כמה שאלות לגבי תאימות של זכרונות וכרטיסי מסך ללוח האם. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי תאימות של זכרונות וכרטיסי מסך ללוח האם.

amit16114

Recommended Posts

כן אחי. הלוח לא עובד ביחד עם DDR1 וDDR2. הוצאתי את הDDR1 והכנסתי את . הרצתי את תוכנת הבדיקה וזה נתקע ממש על ההתחלה.

לפי החוברת של הלוח אם הזיכרון שקניתי לא נתמך בלוח האם. אבל אמרו לי פה שיש פתרונות אז אני שואל מה הפתרון? מסקרן אותי... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות שקניתה אמרו לך שהריצו בדיקה ושהזכרונות טובים? גם אם יגידו לך שכן תגיד שהבעיה אצלך נמשכת ותגיד שיבדקו עוד פעם מולך שאתה תראה שהכל בסדר.

יש לך את הזכות לבקש את זה כלקוח שלהם. אם אצלהם הזכרונות יעבדו טוב על המחשבים שלהם אז זאת כבר 100% בעיה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי אצלי בלוח אם אין תאימות בכלל לזכרונות של TWINMOS. הם בדקו את הזיכרונות בתוכנת MEMTEST שבשביל לדעת שהזכרונות באמת טובים צריך לחכות לפחות 3 שעות. לכן לא נראה לי שאני אשאר שם במהלך הבדיקה. אולי אבקש מהם שיבדקו שוב את הזכרונות.

אני בטוח כמעט שהבעיה אצלי בגלל הלוח שוב בגלל אי תאימות של הלוח בזכרונות של החברה הספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 סלוטים של DDR1 ו2 של . הכנסתי את הזכרונות כמובן לסלוט הנכון :)

עדכנתי את הביוס עוד לפני שהזכרונות היו על הלוח לעדכון הכי חדש שיש ללוח שלי.

לא ניסיתי להגדיר תזמונים ידנית. איך אני יידע איזה תזמונים מתאימים לזיכרון שלי? באתר היצרן של TWINMOS.

בחברה בKSP אמרו לי שזה קשור למכפלה של המעבד. שצריך לשנות אותה ל266. אבל גם זה לא עזר בלוח שלי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. זה גם מה שאמרו לי בחנות שממנה קניתי את הזכרונות. אני אלך על הם תומכים כמעט בכל הלוחות אני יודע...

תודה בכל מקרה. למרות שכבר ידעתי מראש שהמצב אבוד אחרי הטסטים שעשיתי בהמלצתכם. תודה רבה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...