כמה שאלות לגבי תאימות של זכרונות וכרטיסי מסך ללוח האם. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי תאימות של זכרונות וכרטיסי מסך ללוח האם.

amit16114

Recommended Posts

המפרט שלי

INTEL 4 2.93MHZ

לוח אם P5VDC-MX

לא ארחיב כי אני חושב שאין צורך לבנתיים.

רציתי לדעת אם בלוחות אם שהחברה שייצרה אותם (לדוגמא )בדקה עבורם תאימות וכרטיסי מסך שהלוח תומך רק בהם ולא בזכרונות או אחרים?

קניתי ללוח שלי 2 זכרונות מחברת TWINMOS 533MHZ שלא פועלים במחשב שלי. כשבדקתי בחוברת של הלוח אם שלי בחלק של תאימות החברה של הזכרונות בכלל לא נתמכת בלח אם שלי ולכן הם לא פעלו. רציתי לדעת אם זה קיים גם בכרטיסי מסך. בתודה עמית... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בולשיט אחי אז מה אפשר עוד לנסות לבדוק? אמרו לי לעלות את המכפלה של המעבד בביוס ל266 וזה לא עזר. ניסיתי להגדיר את הזיכורונת ידני וזה לא עזר.

בחברה שקניתי מהם KSP זה עבד אצלהם לטענתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות עובדים. אבל הם קורסים לי בMEMTEST64 אחרי ממש פחות מ2 שניות. וכשאני עובד עם המחשב הוא נתקע תוך דקה ושום דבר לא זז.

ניסיתי לעבוד רק זיכרון על כל סלוט של שיש לי ובכל המצבים נתקע לי. ניסיתי גם עם הזיכרון השני.

כשעבדתי עם DDR1 עבד לי חלק בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 סלוטים של DDR1 ו2 של . הכנסתי את הזכרונות כמובן לסלוט הנכון :)

עדכנתי את הביוס עוד לפני שהזכרונות היו על הלוח לעדכון הכי חדש שיש ללוח שלי.

לא ניסיתי להגדיר תזמונים ידנית. איך אני יידע איזה תזמונים מתאימים לזיכרון שלי? באתר היצרן של TWINMOS.

בחברה בKSP אמרו לי שזה קשור למכפלה של המעבד. שצריך לשנות אותה ל266. אבל גם זה לא עזר בלוח שלי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 סלוטים של DDR1 ו2 של . הכנסתי את הזכרונות כמובן לסלוט הנכון :)

עדכנתי את הביוס עוד לפני שהזכרונות היו על הלוח לעדכון הכי חדש שיש ללוח שלי.

לא ניסיתי להגדיר תזמונים ידנית. איך אני יידע איזה תזמונים מתאימים לזיכרון שלי? באתר היצרן של TWINMOS.

בחברה בKSP אמרו לי שזה קשור למכפלה של המעבד. שצריך לשנות אותה ל266. אבל גם זה לא עזר בלוח שלי. :nixweiss:

נסה להלות מתח של הזכרונות ל 1.9V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...