קרואטיה ניצחה את אנגליה והצעירה שלנו העיפה את צרפת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרואטיה ניצחה את אנגליה והצעירה שלנו העיפה את צרפת

stone cold

Recommended Posts

כן, בגדול עם שני שחקני הגנה נגד שלושה שחקני .

רק אני פה לא שמח וחושב ששיחקנו בונקר במשך 90 דקות?

אוי נכון שכחתי, שזה נבחרות אחרות קוראים לזה בונקר, אבל שזה אנחנו קוראים לזה ''משחק הקרבה''.

צודקים, טעות שלי.

בטורניר נקבל כמה גולים מאיטליה, צ'כיה וכל הנבחרות ואז זה ישתיק את התקשורת ה''נפלאה'' שיש לנו בארץ (ששוחטת קבוצות שהן מפסידות וההפך).

תחזרו למציאות אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המחצית הראשונה הייתה באמת בונקר, אבל אין לך שום אפשרות להגיד שהמחצית השנייה הייתה כזאת!

היה משחק מצויין של סרור, תמוז, קינן ועוד המון חבר'ה צעירים במחצית השנייה - יש להם עתיד זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בגדול עם שני שחקני הגנה נגד שלושה שחקני .

רק אני פה לא שמח וחושב ששיחקנו בונקר במשך 90 דקות?

אוי נכון שכחתי, שזה נבחרות אחרות קוראים לזה בונקר, אבל שזה אנחנו קוראים לזה ''משחק הקרבה''.

צודקים, טעות שלי.

בטורניר נקבל כמה גולים מאיטליה, צ'כיה וכל הנבחרות ואז זה ישתיק את התקשורת ה''נפלאה'' שיש לנו בארץ (ששוחטת קבוצות שהן מפסידות וההפך).

תחזרו למציאות אנשים.

רואים שאתה לא מבין בכדורגל

לפחות תעריך את משחק ההגנה שזה לא פחות חשוב

ואל תשכח שזו צרפת כול אחד שם שווה את כול נבחרת ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין, תודה לך.

משחק ההגנה?אני לא קורא לשבעה שחקנים בהגנה נבחרת, מצטער.

ובוא נגיד ההפך- שאנחנו היינו יותר טובים מצרפת והיא הייתה משחקת הגנתי- לא הייתה קורא לזה בונקר?

עריכה: גיא לוי חי בסרט שניצחנו בזכות ההתקפה :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרפת היא כנראה הנבחרת הצעירה הטובה בעולם. בעתיד השחקנים שלה, שכבר עכשיו די בשלים (משחקים בקביעות בליגה הצרפתית), יהיו בין השחקנים הטובים בעולם, מהם יצאו זידאן,הנרי ופלטיני הבאים. לנצח נבחרת כזו, שנחשבת אולי לטובה בעולם, זה כמו שנבחרת הבוגרת תנצח במפגש כפול את נבחרת ברזיל או ארגנטינה, זה כמעט כמו שמכבי חיפה תנצח את ברצלונה או צ'לסי. זה הישג אדיר, וזה ששיחקנו בונקר זה לא משנה. עדיין תקפנו לא מעט וסיכנו את השער שלהם ברצינות משהו כמו 3-4 פעמים שפעם אחת הכדור נכנס (הנגיחה של תמוז נגיד, הבעיטה למסגרת של עומר פרץ). ואם שחקנים כמו בן-שושן,סהר וטגה נכנסים כמחליפים, בעוד ששחקנים כמו פסר, יצחקי ושכטר לא משחקים, יש לנו עתיד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dante - אני מתעב אנשים כמוך, ואת זה אני אומר ברצינות, בגלל אנשים כמוך המוניטין יורד, פעם בהמון שנים הנבחרת מגיעה להישג כזה, ועוד האולימפית, להגיד שאתה לא שמח בגלל ששיחקנו בונקר זה ממש אידיוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...