקה ממש טוב במחצית השניה, היה כיף לראות את המשחק, הרבה יותר מאשר את המשחקים של הבוגרת אגב.

מה כואב לו? קצת פירגון יהרוג אותו? הוא כבר הפסיד, הוא לא יכול לשנות כלום.

זה מה שנקרא- בנאדם חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...